Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

ja dzis wrocilem z bergen wszystko pieknie ladnie,bardzo zielono....tylko zeby nie te drogi :facepalm::facepalm::facepalm:

Nom, 2-3 razy w tygodniu tam jezdze wiec znam ten bol.. Zeby jeszcze norki wiedzialy jak uzywac lewy pas to bylo by fajnie ale tutaj sami krolowie lewego pasa w zawrotnej predkosci 70km/h :doh:

---------- Post dopisany at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany at 01:15 ----------

Preikestolen polecam raczej jesienią kiedy widoczność w górach jest najlepsza, ale trzeba wylukać dobrą pogodę, no i nawet nie wspominam, że w ciągu tygodnia, kiedy jest mniej ludzi:decayed: Siedziałeś na krawędzi z nogami wiszącymi w przepaść?:wink: Ile zajmuje przykładowo 1minuta w najlepszej jakości z tego GoPro? Jaki to jest format?

Wypad byl zaplanowany razem z pogoda, ktora byla zamowiona wczesniej :wink:

Patelnia taka ze szok.

Na krawedzi nie siadam bo takie tam zboczenie zawodowe ze bez zabezpieczenie takich stuntow nie robie :kwasny:

Na gorze oczywiscie wiecej Polakow niz Skandynawow.. :banan:

Miejscowka :kox:

f5d587ed18ffdeee.jpg

a0c6be8eca50e215.jpg

2a6e82281c9e2465.jpg

Wspin tez byl :)

9394cfd7d016aae1.jpg

1 minuta nagrania z GoPro Hero2 w pelnej rozdzielczosci to ok 100MB, mp4.

---------- Post dopisany at 01:33 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ----------

hmm, w którym momencie obróbka pochłania dużo czasu? może można Ci jakoś pomóc? timelapse - prosta sprawa, ale w tym video wydaje mnie się, że jednak trochę za rzadko Hero2 robiło fotki.... zapewne ustawiłeś co 5sek?? ustawiając co 1sek. byłaby lepsza ciągłość obrazu, a tak czasem jedna fota - jedno tło, druga fota już zupełnie inny kolor i kadr.... jak na dłoni widać jak WB szaleje :)

no i ja akurat jestem zwolennikiem kadrowania 16:9, a tu jak najbardziej jest z czego obcinać i efekt końcowy byłby lepszy... (moim zdaniem)

jaki program do edycji?

Chodzi mi o to ze np jadac gdzies jak sie chce robic timelapse z trasy to trzeba miec ze 3 baterie i jakies 32GB kart SD.

Przez 3 dni uzylem prawie 64GB.. W przypadku jazdy tak, mialem wlaczone co 5 sekund inaczej niz zdazylbym wymieniac kart. Chyba ze cos zle robie z ustawieniami. Nie kumam tez dlaczego np jedno zdjecie ma np 1,5MB a inne maja po 4-5MB... A ustawienia takie same.

Pochlania tez troche czasu przejrzenie zdjec kiedy w tym przypadku mam ponad 7800zdjec. Przejrzec to wszystko, wywalic co sie nienadaje itp.

Do tego kompa mam jeszcze slabego ktory mieli taki filmik z godzine chyba..

Na ten wypad wzialem tylko jeden filtr, ten:

IMG_0453.JPG

"Use the Marumi CP Filter above water to reduce reflections from water surfaces such as rivers or lakes and glare from snow. This filter is custom modified by SRP to limit vignetting (minimal vignetting is present in wide mode)."

Z kadrowaniem to wlasnie zauwazylem pozniej ze cos mi nie wyszlo ale nie chcialo mi sie robic tego od nowa :facepalm:

---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:33 ----------

btw: nareszcie mam lokal z prawdziwego zdarzenia 128m2, 2 bramy wjazdowe, kibelek i magazyn :):banan:

Podwyzszony MB Sprinter kupiony do "transportu", w PL za tydzien/dwa, jak sie uda to oklejanie a przed tym moze jakas korekta lakieru tylko kurcze najpierw musze sobie rusztowanie postawic bo troche wysoko, prawie 5,8metra :facepalm:

---------- Post dopisany 01-06-2012 at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 01:37 ----------

Dzisiejszy spontaniczny zakup S4 C4 poprawil mi bardzo humor :banan: Podobno 320KM ale to sie zobaczy. Szkoda mi bardzo bylo auta bo wlasciciel nie dba o nic oprocz silnika wiec zaproponowalem kase i dobilismy targu. Zakup w ciagu 45min to jak narazie moj rekord :facepalm:

Ale pozniej dotarlo do mnie ze mam 17 dni wolnego wiec pewnie nie bede sie nudzil :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zakładaj nowy temat i będziemy walczyć razem z Tobą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj nowy temat i będziemy walczyć razem z Tobą :kox:

Zmontuje temat pozniej troche.

---------- Post dopisany at 00:59 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

A rs6 C6 będzie? :decayed:

RS6 bedzie ale najpierw musze zobaczyc na wlasne oczy ten objekt co stoi w Myslenicach. No i sie przejechac...

Po rozmowach ze Sportmile troche mi sie odechcialo "doplacac" do auta z pakietem MTMu ale jak narazie ten co chce zobaczyc ma wypas jakiego jeszcze nie widzialem...

W DE znalazlem biale RS6 z pakietem czarnej optyki za DUZO lepsze pieniadze ale znowu ciemna trumna w srodku. Nie chce juz ciemnego..

Znowu bialy i jasny srodek to nie do znalezienia, chyba ze pakiet super duper exclusive albo RS6 Plus.. Wiec jak narazie musze sie zajac S4 i Sprinterem ktorego tez wlasnie kupilem. RS6 nie ucieknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V8 :doh:

Oczywiscie ze AAN, 6 biegowy manual, skora z elektryka i pamiecia itp... norweskie kombi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny kolor S4:wink:, trochę brakuje relingów:whistling:, zazdroszczę zabawy z detailingiem przy tej S4:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych zdjec bo nadal auto jest przezemnie uzytkowane.

Myte nie wiem kiedy bo ostatnio malo czasu na takie zabawy :facepalm:

Nie zalezy mi za bardzo na tym zeby sprzedac asap.

Jak sie trafi godny kupiec to sie sprzeda i tyle :)

4f22e83a93e40ea7.jpg

afcbc86ee867383f.jpg

022a027849c82627.jpg

bec5914fa25e66cd.jpg

439df086c43b2f14.jpg

22ccdf52eef78407.jpg

ogloszenie:

Audi A4 Trolig en av Norges fineste 2009, 80*000 km, kr 460*000,-

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na promie widzę zachowawczo, żeby żaden gamoń nie obił drzwiami:decayed:

pięknie się prezentuje:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij coś do kalendarza na lipiec :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki jaki ty zawias montowałeś? czy tylko spring?

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

co do ogłoszenia... to ładnie prowadzona dokumentacja... lubie takie coś... ja zawsze jak wręczam segregator ze wszystkimi paragonami i rachunkami za przeglądy, to ludzie robią oczy ze ździwienia, że tak prowadzona i zgromadzona dokumentacja... a chwile później cieszą się że jest tak dobrze jak w ogłoszeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki jaki ty zawias montowałeś? czy tylko spring?

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

co do ogłoszenia... to ładnie prowadzona dokumentacja... lubie takie coś... ja zawsze jak wręczam segregator ze wszystkimi paragonami i rachunkami za przeglądy, to ludzie robią oczy ze ździwienia, że tak prowadzona i zgromadzona dokumentacja... a chwile później cieszą się że jest tak dobrze jak w ogłoszeniu :)

szczerze to nie wiem co w tym trudnego , przychodzisz do domu od mechanika czy czego kolwiek innego i wkladasz paragon czy A4 do segregatora i zapominasz o temacie.O o ile auto latwiej potem sprzedac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie niewiel trudnego...ale spróbuj znaleźć autpo na rynku z kompletną historią i dokumentacją... rzadkość...duuuuża rzadkość.

Wiem to jak sprzedawałąem swoją A4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...