Skocz do zawartości
IGNOROWANY

The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]


Skypl

Rekomendowane odpowiedzi

Dla takich łosi to jest osobny kociołek w piekle przygotowany.

Też polecam ori u siostry w b6 są zamienniki i o kant tyłka potłuc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, to jeszcze nic. Mi ktoś 3 miesiące temu ukradł spryskiwacz kierowcy z adapterem. Jakim cudem, to nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Adam87 napisał:

Również współczuje... naprawde masakra:facepalm:

Tu masz ogłoszenie...

 

Dzięki za info ale już zamówiłem z aso. 

19 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Współczuje. 

Jak się auto wyróżnia z tłumu to dam ci radę - przyzwyczaj się do takich akcji. 

Co do ramienia - kup używanego oryginała, miałem zamiennik to się giął w dłoniach, w zimę nie zbierał z szyby równo, zostawiał wyspy brudne na szybie.

kupilem oem ramiona - bajka, palcem odjął :thumbup1:

Nie sądziłem żeby moje auto się aż na tyle wyróżniało. Chociaż chyba lepiej to niż koła... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Skypl napisał:

Dostałem pozdrowienia z Elbląga.

Jakaś ku*wa ukradła mi całe ramię wycieraczki od strony kierowcy wraz z nakrętką i zaślepką, już o piórze nawet nie wspomnę.

Wiem że nie wolno no ale - żeby tą szmatę jakiś samochód przejechał....

3.jpg 

Miał ktoś styczność z zamiennikiem ramienia? Czy lepiej zainwestować w ori? Oczywiście mowa o ramieniu aero.

WITAMY W ELBLĄGU :decayed:!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie ze względu na to mam kamerkę cały czas włączoną. Wierz mi, działa jak odstraszacz, jak tylko ktoś się zorientuje że jest kamerka na szybie z przodu to mięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już na miejscu. 

67906908_419563625576807_614854034045534

Wczoraj wracałem przez całą PL bez jednej sztuki. Udało się prawie bez deszczu - na A1 i S3 lekko pokropiło, ale ogień na tłoki i krople same odpływały. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu przydaje się niewidzialna wycieraczka, w mieście jak w mieście wiadomo nie zda egzaminu perfekcyjnie ze względu na prędkości ale na trasie wycieraczek używam tylko i wyłącznie jak mijam w deszcz tiry ze względu na ścianę wody :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, papadziordzio napisał:

I tu przydaje się niewidzialna wycieraczka, w mieście jak w mieście wiadomo nie zda egzaminu perfekcyjnie ze względu na prędkości ale na trasie wycieraczek używam tylko i wyłącznie jak mijam w deszcz tiry ze względu na ścianę wody :thumbup1:

W poprzednim A4 miałem, o ile pamiętam GYEON - fajnie się utrzymywała I dobrze działała. W tym też mam zamiar dać jeszcze, ale zawsze coś wypadało.

Jakiej firmy polecacie preparat?

Myślałem żeby wziąć z RRC, ewentualnie Soft99 lub to co miałem czyli Gyeona Q2 View.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie (tylko bez śmiechów :decayed:) używam preparatu za 10zł. Utrzymuje się 2-3miesiące czyli około 8kkm i na prawdę zdaje egzamin - na trasie bajka, działa od 65-70km/h:

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2019 o 12:16, papadziordzio napisał:

U siebie (tylko bez śmiechów :decayed:) używam preparatu za 10zł. Utrzymuje się 2-3miesiące czyli około 8kkm i na prawdę zdaje egzamin - na trasie bajka, działa od 65-70km/h:

 

To że działa to wierzę :) ale z tymi 2-3 miesiącami to grubo przesadziłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cysiek18 napisał:

To że działa to wierzę :) ale z tymi 2-3 miesiącami to grubo przesadziłeś ?

Serio, chciałem wrzucić do garażu ten preparat i spisać na straty przed aplikacją (kupiony przez kompletną pomyłkę) ale na prawdę działa, i to bardzo dobrze, faktycznie na przedniej może trochę szybciej się "zużywa" ale na bocznych i tylnej zdaje egzamin w.w. czas. Polecam bo jestem pod wrażeniem - poza tym Panowie... 12zł kosztował bodajże :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, papadziordzio napisał:

Serio, chciałem wrzucić do garażu ten preparat i spisać na straty przed aplikacją (kupiony przez kompletną pomyłkę) ale na prawdę działa, i to bardzo dobrze, faktycznie na przedniej może trochę szybciej się "zużywa" ale na bocznych i tylnej zdaje egzamin w.w. czas. Polecam bo jestem pod wrażeniem - poza tym Panowie... 12zł kosztował bodajże :decayed:

 A no to inna rozmowa jak mówisz o tylej lub bocznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pisałem, bo i nic się nie działo.

Na zimę kupiłem nowe oponki - Kleber KRISALP HP3 235/45 R17 ale jakoś nie mam kiedy ich założyć, chociaż już najwyższa pora.

Ze dwa tygodnie temu zauważyłem  - w sumie przez przypadek że od strony pasażera nie mam długiego światła - przesłona nie reagowała.

Bałem się trochę rozbierania lamp no ale się zmobilizowałem.

Po rozebraniu lamp okazało się że moje soczewki są w stanie idealnym a przyczyną nie działającej przesłony był urwany kabelek od zasilania / sterowania przesłoną. Kabel zlutowałem i zaizolowałem, a jak już miałem wszystko na wierzchu i soczewki od B8 w domu to stwierdziłem że nie ma co robić dwa razy rozklejać, więc wymieniłem soczewki na te z B8 po lifcie - @booolek dzięki za soczewki i wskazówki podczas wymiany. :) 

Dodatkowo też pomalowałem środek lamp :)  oraz wykonałem Clear Corner mod  - w kierunki wleciała żarówka Osram Diadem Chrome.

Do ponownego klejenia lamp wykorzystałem klej butylowy. :) 

Rozbiórka: 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

05.jpg

Oto efekt:

06.jpg

09.jpg

12.jpg

17.jpg

19.jpg

21.jpg

Sorry za jakość zdjęć - muszę porządnie umyć auto i zrobić zdjęcia.

Wcześniej jeszcze czeka mnie regulacja przodu - nie jestem zadowolony ze spasowania lamp i zderzaka - także to pójdzie do poprawki.

Co do jakości świecenie to przeskok jest ogromny - krótkie bardziej doświetlają pobocze, a jak włączę długie to noc zmienia się w dzień. :) 

 

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulację lamp robiłeś? Wydaje mi się, że u Ciebie trochę rozjechane jest, bo u mnie tak wygląda.

HpLAxh4_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linia odcięcia nie powinna iść jedna? Toma być jeden scbodek a nie 2 jak u Was na zdjęciach... U jednego i drugiego prawa lampa jest za wysoko, lub lewa za nisko... 

Tak poglądowo powinno być raczej tak:

S4XenonLight2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...