Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał jak coś dorwę w niedalekiej przyszłości taniego i idealnego to będę miał Cię na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł kolejny gadżet... końcówka wydechu. Mimo że stara ori została dość dobrze spolerowana i wyglądała świeżo była zbyt delikatna.

beznazwy2kopia.jpg

img0949b.jpg

Zmieniłem również lampkę podsufitówki na tą od VW W8 - podświetlane przyciski i dwie diody.

Czekam na przesyłkę z gałką podświetlaną - wzór S-Line , zobaczymy czy chociaż trochę będzie przypominać tą od S3 czy S4 B6 - przy okazji zostanie skrócony drążek zmiany biegów o jakieś 2cm.

Dzisiaj odbieram obszytą kierownicę - zwykła skóra połączona z perforowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo fajnie ten wydech wygląda :naughty:

a, że wysoko stoi.. no trochę tak, ale mi się tak jakoś podoba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajno pieknie ....tylko czemu tak wysoko stoi :naughty:

Stoi wysoko bo... pierwsze moje auto

1012313hn0.jpg

bylo na glebie i powiedzialem sobie nigdy wiecej ale powoli zaczynam myslec o 1BE.

Właśnie odebrałem kierownice... bajka, struktura skóry niestety różni się od struktury poduszki ale poza tym jestem bardzo zadowolony. Jak tylko założę będzie foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajno pieknie ....tylko czemu tak wysoko stoi :naughty:

Stoi wysoko bo... pierwsze moje auto

1012313hn0.jpg

bylo na glebie i powiedzialem sobie nigdy wiecej ale powoli zaczynam myslec o 1BE.

Właśnie odebrałem kierownice... bajka, struktura skóry niestety różni się od struktury poduszki ale poza tym jestem bardzo zadowolony. Jak tylko założę będzie foto.

na poduszce masz skore? :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajno pieknie ....tylko czemu tak wysoko stoi :naughty:

Stoi wysoko bo... pierwsze moje auto

1012313hn0.jpg

bylo na glebie i powiedzialem sobie nigdy wiecej ale powoli zaczynam myslec o 1BE.

Właśnie odebrałem kierownice... bajka, struktura skóry niestety różni się od struktury poduszki ale poza tym jestem bardzo zadowolony. Jak tylko założę będzie foto.

na poduszce masz skore? :shocked:

Nie nie, zle zrozumiales, ja tez zle napisalem ;) Chodzi o to ze struktura materialu poduszki (plastik) nie jest tak gladka jak skora ktora jest obszyta kierownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, zle zrozumiales, ja tez zle napisalem ;) Chodzi o to ze struktura materialu poduszki (plastik) nie jest tak gladka jak skora ktora jest obszyta kierownica.

raczej nigdy nie będzie taka sama :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cycku foty daj tej kiery :wink4:

Czekam do 16 na klucze zeby odkrecic porzyczona i przykrecic obszyta kiere. Brat zabral do pracy skrzynke z narzedziami i lipton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj 1BE, bo teraz jak na szczudłach wygląda :polew:

Gdyby nie ta zawiecha to auto się pięknie prezentuje :)

Napisz gdzie obszywałeś kierownice? U ojca w Pasku jest już trochę zniszczona i pewnie też by się skusił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty te felgi na efce jakos znajomo wygldaja :przebiegly:

a co do Audika to 1BE to szit, masz tylko 20mm w dol wiec to nie wiele, jechales moja, u mnie jest: amory 1BE i do tego sprezyny chyba -40mm stoi fajnie i jakos tragedii nie ma z komfortem, do tego u mnie ta 18" i loczek jak jechal kiedys ze mna to powiedzial ze nie widzi roznicy miedzy jego pontonem na 15 a moja i ja tez jakos tragedii nie odczuwam i jezdzi mi sie dobrze...

PS ta co gienek kupil chyba ma jakas glebe bo kiedys przesylal mi jej zdj na 17 to napewno nie byl to seria zawias

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem również lampkę podsufitówki na tą od VW W8 - podświetlane przyciski i dwie diody.

daj foto tej lampki, i jakie koszta, mozer byc na pw :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam obiecane fotki kiery.... wlasnie zauwazylem ze tapicer odwrotnie wsadzil znaczek eSki :wallbash::shocked::evil: Jak bede w jego rejonach dam do poprawienia. Chyba ze znaczek jest wciskany? Wyciagal ktos ten detal? Moze sam bym zamienil.

img0961h.jpg

img0957o.jpg

img0964k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby fajnie ale jakoś nie jestem przekonany do perfory na kierownicy :gwizdanie:

a co do znaczka to na bank sam go zmienisz - podejrzewam, że jest na klej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety średnio jest obszyta ta kierownica :confused4: performa nie powinna być zmarszczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba a to jest najwazniejsze :). Ogladalem kilka z eco skory i nie ma porownania do naturalnej. Nie jestem tapicerem wiec nie wiem czy powinno byc tak czy inaczej, czy jest wystarczajaco naciagnieta czy za bardzo zmarszczona - nie znam sie na tym. Wybralem najbardziej poleconego tapicera w obrebie 30km takze wierze mu ze wytrzyma to tyle ile bede jezdzil autkiem. Znaczek mu wybaczam, nie jezdzi Audi wiec ma prawo nie wiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek mu wybaczam, nie jezdzi Audi wiec ma prawo nie wiedziec.

to skoro się nie zna to niech zrobi sobie zdjęcie jak to powinno być :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...