Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko profanacja z tym salonem Mercedesa

Pawel no, przeciez to specjalnie tak zdjecia zrobione :P:wink:

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

ZNALAZLEM AUTO! :slina:

Wlasnie przyjechalem z ASO, historia sprawdzona w systemie i przegladam wlasnie wyposazenie. Wyglada na to ze przebieg sie zgadza bo duzo danych w systemie.

Przebieg: 37 000 km

Data produkcji - 2008-04-30

Dostarczony - 2008-05-29

Gdzie i jak zalozyc info o pomocy obejrzenia auta??

Siedze i ogladam samoloty wlasnie oraz czekam na info od firmy leasingowej :P

Trzeba obejrzec auto w okolicach Myslenic :wink:

POMOC bardzo milo widziana! :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to jest to czarne co myślę to :slina::slina::slina: grrrrrrrrrrrruba kasa, ale auto :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pokazcie... jakies RS6?

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

chwila szukania :decayed:

http://otomoto.pl/audi-rs6-mtm-736km-igla-C20690377.html

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

chwila szukania :decayed:

http://otomoto.pl/audi-rs6-mtm-736km-igla-C20690377.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kieszeni na stacji benzynowej będzie pewnie "lekka" zmiana i częstotliwość wizyt względem 2.0 TDI, a "tego czegoś" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to jest to czarne co myślę to :slina::slina::slina: grrrrrrrrrrrruba kasa, ale auto :jerk:

No jezeli ktos ma mi pomoc z forum to juz nie ma co ukrywac :P

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

w kieszeni na stacji benzynowej będzie pewnie "lekka" zmiana i częstotliwość wizyt względem 2.0 TDI, a "tego czegoś" :decayed:

Zdaje sobie sprawe z kosztow utrzymania ale raz sie zyje i kasa jest do wydawania :banan:

BTW: WUAZZZ4F38N900165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto z szyldu konkurencji?!:decayed::decayed:

OMG, ale CKM ze mnie. dopiero teraz zakumalem :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

Powrót do domu chyba będzie przez Niemcy :decayed:

Tak tez jezdze od 4 lat. Wszystko inne to strata czasu i nerwow :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekaw ile to auto ma naprawde... bo na pewno nie tyle ile podaje MTM :naughty:

Obstawiam, ze 650 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekaw ile to auto ma naprawde... bo na pewno nie tyle ile podaje MTM :naughty:

Obstawiam, ze 650 :decayed:

Taki pewny jestes? hehe

Z czasem sie okaze, nie wiem gdzie to w Polsce mozna sprawdzic zeby mi auto "nie spadlo" lub nie przekrecilo hamowni :P

Czekam na potwierdzenie i papiery od wlasciciela odnosnie pakietu MTM.

Poinformowano mnie ze podobno zrobiono to w siedzibie MTMa i sa na to dokumenty.

Chce takie dokumenty zobaczyc oraz rachunek.

Jak nie ma lub MTM mi tego nie udokumentuje to nie kupie tego auta.

Proste :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu w sportmile takie auta juz sie pojawialy i nie mialy deklarowanej mocy. Jedno z nich mialo wlasnie 650PS.

Zreszte te moce podawane przez tunerow typu MTM w wiekszosci przypadkow mijaja sie z prawda... Pamietam przypadek goscia, ktory wydal gruba tone ojro na tuning RS6 C5 w Tunetec'u (DE), mial miec 650PS, a jechalo niewiele lepiej jak seria po sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ a białasa będziesz się całkowicie pozbywał - jeśli nie zostawiasz w Norkowni, to jaka interesowała by Cię cena??:wink: PW oczywiście, żeby nie było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens kupować białasa KOval81, podobno lakier w strasznie opłakanym stanie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia trzeba realizowac ale jak jakos jestem sceptyczny do tego pomyslu.

Wiem ze z zagranicznym przychdem ciezko w polsce dostac kredyty czy leasing a nowo otwartym firma tak na piekne oczy tez nie za bardzo daja.Do tego jeszcze to pol roku poza granicami NO zeby mozna tym jezdzic u nas i to tez trzeba solidnie udokumentowac.

Nie lepiej ci tu bylo jak czlowiek C7 np: 3.0 TDI BiT lub TFSI ? Technologicznie to przepasc do C6 wcale nie az tyle wolniejsze nowe i pewnie 3 razy tansze w utrzymaniu.Do tego jeszcze brane od handlarzy , ja to juz bym chyba sam do DE pojechal zeby bylo pewne bo trzy paki to juz raczej lipa utopic.Sam nie wiem.

Wiem ze ty to chcesz zrobic troszke inaczej ale ja mam podobnie STI , a w sumie wychodzi na to ze go nie mam bo moze 4 razy w roku sie nim przejade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens kupować białasa KOval81, podobno lakier w strasznie opłakanym stanie :kwasny:

Młody, ale to same plusy są - białas pewnie z 20kg lżejszy teraz, będzie szedł jak 3.0 V6:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie to w Polsce mozna sprawdzic zeby mi auto "nie spadlo" lub nie przekrecilo hamowni :P

nie na hamowni tylko tak :

Hamownia ta montowana jest do koła mierzonego pojazdu, po ustawieniu wszystkich parametrów, takich jak waga auta, przełożenia skrzyni biegów, rozmiar koła, możemy dokonywać powtarzalnych i dokładnych pomiarów mocy oraz momentu obrotowego silnika. Co ważne, możemy zmierzyć: - Moc na silniku / kołach po uwzględnieniu strat (oporów jakie stawia silnikowi napęd)

- Przyśpieszenie 0-100 km/h

- Elastyczność silnika na różnych biegach: 4 bieg 60-100 km/h 5 bieg 80-120 km/h

- Jak również dokładny czas przejazdu popularnej 1/4 mili Nasza hamownia jest szczególnie pomocna w pomiarach aut o dużej mocy. Wszystko za sprawą 100 % obciążenia silnika na drodze, które pozwala zmierzyć mocne silniki turbodoładowane. Klasyczne inercyjne hamownie często nie są w stanie dokonać w pełni rzeczywistego pomiaru mocy auta, gdyż nie stawiają wystarczającego oporu mierzonemu pojazdowi, jak pomiar drogowy z wykorzystaniem przenośnej hamowni Dynomet.

http://chiptuning-gdansk.pl/oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...