Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podnoszenie mocy 1.8t.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 3.04.2019 o 22:50, DivaynEays napisał:

magnaflow to kupa, szkoda kasy na to w ogole. Rozpada sie szybciutko..

Siejesz  herezje kolego !! Fakt tłumiki magnaflow są słabe, ale katy nie sa złe ... Ja już trochę ich zamontowalem ,oraz sprzedałem ( pierwsze około 2 lata temu ) zaden jeszcze sie nie rozpadł... 

Opublikowano
  • Autor

Dev Jaka cena? 

To trzeba 4 przewody?

Bo chyba występowało też 6. 

2 do jednego zacisku czy jak? 

Opublikowano
  • Autor

Jest sens zakładać przewody w stalowym oplocie? Daje to coś? W porównaniu do zwykłych? 

Opublikowano
12 godzin temu, Vexart napisał:

Jest sens zakładać przewody w stalowym oplocie? Daje to coś? W porównaniu do zwykłych? 

daje daje ;)

Opublikowano
17 godzin temu, Vexart napisał:

Dev Jaka cena? 

To trzeba 4 przewody?

Bo chyba występowało też 6. 

2 do jednego zacisku czy jak? 

Do B5 jest szesć do B6/7 są cztery

Opublikowano
  • Autor

A ok rozumiem. To jaka cena dev?

Opublikowano
33 minuty temu, Vexart napisał:

A ok rozumiem. To jaka cena dev?

320zl z wysyłką 

Opublikowano
  • Autor

To wytrzymają więcej niż zwykłe tak??

Jak warto założyć te niż zwykłe to biorę.

To gdzie Ci podać dane do wysyłki??

Potrzebował bym dane do przelewu.

Opublikowano
38 minut temu, Vexart napisał:

To wytrzymają więcej niż zwykłe tak??

Jak warto założyć te niż zwykłe to biorę.

To gdzie Ci podać dane do wysyłki??

Potrzebował bym dane do przelewu.

Nr do mnie masz w podpisie,

Wyślij dane do wysyłki, dostaniesz za pobraniem

Opublikowano

Czy daje coś stalowy oplot? Hmm w moto różnica jest kolosalna więc w samochodzie też coś się powinno poprawić ale czy to poczujesz? 

Opublikowano
  • Autor

Wyszło coś takiego jak na razie:

 

1494290504_AudiA4B61.8TAMBVertax.jpg.83b6d9023af2d5df3d3ac0d1696ac25f.jpg

Opublikowano

Pięknie. Jeszcze jak byś nagrał 0-100 , 80-140 i 100-200... Wszyscy robią kreski, a nie ma gdzie popatrzeć jak to wtedy jeździ :)

Opublikowano

Jest moc :D Co w końcu masz tam pomodze i czy jeszcze coś będzie zmieniane?

Opublikowano
31 minut temu, Unf napisał:

Pięknie. Jeszcze jak byś nagrał 0-100 , 80-140 i 100-200... Wszyscy robią kreski, a nie ma gdzie popatrzeć jak to wtedy jeździ :)

Mam podobny setup i na szybko kiedyś nagrałem.

Zero trakcji na 1 biegu na zimówkach i wolna zmiana biegów bez spiny

https://youtu.be/qXsY5RsaSuY

Edytowane przez WYSKUN

Opublikowano
  • Autor

Robione na 95 niestety lałem złą benzynę na 98 będzie więcej do tego zmieniam świece na prf7q były problemy ze stukowym spalaniem.

Ale PIERWSZE co teraz robię to hamulce. Nie da się jeździć na 312 XD

Opublikowano
  • Autor

Ja mam 235 oponki roczne continentale to ani razu się nie uślizgnęły :D

Większe hamulce = zmiana zimówek :P

Muszę przyznać że te 250km robi robotę jak na razie starczy chociaż zmienię świece będzie czysta 98 to pojadę na korektę. Możę coś więcej wyjdzie.

 

Edytowane przez Vexart

Opublikowano
47 minut temu, WYSKUN napisał:

Zero trakcji na 1 biegu na zimówkach 

FWD

44 minuty temu, Vexart napisał:

Ja mam 235 oponki roczne continentale to ani razu się nie uślizgnęły :D

Quattro

---

;)

Opublikowano
  • Autor

Właśnie zauważyłem że kolega ma FWD.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.