Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czekam na lampki do mojego audi ;)

Narazie tylko kierowca+pasażer pod nogami. Czy wystarczy wpiąć się w ta kostkę po stronie kierowcy koło miejsca na noge w ta kostke? będzie działało podświetlenie jeśli otworze np tylne drzwi ?? czy tylko jak otworze drzwi kierowcy?

jak sie wepniesz w kostke u kierowcy to tylko jak bedziesz otwieral drzwi kierowcy,a jak w kostke u pasazera to u niego pod nogami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewody pod ktore trzebe sie wpiac (w zaleznosci kto jak chce to podlaćzyć)

18425f9c7d55b2d5m.jpg

kostka od strony pasazera znajduje sie w tym samym miejscu i trzeba wpiac sie w te same przewody)

Str nr 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a nie wiecie jak to w golfie 4 bedzie wygladalo ? czy moge sie podpiac do swiatelek od drzwi tych na dole??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewody pod ktore trzebe sie wpiac (w zaleznosci kto jak chce to podlaćzyć)

18425f9c7d55b2d5m.jpg

kostka od strony pasazera znajduje sie w tym samym miejscu i trzeba wpiac sie w te same przewody)

Str nr 1

:hi:Panowie mam taki problem co do podłączenia tej drugiej strony właśnie,a mianowicie po podłączeniu jest OK i lampka gaśnie po zamknięciu drzwi a za jakąś chwile lub na drugi dzień wchodzę do garażu,auto zamknięte a lampka się pali cały czas. Co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę Panowie pytanie mam. bo dziś chciałem sobie położyć instalacje pod podświetlenie nóg, korzystając z tego zdjęcia:

18425f9c7d55b2d5.jpg

ale u mnie na pinie, który wg. tego co wyżej jest minusowym dla otwarcia danych drzwi, jest cały czas napięcie, nieważne czy drzwi są otwarte, czy zamknięte. Jakiś pomysł? to zdjęcie mojej kostki

wtyczka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę Panowie pytanie mam. bo dziś chciałem sobie położyć instalacje pod podświetlenie nóg, korzystając z tego zdjęcia:

http://images29.fotosik.pl/322/18425f9c7d55b2d5.jpg

ale u mnie na pinie, który wg. tego co wyżej jest minusowym dla otwarcia danych drzwi, jest cały czas napięcie, nieważne czy drzwi są otwarte, czy zamknięte. Jakiś pomysł? to zdjęcie mojej kostki

http://s15.postimage.org/ojxk6b95n/wtyczka.jpg

masz cały czas napięcie bo każdy tak ma, zanika masa w tych innych kablach a napięcie jest podłączone cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie w golfie IV tak samo sie to robi ? tzn te same kostki itp?

---------- Post dopisany 15-12-2012 at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 09:23 ----------

halo?;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie w golfie IV tak samo sie to robi ? tzn te same kostki itp?

---------- Post dopisany 15-12-2012 at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 09:23 ----------

halo?;p

nie wiem, w passacie b5 robiło się to mniej więcej tak samo, ale czy w Golfie IV będzie również tak to nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów mam taki problem u siebie chciałbym zamontować takie podswietlenie i na tym schemacie od zdj mam tak podłączym + i - tam do kostki i jak otworze drzwi od kierowcy to swieci jak zamknę gasnie i tak jeszcze te z tyłu od pasazera a reszta wgl nie reaguje i wgl prądu nie mam tam w tej kostce od pasazera ?? Proszę o pomoc i pozdrawiam :):wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie

wiecie moze jak podłączyc poliftowe krancówki <tylne> do mojego przedlifta tak zebym miał równiez lampke w drzwiach. Byc moze był taki temat ale nie moge go odnaleść. Za pomoc z góry dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lampki w suficie ci świecą na wszystkich drzwiach?

jak tak to może musisz poszukać kontrolką gdzie prąd się pojawia przy otwieraniu drzwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie problemy z modułem komfortu, zimny lut i te sprawy.

a bezpieczniki sprawdzałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś wie czemu jak otworzę drzwi pasażera to zaczyna mi migac światełko pod nogami i lampki w suficie ale tylko w tych drzwiach,jak kierowcy otwieram wszystko świeci się non stop.coś się spierniczyło chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalej jezdze rok pól tora roku z silikonową taśmą LED sprawdza sie bardzo dobrze, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką od wakacji pod drzwiami i też bez problemu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...