Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, damian19886 napisał:

Ori gałka i mieszek?

Oczywiście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, damian19886 napisał:

Ori gałka i mieszek?

Oczywiście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MaciekPL napisał:

Oczywiście ?

Kupywałeś w aso czy może przez internet? pytam bo sam potrzebuję mieszka z białą nicią i gałki s line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że takie grube mody się tu kryją :D Temat oczywiście obserwuje. Oby tak dalej. 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie grube to nie są heh.

Zderzak przedni s line założony, rozrząd wymieniony. Przodu ruszać nie muszę już :D. Amortyzatory oraz sprężyny eibach pro kit zamontowane, przód i tył. Jak dla mnie siadło idealnie, tak jak chciałem może ciut niżej jak ori s line.

Dzisiaj jadę odebrać dokładkę zderzaka i jutro montuje tylni zderzak. 

Czekam na głośniki, mały problem z paczką. Prawie 2tys zł, kurier chyba sobie przytulił do swojego auta. Wleci na przód i tył audio system x165 em Evo oraz wygłuszenie. Wydaje mi się że jest to lepsza opcja jak używki bang&olufsen. Jak nie będzie grało pomyślimy nad innymi. 

Jutro o 9 jadę na program. Mam nadzieję że w końcu będę mógł jakieś zdjęcia zrobić i umyć go. Jak na razie cały czas pada.

Jedno zdjęcie na szybko jak siadło. IMG_20180719_134148.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kocur ? fajnie siadło.

Jak zmienisz zderzak z tyłu temat będzie nieaktualny...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, krystian3769 napisał:

Jest kocur ? fajnie siadło.

Jak zmienisz zderzak z tyłu temat będzie nieaktualny...?

Już będzie s line? Hehe 

Jeszcze bym zapomniał, lusterka składane zamontowane. Może ktoś ma kogoś z Poznania co mógłby zakodowac mi je? Oczywiście nie za darmo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu .  Czytałem że kupiłeś sprężyny eibacha , i myśle ... zobaczę jak to u Ciebie siądzie , ale czkam , czkam i nic . W końcu dwie godziny temu zamówiłem , a tu Maciek w się pochwalił . Fajnie siadło :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mariusz36 napisał:

No w końcu .  Czytałem że kupiłeś sprężyny eibacha , i myśle ... zobaczę jak to u Ciebie siądzie , ale czkam , czkam i nic . W końcu dwie godziny temu zamówiłem , a tu Maciek w się pochwalił . Fajnie siadło :thumbup1:

Polecam, z 1be siadło ciut niżej jak s line. Prowadzenie się poprawiło, ogólnie jest dla mnie mega. 

Przed chwilą odebrałem dokładkę, teraz tylko czekać na pogodę aż się poprawi i zakładam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są grube są :D Ogólnie początkowe mody podobnie jak u mnie. Też zaczynałem od wymianki oświetlenia wew na LED i stopniowo coraz więcej i więcej :D

Szukałem kiedyś tej gajgi co ty masz z czerwoną obwódką. Ciężko ją dostać poza aso, ale dorwałem podobną :D

U mnie eibach też równiutko siadł, także polecam każdemu te springi :thumbup1:

Edytowane przez liquid8p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo teraz autko jakoś się zbiera. Jeszcze jakiś zapas był, założenie było nie wyciskać maksimum. Elastyczność i jakieś bezstresowe wyprzedzanie. Ogólnie jestem zadowolony, teraz z czwartego, piątego biegu rwie do przodu. W serii wyszło 155ps i 326.3nm, po modzie 189.9 i 386nm. Nie są to jakieś mocne wyniki, ale też nie było takie założenie. Maksimum to mogę kręcić jakbym za rok sprzedawał...

Zderzak tylny założony, jutro jadę na myjke do znajomego to zrobię jakieś fotki jak auto wygląda. 

IMG_20180720_193327.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane zdjęcia, sorry za jakoś.. Ten limit na forum trochę mały jest. Jakoś to chyba teraz wygląda myślę. Mi się podoba w końcu, jeszcze w poniedziałek jadę na przyciemnienie tylnych lamp. Oczywiście delikatnie, żeby troszkę je dopasować do reszty. Teraz biją po oczach. Z tyłu kratka w dyfuzorze jest mokra. Ogólnie z czarnym na żywo robi mega robotę ?

img-20180721-131649.png

 

img-20180721-131310.png

 

img-20180721-131740.png

IMG_20180721_135415.jpg

 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotor oklepany już jest, ale nadal może się podobać. Dla mnie najlepiej do tej budy pasują właśnie ta felga. Muszę jeszcze pomyśleć, albo wjedzie od A5 et33 9j, druga opcja zostawiam te co są ale daje je w połysk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam mieszane uczucia co do tych lamp. Same tylne zostały przyciemnione, jaśniejsza folia była taka jakby jej wcale nie było. Znowu ta pasuje niby, ale coś mi się nie podoba. One muszą się jeszcze wygrzać trochę to będą błyszczące troszkę. Nie jestem przekonany za bardzo. Zobaczę z tydzień czasu najwyżej zdejmę i tyle. 

Jakieś komentarze odnośnie tych lamp? 

IMG_20180724_155122.jpg

IMG_20180724_155222.jpgIMG_20180724_155255.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...