Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skradzione

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie była na sprzedaż, kupiona w lutym w komisie(sprowadzona). Zabezpieczeń niefabrycznych nie miała.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Znacie jakieś miejsce w necie gdzie mógłbym jeszcze wrzucić info o kradzieży?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Auto sie znalazło, zostało porzucone po ograbieniu sklepow. Uważajcie na swoje auta, szczegolnie w waminsko mazurskim i sasiadnich wojewodztwach, gdzie samochody z grupy VW są kradzione do włamań.

Opublikowano

Fajnie ze się znalazło mam nadzieje ze nie napsuli za dużo.

Opublikowano

skradziono dziś w nocy koledze w Bydgoszczy.

zc8twlfabg82_t.jpg

qjokkiqgv4ea_t.jpg

Opublikowano

Usunąłem treść posta, bo auto się szczęśliwie znalazło ^_^

Edytowane przez Reniu

Opublikowano

Ubezpieczone chociaż ? były jakieś dodatkowe zabezpieczenia ? czy seria ?

Opublikowano

Ubezpieczone chociaż ? były jakieś dodatkowe zabezpieczenia ? czy seria ?

Czy to istotne? Zajeb... i po fakcie.

Opublikowano

były jakieś dodatkowe zabezpieczenia ? czy seria ?

Czy to istotne? Zajeb... i po fakcie.

Istotne.

Nawet bardzo dla wyciągnięcia wniosków.

Edytowane przez Rabbi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Skradziono w weekend w Radomiu Audi A4 B7 Avant mojego znajomego. Kolor i blachy widoczne na foto. Auto było bez boxa, miało natomiast bagażnik dachowy. Auto zginęło w ostani weekend. Każda informacja jest cenna. W razie czego prośbą o kontakt ze mną. post-105730-1473681708,0965_thumb.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Długo się autem nie pocieszył. Szkoda, ładny egzemplarz.

Opublikowano
W nocy z 16 na 17 lub nad ranem 17.10.16 (Kraków, okolice Mistrzejowic) wyjęto mi z samochodu RNS-E 193 z 2010 roku. Oczywiście szyba pasażera rozbita, nieco porysowane drzwi. Strata boli tym bardziej, że samochód nabyłem dopiero miesiąc temu


Numer seryjny: AUZBZ7KD204728


Gdyby ktoś trafił na podejrzany egzemplarz, będę bardzo wdzięczny za kontakt i informacje :(



523_dsc_0005.jpg

Edytowane przez Wojciech Woodoo

Opublikowano
W nocy z 16 na 17 lub nad ranem 17.10.16 (Kraków, okolice Mistrzejowic) wyjęto mi z samochodu RNS-E 193 z 2010 roku. Oczywiście szyba pasażera rozbita, nieco porysowane drzwi. Strata boli tym bardziej, że samochód nabyłem dopiero miesiąc temu
Numer seryjny: AUZBZ7KD204728
Gdyby ktoś trafił na podejrzany egzemplarz, będę bardzo wdzięczny za kontakt i informacje :(
523_dsc_0005.jpg

AC?

Opublikowano

Na szczęście posiadam. Czekam na wycenę, bo kwoty podane w salonie zwaliły mnie z nóg.

Edytowane przez Wojciech Woodoo

Opublikowano

Na szczęście posiadam. Czekam na wycenę, bo kwoty podane w salonie zwaliły mnie z nóg.

Zamiast szukać swojej nawigacji po internetach, powinieneś otworzyć browarka i czekać na znak od ubezpieczalni.

Pi razy drzwi 4-6tyś wycena AC. Znajomy za to samo w B6 dostał 5,8tyś. Nie ma co "płakać".

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam serdecznie

Skradziono Audi a4 B8 2009

Nr rej WCI 20518

Znaki szczegolne - wgiete drzwi prawe tylne

brak kratki od prawego halogenu i pekniety zderzak po spotkaniu z psem

159_img_0415.jpg

723_img_0416.jpg

303_img_0221.jpg467_bok.jpg

Opublikowano

Gdzie auto stało? Jaka miejscowość?

Opublikowano

Gdzie auto stało? Jaka miejscowość?

Ciechanów Powstancow wlkp. 7a

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a ja mam pytanie z innej beczki do osob ktorym skradziono audi czy wasze nastepne auto to tez jest audi? czy juz calkiem inna mniej chodliwa marka wsrod zlodzei?

Sam mam audi i mysle ze jak by mnie to spotkalo to niekupilbym juz audi ani nic z grupy VAG, ani marki premium,

Opublikowano

a ja mam pytanie z innej beczki do osob ktorym skradziono audi czy wasze nastepne auto to tez jest audi? czy juz calkiem inna mniej chodliwa marka wsrod zlodzei?

Sam mam audi i mysle ze jak by mnie to spotkalo to niekupilbym juz audi ani nic z grupy VAG, ani marki premium,

Z takim podejściem to nic nigdy sobie nie kupisz bo mogą ukraść. Chce kupić audi to kupuje, wkładam jakieś zabezpieczenia antykradzieżowe, parking strzeżony, autocasco, wyglodnialy rodwajler,itp.
Opublikowano

Może rower ? Chowasz do domu i masz spokój. Nie ogarniam takiego podejścia.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.