Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż LED zamiast postojówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nadzieję że nie wykupiliście całego zapasu!!! :evil: Zamówiłem mejlem, realizacja dopiero w poniedziałek - oby coś zostało :decayed:

Opublikowano

Mam nadzieję że nie wykupiliście całego zapasu!!! :evil: Zamówiłem mejlem, realizacja dopiero w poniedziałek - oby coś zostało :decayed:

Z tego co widzialem, to troche ich mieli, wiec luzik.

Podobno do tej pory ten towar w ogole nie schodzil, wiec im wyjasnilem, ze dopiero a4-klub sie o tym dowiedzial... :)

Opublikowano

To walic i robic grupowy zakup. Wszyscy beda szczesliwi.. :naughty: Im zejdzie a my moze bedziemy miec taniej.. :naughty:

Opublikowano

Ta, Panowie juz nas kojarza, wczoraj odbieralem ledy - "aaa... to do audi, to te" :cool1:

:decayed: przynajmniej nie będzie pomyłek, że nie te żarówki dali :wink4:

Z jakiego adresu (link do www) barłeś te ledy???

Opublikowano

16 strona 2 post od gory.. :rolleyes:

Opublikowano

Sa juz h6w?Bo nie znalazlem na aukcji....

Opublikowano

16 strona 2 post od gory.. :rolleyes:

:good:

Dziękuje

Opublikowano

Sa juz h6w?Bo nie znalazlem na aukcji....

coś ostatnio nie wystawiali na alledrogo, także mailuj do nich i będziesz wszystko wiedział :wink4:

Opublikowano

Sa juz h6w?Bo nie znalazlem na aukcji....

coś ostatnio nie wystawiali na alledrogo, także mailuj do nich i będziesz wszystko wiedział :wink4:

Są już są - ja zamawiałem chyba jako pierwszy. Podaje link do aukcji:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=636829478

Życzę miłych licytacji :>

Apropo - Vario, podeślij foty, co u Ciebie szwankowało przy świeceniu.

Opublikowano

Witam. Ja zakupiłem na allegro do spróbowania coś takiego http://www.allegro.pl/item621576976_621576976.html

i mam stroboskop w lampach. Czy w/w diody będą normalnie działać? A może wystarczy do moich zamontować opornik?. Tylko nie chciał bym niczego wyjarać :gwizdanie:

Opublikowano

Z całym szacunkiem kolego, ale czego oczekiwałeś po led'ach za 2 pln???? :> One się pieprzą przy mocniejszym chwyceniu w rękę :polew:

Te z linka działają poprawnie u lukaszr'a, więc chyba wszystko z nimi ok. Co do rezystorków, to można zakładać, ale do konkretnego led'a. Koszt opornika większy będziesz miał, a led przestanie działać po 2 dniach.

Opublikowano

Koval u mnie wszystko chula nie licząc tego, że jeden led przy załączaniu zapłonu mruga 4 razy a potem jest ok. :) Foty wrzucę może dzisiaj.

Opublikowano

Ja również zamówiłem te Ledy "Ring".

Jutro powinny dojść, więc zapodam fotki jak to u mnie wygląda w połączeniu z diodami od S6 i Xenonami :good:

Opublikowano

Koval u mnie wszystko chula nie licząc tego, że jeden led przy załączaniu zapłonu mruga 4 razy a potem jest ok. :) Foty wrzucę może dzisiaj.

Ale nie masz czegoś takiego, jak opisywał chyba HiRide, że postoje świeca nawet po wyłączeniu zapłonu??

Opublikowano

Miałem w jednej ale zamieniłem stronami i przestała świecić :)[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 12:23_________________________________________________Lepiej późno niż wcale :)

e41754d8f0d8ca17.jpg

4b440bcf700b09a4.jpg

Opublikowano

wygląda jakby była niebieska :gwizdanie: , czy coś nagmyrałeś z kolorami robiąc zdjęcie :mysli:

Opublikowano

No to i ja zamowilem te ledki, zobaczymy co to warte..

Btw, duzo jest pilowania tych ba9s zeby pasowalo na h6w?

Opublikowano

Barwa światła jest jak by 6000 k a xenon ma 4300 k więc LED wygląda minimalnie bardziej błękitnie ale nie niebiesko.

Opublikowano

No to i ja zamowilem te ledki, zobaczymy co to warte..

Btw, duzo jest pilowania tych ba9s zeby pasowalo na h6w?

pare sekund pilnikiem

lub 0,1 sek na szlfierce lub 0 sekund przy zakupie w5w :kox:

Opublikowano

czemu 0 sekund przy w5w?

mam te gniazda,ale nie chce mi sie ich zmieniac z h6w na w5w, wiec zamowilem juz te ba9s, powinny byc w czwartek, wtedy robie tez zderzak wiec lampki przy okazji bede mogl wyciagnac i zamontowac;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.