Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym ok godziny 19.00 - 20.00 skradziono w Bydgoszczy VW Tourana.

Nr rejestracyjny CB 8652V

Osoby, które mogły widzieć to auto proszę o pomoc

file.php?id=1022&mode=view

file.php?id=1021&mode=view

Na tylnej szybie naklejka Custom Factory - czerwono czarno biały pik o taki:

203569_232175346803736_1577995_n.jpg

na tylnych bocznych szybach naklejki dobrekoloiglebastyle.pl:

stick.jpg

Wgniot na tylnym prawym słupku na górze.

Auto znajomego!

silnik 2.0TDI oznaczenie AZV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

dzisiaj tj. 01.08.2012 roku w Polkowicach skradzione zostało Audi A6 C6, rok produkcji 2008, kolor błękitny. Sedan, 4 drzwiowy, silnik 2,7 TDI, wersja S-LINE

Znaki szczególne:

- założone nowe opony

- pełny bak paliwa

- w samochodzie telefon

- pilot od bramy

- ceramiczne hamulce z przodu i z tyłu

- podrapany fotel kierowcy

Jeżeli ktokolwiek będzie coś wiedział, bądź cokolwiek skojarzy prosiłbym o kontakt. Wedle podejrzeń, samochód poszedł na części, znalezienie według policji graniczy z cudem, każda informacja mile widziana. Z góry serdecznie dziękuje za pomoc. Jeżeli odnajdę samochód odwdzięczę się.

PROSZĘ O PODKLEJENIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

DZIŚ O 3:00 W NOCY W WROCŁAWIU, DZIELNICA GAJ UL. STROŃSKA SKRADZIONO CZARNE AUDI A4 KOMBI B7 O NUMERACH REJESTRACYJNYCH OPO-43H2. AUTO Z 2005R, 2.0 TDI TAK JAK NA ZDJĘCIACH, OBECNIE ZAŁOŻONE ALUFELGI Z LETNIMI OPONAMI PIRELLI 16".

ZNAKI CHARAKTERYSTYCZNE:

- NR VIN WAUZZZ8E26A102448

- NA POKRYWIE SILNIKA WIDOCZNE ŚLADY PO ZAPRAWKACH (OBICIA OD KAMIENI)

- AUTO MA DOKLEJONE EMBLEMATY QUATRO Z PRZODU NA GRILU I Z TYŁU NA KLAPIE(ALE JEST TO ZWYKŁE AUDI Z PRZEDNIM NAPĘDEM)

- RAMKI NA REJESTRACJE LELEK OPOLE-SŁAWICE

- WOKÓŁ HALOGENÓW BRAK RAMEK (WYGLĄDA JAKBY CZEGOŚ BRAKOWAŁO)

- W SAMOCHODZIE BYŁA WYMIENIANA PRZEDNIA SZYBA WIEC NAKLEJKA Z NR REJESTRACJI MOZE LEKKO ODCHODZIĆ

ZA POMOC W ODNALEZIENIU NAGRODA 5000ZŁ, TELEFON KONTAKTOWY 886-052-803 LUB 881-292-174 LUB PROSZĘ DZWONIĆ NA POLICJĘ

zdjęcia AUDI A4 KOMBI 2005r SKRADZIONO WROCŁAW NAGRODA (2535143653) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skradziono mi bryczkę-proszę o pomoc!!!

DRODZY KOLEDZY

W NOCY Z DNIA 9.08-10.08.2012 KTOŚ SIĘ NIE BAŁ I ZAJEB… MI A4 Z HALI GARAŻOWEJ W GDYNI, GDYBY KTOŚ COŚ WIDZIAŁ LUB SŁYSZAŁ PROSZĘ O KONTAKT

PONIŻEJ FOTY

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

<br /><br />

TABLICE REJ. GA2410P, ROCZNIK 2007, SILNIK 2.0TDI 140PS BYŁ NA JEDNYM WAŁKU (teoretycznie bezawaryjny), SKRZYNIA 6-CIO BIEGOWA, BEŻOWA SKÓRA W ŚRODKU Z DREWNEM, FOTELE PODGRZEWANE I W PEŁNI ELEKTRYCZNE, MULTIFUNKCJA Z SYMPHONY II, NAGŁOŚNIENIE BOSE, SENSORY DESZCZU I ZMIERZCHU, COMMING LEAVEING HOME, PARKTRONIC TYŁ, CAŁY PAKIET S-LINE ZEWNĘTRZNY WŁĄCZNIE Z PRZEDNIM ZDERZAKIEM (oczywiście czarna podsufitówka w środku), ALU 17", ELEKTRYCZNE SZYBY X4, ELEKTRYCZNE LUSTERKA PODGRZEWANE, ITP ITD

BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA WSZELKIE INFORMACJE

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W nocy z 16 na 17 sierpnia skradziono moje A4 B6 Avant z parkingu przy bloku w Krośnie.

Rok 2004r.

1.9 TDI

kolor niebieski brylant

felgi oryginalne 15

Znaki szczególne:

delikatnie wgniecione tylne prawe nadkole

wycieraczka tył z Q5

czujniki parkowania tył w dokładce zderzaka

zestaw głośnomówiący na osłonie przeciwsłonecznej

białe plamki na przedniej klapie

radio LG

wymieniona szyba czołowa

Proszę o pomoc: 660620532

Nagroda pieniężna za pomoc w znalezieniu.

10_czerwca_016.jpg

7f61642bb3549840m.jpg

9c452b5102e92c2em.jpg

43e10cad33bc4f2am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zginęło moje byłe auto dzisiaj dostałem dzisiaj takiego maila :

"Witam,

Niestety tym razem kontaktuje sie w przykrej sprawie. Dzisiaj w nocyukradli mi "nasze" A4...O 1 w nocy auto pod domem zostawilem a o 6 juz go nie bylo. Chybanajspokojniejsze miejsce w Gliwicach. Zadnych ludzi dookola nic.Ktos go musial sobie wczesniej upatrzyc.Chodze od rana i dojsc do siebie nie moge.Pisze bo Policja spisywala caly protokol i miedzy innymi musieliwypelnic rubryke poprzedni wlasciciel jako ze krotko byl w moimposiadaniu.Watpie zeby ktos sie kontaktowal, ale w razie czego.Zastawialem sie tez czy jest taka praktyka i czy bys mogl wkleic takieinfo na stronie w watku tego auta na forumJa tego tam nie kontynuowalem a nie ma sensu teraz juz chyba zaczynac.Nie zebym na cos liczyl, ale tak dla formalnosci. Oprocz zawieszenia inowych opon wyglada w tej chwili identycznie jak u Ciebie, nawet byloklejony "Klub a4"Normalnie brak mi slow. Ledwo 6tys zrobilem i zdazylem sie przyzwyczaic.Egzemplarz super, wszystko dzialalo perfekt. Strasznie mi go szkoda."

Tak auto wyglądało:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-bpw-rns-e-bixenon-felgi-18-ledy-tyl-bose-sprzedana-109460/index6.html#post3071850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Audi ale pozwolę sobie dać info tutaj:

W sobotę znajomemu skradziono w Warszawie białą Hondę Accord.

Samochód dość charakterystyczny i bardzo dobrze wyposażony.

Zdjęcia: Michał Nowak: Nowości motoryzacyjne. Tym razem Honda Accord...

w razie jakiś info prosze pisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dn. 05.11.2012 Skradziono moją audiczke w Olkuszu miedzy 23:00-5:00 (A4 B6 Avant). Auto było koloru srebrnego, miało przerysowany cały prawy bok kluczem, autko miało oklejony wlew paliwa i ramki rejestracji sticker bombem, niestety zdjec nie mam:(

silnik:1,9tdi

rocznik:2001

nr. rej. KOL 50W2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI zostało mi SKRADZIONE 2012-11-14 o 21:00 z ul. Inflanckiej (teren basenu) w Warszawie. Tablice WO 41434 (mogą być zdjęte lub podmienione). Możliwe, że już w dziupli jest rozkręcany, ale czasem stawiane są gdzieś na osiedlu aż sprawa "ostygnie". Jeśli ktoś jest z Warszawy lub okoli i rzuci Wam się w oczy - dajcie proszę znać. Jeśli komuś przypadkiem rzuci się w oczy samochód lub jego część podczas przeglądania allegro - również proszę o info - może uda się zasr*ńca złapać.

Podobne info ze zdjęciami wrzuciłem tu: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.515703355109615.123344.122704171076204&type=1

Charakterystyczne:

1.małe wgniecenie na zderzaku po lewej od rejestracji (widoczne na zdj)

2.w prawym dolnym rogu szyby jest żółta, okrągła naklejka z napisem SG 04483 (poprzedni numer rejestracyjny)

3.Rocznik: 2001 (na szybach jest standardowy jak we wszystkich autach nadruk z rocznikiem). Szyby boczne są oryginalne, przednia jest z 2007.

4.Na tylnej klapie napis: A4 1.9 TDI (dorzuciłem analogiczne zdjęcie z innego samochodu - jedynie kolorem się różni)

5.Kolor: niebieski metalik

6.Typ: Avant (Kombi)

7.Numer identyfikacyjny pojazdu: WAUZZZ8372A091103

Zdarzenie: Kradzieży dokonano w okolicach 21:00 na terenie basenu inflancka za szlabanem (ul. Inflancka). Szlaban jest otwierany przy użyciu żetonu-ponieważ sprawca nie posiadał żetonu-czekał na inny samochód, na awaryjnych, aby za nim przejechać. Kiedy pracownik basenu podszedł do samochodu, aby poprosić o żeton, ten uciekł chodnikiem w kierunku ulicy Słomińskiego (obok CH Arkadia). Trasa ucieczki wyrysowana jest na jednym ze zdjęć.

bok_nie_nasz_ale_identyczny.jpg

Naklejka_w_prawym_dolnym_rogu_szyby.jpg

Naklejka_w_prawym_dolnym_rogu_szyby2.jpg

Podniesiony_baga_nik.jpg

Prz_d.jpg

Prz_d_podniesiona_Klapa.jpg

Radio_CD.jpg

trasa_ucieczki.jpg

ty_analogiczne_napisy_tylko_niebieski_kolor_sam.jpg

wgniecenie.jpg

Pozdrowienia i z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc,

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKRADZIONE dziś 4.50 nad ranem - tel do mnie w razie jakichkolwiek info 608039891

autko wszyscy znacie - z góry dzięki za wszelkie sygnały

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-mironowoz-cz-iv-3-0tdiq-sedan-pakiet-s4-20-rs6-ii-171930/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 6/7 stycznia 2013 próbowali skraść mój samochód A4 B6 1,9 TDI Quattro, skórzana tapicerka. Wyłamali wkładkę i wywiercili w drzwiach pod klamką dwie dziury na wysokości około 7 i 10 cm. Przez tą jedną dziurkę widać pancerz cięgna biegnącego z klamki do zamka. Weszli do środka i prawdopodobnie zatrzymała ich mechaniczna blokada na pedałach sprzęgła i hamulca. odsunęli przedni fotel maksymalnie do tyłu i prawdopodobnie próbowali ją ściągnąć lecz im się nie udało. W środku nic nie zginęło ani nic nie zostało uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.10.12 skradziono mi granatowe b7 1,9 TDI kombi w Ełku rocznik 2005. Może ktoś pomoże: WAUZZZ8E65A538377 NEL 04207. Charakterystyczny domalowany czarnym flamastrem włącznik świateł, odtwarzacz kaset fabryczny. Prawe przednie drzwi zarysowane czymś ostrym wzdłuż - zamalowane ale widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

08.04.20013r (w nocy)Skradziono Audi A4 B7 2007r szary metalik na tablicach zjazdowych z Holandii

nr. rej 1GB B05

opis auta:

- Audi A4 B7 2007r 1.9 TDI 115KM Avant

- nr. Vin WAUZZZ8E88A102327

- szary metalik

- przebieg 177 tys

- 4x elektryczne szyby

- tempomat

- standardowe radio Audi Concert

ZA POMOC W ODNALEZIENIU NAGRODA 10tys zł

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy z 14/15.05.2013r skradziono moje A4 z ulicy Szwedzkiej we Wrocławiu. Szczegóły:

- Audi A4 B7 2006r. 2.0 TDi DPF 140KM Sedan

- nr VIN: WAUZZZ8E46A229413

- przebieg: 180 tys. km

- czarny metalik

- 9-cio ramienne alufelgi

- ksenony przód

- przyciemniane szyby tylne (boczne i tylna)

- tempomat

- standardowe radio Audi Concert

- elektryczne szyby

Cechy szczególne:

- bardzo dużo odprysków od kamieni na przednim zdeżaku

- przerysowane (kluczem?) lewe tylne drzwi pasażera na całej długości

Edytowane przez Musiał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niestety myslalem ze nigdy nie bede musial tu pisac. Dzisiaj w nocy spod domu ukradli mojemu bratu Renault Scenic 2000r 1.9DTI granatowy z ciemnymi szybami z tylu. Tylna szuba byla nie przyciemniana. Charakterystyczny to zardzewiały próg po prawej stronie na wysokosci drzwi pasażera. Stała na ori alu z renault 15 cali 205/60 obniżona. Nr rejestracyjny SBI AU30. Ostatnio widziany na stacji benzynowej Statoil w Bielsku białej. Jakby ktos widział prosze o kontakt. Niesety nie mam zdjec ;/

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 06:46 ----------

Drodzy koledzy, koleżanki. Zwracam się do was z prośbą o pomoc w rozpoznaniu twarzy i tożsamości złodzieja, który 3 czerwca ok godziny 3 rano mojemu bratu skradł spod domu samochód marki Renault Scenic o numerze rejestracyjnym SBI AU30 w kolorze Ciemny Granat na srebrnych felgach. Na dodatek skradzionym samochodem bezczelnie wjechał na stację benzynową STATOIL w Jaworzu, zatankował i uciekł. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu stacji. Film umieszczam poniżej. Proszę o kontakt i udostępnianie w jak najszerszym gronie, może rozpozna ktoś sprawce. Dzisiaj ukradł mi samochód a jutro może ukraść każdemu z was. Proszę o pomoc.

Złodziej Scenic Bielsko Biała. Poszukiwany - YouTube

Do złodzieja:

Pamiętaj dupku nie spocznę dopóki cię nie znajdę, a wierz mi że to nastąpi prędzej niż myślisz!! Twoja twarz zostanie rozpoznana!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachowuje się jakby był napity albo po prochach. samo podjechanie na monitorowaną stację paliw świadczy iż nie myslał logicznie. jakiś zasrany amator. podrzuciłem linka z youtube do kilku stron z neta, może Ktoś rozpozna jego ryj .

trzymam kciuki Kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mi się wydaje czy on jeszcze nie zapłacił za paliwo na tym Statoilu ?

Przecież napisał o tym w swoim poście. :wink:

Jeszcze info dla mniej spostrzegawczych, zaglądając do auta tylnymi drzwiami zmienił czapke z daszkiem obróconym do tyłu, przez którą widać że ma wysokie czoło / łysine, na czapke "zimową".

Miejmy nadzieje, że auto znajduje sie w polsce a nie w czechach i życze szybkiego jego odnalezienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...