Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba, że ktoś ma opony do dojechania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ktoś ma opony do dojechania :naughty:

ewentualnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmińsko-mazurskie sypie śniegiem teraz jak h..uj. Gratuluję tym co już pozmieniali :polew:, ale nie ważne, jest lans.. :polew:

A jak mi taki wjedzie w dupe na światłach, to wychodze z wozu i ząbki przez okno polecą :decayed:

jeżdze nie narzekam :tongue4: jak busy jeżdza juz na letnich to naprawde idzie wiosna :gwizdanie: jeżdżąc teraz na ziomych tylko zużywacie opony, taka prawda :gwizdanie:

Z tym zużywaniem święta prawda, ale jak jeździsz na letnich to się nie zużywają ?

:naughty:

Akurat z zasady działania opony wynika że jak się na niej jeździ to sie ściera, ale co niektórzy naprawdę zaoszczędzą troszkę oponek, jak strach im nie pozwoli wyjechać , a co nietórych niecierpliwość może drogo kosztować ( nikomu nie życzę ) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje letnie od tygodnia na autku-fajnie :naughty:,ale są też i niefajne spostrzeżenia

1.tylne zimowe gumy do wymiany :confused4: ,wczoraj przyszły nowe :)

2.alusy w zimowym komplecie mają raczki szczególnie przy wentylach :confused4:to chyba od soli też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje letnie od tygodnia na autku-fajnie :naughty:,ale są też i niefajne spostrzeżenia

1.tylne zimowe gumy do wymiany :confused4: ,wczoraj przyszły nowe :)

2.alusy w zimowym komplecie mają raczki szczególnie przy wentylach :confused4:to chyba od soli też tak macie?

niestety ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmińsko-mazurskie sypie śniegiem teraz jak h..uj. Gratuluję tym co już pozmieniali :polew:, ale nie ważne, jest lans.. :polew:

A jak mi taki wjedzie w dupe na światłach, to wychodze z wozu i ząbki przez okno polecą :decayed: Wale w ryj bez ostrzeżenia :evil:

nasypało śniegu ale już go prawie nie ma :)

uważaj żebyś się z tym waleniem nie przeliczył :no: dużo kozaków już było :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... wlasnie wrocilem z trasy i tez na letnich smigam juz... masakra w niektórych miejscach... ale juz wiekszosc drog czarnych oczywiscie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że czarno jak przy gruncie zero stopni :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że czarno jak przy gruncie zero stopni :gwizdanie:

przelatałem wieczór po zadupiach na lubelskim nie ma tragedii :good: naprawde trzeba chcieć wylecieć z drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że czarno jak przy gruncie zero stopni :gwizdanie:

przelatałem wieczór po zadupiach na lubelskim nie ma tragedii :good: naprawde trzeba chcieć wylecieć z drogi

Nikt nikomu nie broni ale nie ma co mówić, że na letnich przy temperaturze 0 stopni jest super przyczepność.

Passat, który u mnie na podwórku rozbity stał też miał letnie - zabrakło centymetrów żeby wyhamować.

Tak się fajnie jeździ i mówi, dopóki coś się nie stanie.

Zero to zero, to samo zero (tak jak w przypadku kilogramu pierza i kilogramu gwoździ, każdy z nich waży kg).

Gdyby to był listopad to w popłochu wszyscy by zmieniali na zimowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że czarno jak przy gruncie zero stopni :gwizdanie:

przelatałem wieczór po zadupiach na lubelskim nie ma tragedii :good: naprawde trzeba chcieć wylecieć z drogi

Nikt nikomu nie broni ale nie ma co mówić, że na letnich przy temperaturze 0 stopni jest super przyczepność.

Passat, który u mnie na podwórku rozbity stał też miał letnie - zabrakło centymetrów żeby wyhamować.

Tak się fajnie jeździ i mówi, dopóki coś się nie stanie.

Zero to zero, to samo zero (tak jak w przypadku kilogramu pierza i kilogramu gwoździ, każdy z nich waży kg).

Gdyby to był listopad to w popłochu wszyscy by zmieniali na zimowe :wink4:

e tam nie dramatyzuj śniegu nie ma tymabardziej deszczu a bez wody lodu nie ma, na którym w sumie zimówki też zachowuja sie jak narty na górce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam spokojnie do końca miesiąca dojeżdze na zimówkach, może nawet troszkę dłużej, do połowy kwietnia.

Ostatnio w nocy jechałem drogą którą dawno nie jechałem, w dodatku nie widziałem że ją troche przebudowali, ( na lotnisko w Pyrzowicach od strony Siewierza) ale nie drogą szybkiego ruchu tylko przez wiochy. Okazało sie że w jednym miejscu zrobili rondo, normalnie sie jechało cały czas prosto, a teraz trzeba odbić w lewo na rondzie i później w prawo. Pojechałem prosto - tak jak kiedyś szła stara droga, na rondzie, fajna nowa droga, troche mi sie spieszyło, a tu nagle skręt 45 stopni i koniec drogi - jakiś wąski wjazd na posesje :wallbash: Jakby nie zimówki i ESP, ABS i bóg wie co jeszcze to leże w rowie przy 100km/h. No może bym wyhamował do 50km/h na letnich ale co z tego jak rów bym zaliczył.

Panowie to są ułamki sekund i najczęściej brakuje 2m. Po co tak wcześnie zakładać jak przy takiej ciapie i tak nie ma lansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę pozmieniałem koła :) Póki co alu 16" z ojca Passata, ale będą ori Audi 16" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...