Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > LED > MMI2GH > AMI > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Leather & Alcantara Seats > 19" RS4 Forged > Fixierset > Honeycomb > S4 Suspension...


KonradA4troop

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, KonradA4troop napisał:

Nie ja tą bd obszywał pod wzór podłokietników w boczkach żeby to fajnie razem zagrało. Podlokietniki bd montował jak blendy olufsena będę miał dopiero.

Co masz na myśli mówiąc że będziesz kiere obszywał na wzór podłokietników? Ori obszyta nie pasuje?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kamelus_ napisał:

Co masz na myśli mówiąc że będziesz kiere obszywał na wzór podłokietników? Ori obszyta nie pasuje?

Bedzie taki wzór w linie tak jak fotele i dekory.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KonradA4troop napisał:

Już graty na aucie, a wygląda to tak. :D Sorrki za bajzel w garażu :E Ale no pod szybkie fotki nie chciało mi się już wszystkiego ściągać, a na zewnątrz pogoda nie rozpieszcza więc no kiedy indziej wrzucę coś lepszego. :D Podglądowo tak to się prezentuje. ;) Jak dla mnie jest git, ale jeszcze jest sporo braków, które z biegiem czasu będą nadrabiane. :D Dekory w mojej opinii siadły mega dobrze, jeszcze czekam tylko na znaczek z logiem OOOO w deskę. :D PS. Demontaż i montaż obecnych odbył się na szczęście i o dziwo bez żadnych strat typu ułamane zatrzaski czy coś. :D

 

50770560147_e5ec58810d_k.jpg

50770444576_be91138caf_k.jpg

50769696263_e2055f3f53_k.jpg

50770559702_97e6229786_k.jpg

50770559547_16f6173a28_k.jpg

50770443961_cf98f569da_k.jpg

50770752282_078c33e8a1_k.jpg

50770636456_632f919fd3_k.jpg

Coraz lepiej,  powoli do przodu Konrad. Teraz jak już środek ogarnięty to może z zewnątrz? Jakies plany juz masz czy jakieś pomysły swoje podsunąć? 

Tak jak patrzę na te zdjęcia to czarna i suzuka mi się przypomniały , nie wiem w sumie dlaczego. Aaa może na boczki plakietki exclusive bys wrzucił, bo to już jednak individuall jest jakby nie patrzeć. 

  • Pomoc techniczna 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MaciekPL napisał:

Coraz lepiej,  powoli do przodu Konrad. Teraz jak już środek ogarnięty to może z zewnątrz? Jakies plany juz masz czy jakieś pomysły swoje podsunąć? 

Tak jak patrzę na te zdjęcia to czarna i suzuka mi się przypomniały , nie wiem w sumie dlaczego. Aaa może na boczki plakietki exclusive bys wrzucił, bo to już jednak individuall jest jakby nie patrzeć. 

Póki co w planach felgi wiadomo od kogo ;) kratki w zderzaku z chromowanym oringiem w stylu sline, ciemne szyby i lampy tył, ale coś swojego też możesz podsunąć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, KonradA4troop napisał:

Póki co w planach felgi wiadomo od kogo ;) kratki w zderzaku z chromowanym oringiem w stylu sline, ciemne szyby i lampy tył, ale coś swojego też możesz podsunąć. ;)

To już będzie totalny LUX ! Ile za nia ?

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, KonradA4troop napisał:

Póki co w planach felgi wiadomo od kogo ;) kratki w zderzaku z chromowanym oringiem w stylu sline, ciemne szyby i lampy tył, ale coś swojego też możesz podsunąć. ;)

Pewnie jak wleci te 20" to będzie całkiem inne auto. Ciemne szyby fajny pomysł,  delikatnie po całości spoko. Tylne lampy jak najbardziej, tylko przednich nie rób bo te matrixyh7 nie ogarna kompletnie. Spoiler z rs4 , listwy progowe sline , resztę bym zostawił jak jest. Dobra baza wsm nwm czm xd  na pewno będzie ladnie

Edytowane przez MaciekPL
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2020 o 20:48, kamelus_ napisał:

Co masz na myśli mówiąc że będziesz kiere obszywał na wzór podłokietników? Ori obszyta nie pasuje?

Chcę obszyć po pierwsze w inny kolor, po 2 inny typ skóry, mocno myślę nad samym obszyciem - wzorem obecnej kierownicy na wzór kiery z S4 b9, miałem okazję przyuważyć jak to się prezentuje no i spodobało mi się nie powiem, tymbardziej że i tak coś z tym muszę zrobić bo obecna jest zjechana. 

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KonradA4troop napisał:

Chcę obszyć po pierwsze w inny kolor, po 2 inny typ skóry, mocno myślę nad samym obszyciem - wzorem obecnej kierownicy na wzór kiery z S4 b9, miałem okazję przyuważyć jak to się prezentuje no i spodobało mi się nie powiem, tymbardziej że i tak coś z tym muszę zrobić bo obecna jest zjechana. Moja wizja to szara skóra w kolorze deski rozdzielczej, z bardzo szorstką strukturą i do tego białe, albo szare szwy, coś w kolor lakieru. tak samo lewarek. 

Moze skórą z królika? A nie bardzo szorstka to chyba nie z królika. Cos na wzór asfaltu, taka struktura tak ? Szwy pod kolor lakieru to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie z królika, z psa, :E ogółem nie mam porównania jak się sprawa ma co do nowych, w każdym bądź razie pierwszy raz się w s4 b9 spotkałem z takim czymś, a miałem styczność z wieloma autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Tak jak patrzę na te zdjęcia to czarna i suzuka mi się przypomniały , nie wiem w sumie dlaczego

Też nie wiem , ale jesteś Maciek wielki  - dopasować tak dekory do tych siedzeń -  te linie - szacun :thumbup1:

 Dalsze plany - znaczki exclusive , koła „20" itd. - śledzę dalej temat bo robi się ciekawie zwłaszcza że Maciek macza tu swoje palce :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mariusz36 napisał:

Też nie wiem , ale jesteś Maciek wielki  - dopasować tak dekory do tych siedzeń -  te linie - szacun :thumbup1:

 Dalsze plany - znaczki exclusive , koła „20" itd. - śledzę dalej temat bo robi się ciekawie zwłaszcza że Maciek macza tu swoje palce :D

Tutaj jest trochę inne rezanie , auto to na prawdę dobra baza. Z tego co pisał Konrad, silnik bez zarzutów, pomimo miliona mil morskich, sprawuje się bez problemu. Karoseria pomimo lat wygląda jak nowa  fabryki, nie mowie tutaj o tych szpachlach gdzie w sumie tylko na dachu Konrad pisał że nie ma. No ale ladnie zrobione zostało w aso w Bangladeszu. Wjedzie kolo 20ka jakas folie na szyby i myślę że to z zewnątrz starczy. W środku moim zdaniem juz nie ma co ruszać.

Edytowane przez MaciekPL
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, kamelus_ napisał:

Zaczynam się gubić kto tu się nabija a kto pisze na poważnie :facepalm:

Przypadkiem wpadłem na temat poczytałem i niestety przez ostatnie strony chyba tylko autor :(

dziwna sprawa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamelus_ napisał:

Zaczynam się gubić kto tu się nabija a kto pisze na poważnie :facepalm:

Przeczytałem ten temat wczoraj i zgadzam się z Tobą, też tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kamelus_ napisał:

Zaczynam się gubić kto tu się nabija a kto pisze na poważnie :facepalm:

Plan jest taki żeby połączyć te dwie rzeczy,  zgubić obserwujących temat. Nie mogą wiedzieć jaki będzie końcowy efekt z autem, Konrad trzyma ludzi w dużym napięciu. Stąd te delikatne żarty , prawda jest taka ze bedzie grubooo. Śledźcie temat i komentujcie. 

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Konrad wstawi fotele od Maćka, to wszystkim kopary opadną.

Sorry Konrad, że wygadałem, ale za dużo się nabijają, bo planów nie znają :)

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, komu się temat podoba ten będzie zaglądał i komentował komu nie to nie i to normalne, więc nie ma tu się o co spinać. :D Dzisiaj przyszedł emblemat na dekor, już zamontowany. :D Tymczasem udanego Sylwka wszystkim! :D

50779569607_cfccd7fcee_k.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...