[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?

rycerz

Robil ktos zamiane tylnego oparcia ,na kladzione, i dzielone.Potrzebuje kladzionej kanapy,nie przewioze moich dlugich instrumentow,mozna by tylna scianke zlikwidowac,

na szrocie kupic jakies zamocowania.nie moge sprzedac mojego auta a z drugiej strony mam wszystko co potrzebuje na moje wyjazdy,tempomat,automat,duza navi,

dobre naglosnienie,gaz,Potrzebuje jakies porady,czy to wogule mozliwe,

audi a4 B6 2,0 benzyna,gaz,2002.kanapa nie kladzona.

żeby nie było, że nie było :decayed:

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=234212 kubełki w kratkę jeden z najładniejszy wzorów jaki wychodził w B5 (wiem bo mam takie :P)

rzecz gustu.. krata to siara :decayed:

żeby nie było, że nie było :decayed:

rzecz gustu.. krata to siara :decayed:

"fcale" nie :decayed: krata jest :kox:

I jak kanape spasowales?

masz jakies zdjecia jak to wyglada

albo ja jestem inny albo..

co przegladam allegro w poszukiwaniu foteli do a4 b5 jest lipa!!! a jesli nawet to ceny :shock3: nie adekwatne.

ale spogladam dalej i np.od passata b5 lub audi b6 foteli w brud i to jeszce takie zajefajne i cena :shock3: znaczy sie za***ista i odrazu bym kupowal.

Trafić ładne siedzenia jest bardzo ciężko, roi się od ubrudzonych, nic nie wartych. Ceny Recaro w ogóle są zaporowe, jednak na upartego kupiłbym - ale nie lubię skóry (preferuję welur). Jak mi się trafiły moje welurowe kubły to wiele nie myśląc wsiadłem w auto i przejechałem 500 km ponad w jedną stronę - sprzedający nie godził się na wysyłkę.

ale z tego co juz chyba pisales cena byla mega niska

Zgadza się - gość wziął za nie dokładnie (z tego co pamiętam) 220 zł. Opłacało się więc jechać. Tym bardziej że kubły welurowe są trudniej dostępne niż Recaro do B5. Do weluru mam sentyment, z czasów starych Audi 80, 100, Opla Rekorda, Omegi itp. :wink:

udało Ci sie zamontować do końca to recaro z rs6?

koledzy rozumiem ze fotele z passata podejda? gorzej z kanapą tylną tak?

---------- Post dopisany 12-07-2012 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2012 at 21:48 ----------

niech ktos odpowie, bo moge okazyjnie kupic taki kpl z passata a niewiem czy to wszystko podpasi

udało Ci sie zamontować do końca to recaro z rs6?

siedzisko tyl jest troche za duza trzeba by bylo troche przerabiac,oparcie podchodzi poduchy swoje tez idzie spasowac.....jak ktos zostawi sobie siedzisko swoje to reszte moze wstawiac

A wygodne to w ogóle ?

witam :hi: ja szukam nie koniecznie foteli a konkretniej samej skóry na przednie fotele a jeszcze konkretniej fotel kierowcy bo już zniszczony jest strasznie (jak trafie fotele w dobrej cenie to też kupię) mam niebieskie wnętrze a kolor to beżowy-ecrue kod to chyba jest N1H albo N1B jestem na etapie sprawdzania i szukania są to fotele kubełkowe skórzane podgrzewane z pompowaną częścią lędzwiową i poduszką i teraz tak , obszycie jednego lub dwóch odpada bo nie dobiorę skóry a za drogo za całość więc szukam używanych ale czy można wsadzić np ad audi a4/a6 wymienił bym tylko na przednich skórę lub same siedziska skórzane ale zastanawiam się jak to jest z poduchą jeśli wymieniał bym też oparcie , skóra w tym miejscu może jest szyta inaczej niż bez poduchy ? co myślicie ? pozdrawiam :decayed:

A wygodne to w ogóle ?

Nie jest to komfort jak w recaro, ale na pewno są o wiele wygodniejsze od standardowych naleśników, fabrycznych kubełków.

A wygodne to w ogóle ?

Nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz odnośnie tych nalesników tym bardziej kubełków:wink: Jak sie jest dość szczupłym to jeszcze jeszcze, ale i tak z wsiadaniem i wysiadaniem jest masakra, ja bym sie jednak nie zdecydował na takie, miałem wiele razy (nie)przyjemnosć w tym podrózować w hondzie civic(fotele dokładane)