Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Slepy to twoje ambiente mogło by bardziej dawać na konsole :gwizdanie: bo teraz to oświetla ręczny :naughty:

Z tymi paskami LED dobra opcja, ja chyba podmienie u siebie własnie podświetlenie nóg na takie pieruństwo, bo te moje ledy jak kiedys patrzyłem to z 5diód po ponad póltora roku zostały juz 3 diody w jednej żarówce na podświetlenie nóg

Albo kupie moduł i gdzieś tam wpasuje :naughty:

ja mam po trzy diody w tym pasku i jest malinka :wink4:

Co do Ambiente, nie dało się tego zrobić inaczej w lampce z pokrętłem od szyberdachu :no:, nie ma w niej miejsca, w polifcie diody są przy samym lusterku, dlatego dają na konsole, jakby to teraz robił, to bym wmontował te diody w ten mały słonecznik nad lusterkiem, wtedy by świeciły centralnie na konsole i gałkę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienie swoje czerwone z nóg na cos takiego chyba

http://allegro.pl/modul-led-neon-moduly-tasma-na-innej-aukcj-ml-i1237399807.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienie swoje czerwone z nóg na cos takiego chyba

http://allegro.pl/modul-led-neon-moduly-tasma-na-innej-aukcj-ml-i1237399807.html

bedzie dobre, i cena nie tragiczna, ja za ten pasek 5cm płaciłem 3,5zł :wink4:, myślę że to bedzie to samo, tylko te moje są zatopione w gumie :wink4:, a te moduły co pokazałeś to wykorzystam, do białego podświetlania w drzwiach :kox:

Wie ktoś czy w B5 wychodziło seryjnie podświetanie przestrzeni pod drzwiami, jak w Paskach naprzykład :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem z dobraniem żarówek do mojego auta przeliftem, 98r.

Chciałbym założyć ledy w nogach czerwone.

Podsufitce przód i tył, bagażniku, schowku i rejestracji białe ledy.

Prosiłbym o propozycje żarówek pasujących i najlepiej dających efekt. Dobrze byłoby jak wszystkie były by od jednego sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem z dobraniem żarówek do mojego auta przeliftem, 98r.

Chciałbym założyć ledy w nogach czerwone.

Podsufitce przód i tył, bagażniku, schowku i rejestracji białe ledy.

Prosiłbym o propozycje żarówek pasujących i najlepiej dających efekt. Dobrze byłoby jak wszystkie były by od jednego sprzedawcy.

Ja wyciągnąłem wszystkie żarówki z auta, poszedłem do elektronicznego, i dobrali mi odpowiednie zamienniki LED :good:,a w nogi, wrzuć sobie taśmę taką jak u mnie, albo ten moduł co pokazał Kowi, i bedzie elegancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy w B5 wychodziło seryjnie podświetanie przestrzeni pod drzwiami, jak w Paskach naprzykład :mysli:

Wydaje mi się, że nie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy nie dawaj ich bo będzie tragedia będą ci obcierać ja montowałem lampki białe pod spodem i jest ok [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 19:49_________________________________________________a one nie były montowane w A4 B5 troszke dziwne bo w passatach było takie coś w b5[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 19:50_________________________________________________u mnie jest coś takiego tylko musze sie zastanowić czy nie dać tam mocnych led ale i tak ładnie widać jak się wychodzi z samochodu (zwykła żarówka)

tap1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy nie dawaj ich bo będzie tragedia będą ci obcierać ja montowałem lampki białe pod spodem i jest ok [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 19:49_________________________________________________a one nie były montowane w A4 B5 troszke dziwne bo w passatach było takie coś w b5[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 19:50_________________________________________________u mnie jest coś takiego tylko musze sie zastanowić czy nie dać tam mocnych led ale i tak ładnie widać jak się wychodzi z samochodu (zwykła żarówka)

tap1.jpg

Grippen, ja chce zamontować, te ori plastikowe białe, a w środek zamiast zarówki wrzucić takie modółki bo powinno to ładnie jarzyć wtedy :good:

Wie ktoś czy w B5 wychodziło seryjnie podświetanie przestrzeni pod drzwiami, jak w Paskach naprzykład :mysli:

Wydaje mi się, że nie :mysli:

Przeglądam już od dłuższego czasu allegro w poszukiwaniu boczków, i sie jeszcze nie spotkałem z tymi pod spodem, chyba ich nie montowali :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy podświetlenie w b5 sterowania lusterek i przedliftowej lampki podsufitki jest seryjnie????

sterowanie lusterek masz podświetlone od początku produkcji takie małe 4 trójkąciki natomiast jeżeli chodzi o lampkę przednią to chodzi ci o diody jeśli tak to tylko w polifcie tak samo emblematy były po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to musze dzisiaj zobaczyć, bo sterowania lusterek mi nie podświetla i tak mi sie wydawało ze coś nie tak. Co do lampki podsufitki, mam przedliftową, ale sa wyraźne emblematy, które można by podświetlić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to musze dzisiaj zobaczyć, bo sterowania lusterek mi nie podświetla i tak mi sie wydawało ze coś nie tak. Co do lampki podsufitki, mam przedliftową, ale sa wyraźne emblematy, które można by podświetlić

pewny jesteś co do tych emblematów one były chyba tylko w poliftach u ciebie może być tylko narysowane. Musiałbyś zdjąć lampke i zobaczyć pod przyciskiem czy jest przejście światła bo jak nie ma to nic nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to musze dzisiaj zobaczyć, bo sterowania lusterek mi nie podświetla i tak mi sie wydawało ze coś nie tak. Co do lampki podsufitki, mam przedliftową, ale sa wyraźne emblematy, które można by podświetlić

pewny jesteś co do tych emblematów one były chyba tylko w poliftach u ciebie może być tylko narysowane. Musiałbyś zdjąć lampke i zobaczyć pod przyciskiem czy jest przejście światła bo jak nie ma to nic nie zrobisz

emblematy są malowane :thumbdown:, mam lampkę od Paska B5 i też są malowane, i nie da się ich podświetlić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjełem tapicerke i nigdzi enie widze usterki nie podświetlania sterowania lusterkami, czy możliwe ze padła dioda w tym sterowniku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie znalazlem rurki ktore kupic i ile sztuk

http://allegro.pl/zarowki-rurkowe-led-smd-6led-42mm-diody-c5w-dl-i1274463283.html

http://allegro.pl/zarowki-led-rurkowe-42mm-9-led-mocne-rabaty-i1259639165.html[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 23:52_________________________________________________Takie boczne moga byc beda pasowac??

http://allegro.pl/zarowka-led-ba9s-t4w-multi-dioda-6w1-postojowki-i1249888989.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie

Czy bawił się ktoś w oswietlenie schowka w podłokietniku ? Czy wystepowało coś takiego w B5 ?

pytanie po co :blink: skoro światełko z podsufitki rozświetla znakomicie ten schowek, lepiej w schowku pasażera zamontuj listwe LED od góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie

Czy bawił się ktoś w oswietlenie schowka w podłokietniku ? Czy wystepowało coś takiego w B5 ?

pytanie po co :blink: skoro światełko z podsufitki rozświetla znakomicie ten schowek, lepiej w schowku pasażera zamontuj listwe LED od góry

jaka listwa ? to nie lepiej wsadzis rurkową led ? masz jakeis tego zdjecia ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że mozesz wstawic w schowku pasazera zamiast tej ori zarówki adapter na kształ zaówki rurkowej z wypuszczonymi kabelkami i podłączyc to pod listwe taka jak stosuja do pseudodajlajnów, wtedy mumieszczasz taka listwe na cała długosć schowka u góry i masz za***iście podświetlony schowek :good:

Fotek nie mam bo to narazie mój pomysł na rezanko :decayed:

A schowek w podłkietniku odpuśc sobie bo to zbedny gadzet bedzie, na który w sumie uwagi nie będziesz zwracał, poprostu mało funkcjonalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...