Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE


Piero

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyjemnością mogę poinformować, że auto było już gotowe do odebrania dzisiaj o 12:30, podczas gdy po 8:00 rano podałem dopiero do warsztatu numer tego uszczelniacza. Musieli go kupić i wymienić... nie trwało to dłużej, jak 3h! Później godzina testów, sprawdzenie wszystkiego 50 razy i po 12:00 telefon, że auto jest do odbioru.

O 14:15 samochód został odebrany, przejechałem na razie z Rumii do Gdańska obwodnicą ok 40km i przez całą drogę na mojej twarzy był jeden wielki BANAN :banan2:

WSZYSTKO CHODZI IDEALNIE!!!

Szczegóły postaram się opisać już wieczorem, a tymczasem idę potestować auto... :decayed: :decayed: :decayed:

czyli w środę jesteś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKO CHODZI IDEALNIE!!!

A co miało nie chodzić :decayed:

Gratuluję odwagi i dzięki za zaufanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przyznam szczerze, że mimo, że tu siedzę, cały czas jestem pod wrażeniem z jazdy... a to jeszcze nie koniec zmian!

Ale chciałbym Wam to dokładnie opisać, także teraz nie będę się rozwodził, bo nie zdążę tego zrobić tak jakbym chciał. Generalnie dziękuję wszystkim za pomoc i za to, że trzymaliście kciuki od początku do końca!

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA dla Jaro4444

To własnie Jaro przekonał mnie do tego całego manewru z przeszczepem silnika i cały czas służył wskazówkami technicznymi, za co jestem mu bardzo, bardzo wdzięczny!!!

Jutro wstaje jak zwykle wcześnie rano koło 4:00, bo dookoła "KRYZYS", a jamam mnóstwo klientów i dużo papierkowej roboty, nie mniej postaram się z samego rana opisać wszystko dokładnie, aby dłużej nie trzymać Was w niepewności. Tym czasem lecę pospać bo dziś dzień pełen emocji i padam na ryj już... :wink4:

:hi: i do jutra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piero jak znajdziesz chwile napisz dokładnie co jest do tego potrzebne i co należy zrobić ,pewnie wielu na to czeka .Ja zaczne chyba w sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się wszystkie wskazówki od ciebie mam zapisane dziękuje,nie wiem tylko co za problem wystąpił z uchwytem (łapą) bo coś tam trzeba było gdzieś obcinać ,dokładnie nie wiem.Ponadto pamiętam że w silniku BKD musi być czujnik wału korb. tylko nie wiem czy wtyczka będzie pasowała czy musze ja zmienić bo jak pamiętam to pisałeś że ten czujnik jest inny jak w BLB.Dzięki za wszystkie wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się wszystkie wskazówki od ciebie mam zapisane dziękuje,nie wiem tylko co za problem wystąpił z uchwytem (łapą) bo coś tam trzeba było gdzieś obcinać ,dokładnie nie wiem.Ponadto pamiętam że w silniku BKD musi być czujnik wału korb. tylko nie wiem czy wtyczka będzie pasowała czy musze ja zmienić bo jak pamiętam to pisałeś że ten czujnik jest inny jak w BLB.Dzięki za wszystkie wskazówki.

Nic nie trzeba obcinać w BKD - jak kupujesz miskę od AWX/AVF musisz po prostu kupić nowszy typ w łapą przednią wystającą z miski a nie taki, gdzie łapa jest na belce a gniazdo w misce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem, że czekacie na newsy! Ja też już nie mogę się doczekać żeby Wam opisać wszystko, ale pewnie potrwa to jeszcze 1-2 dni. Aktualnie przez problemy z autem narobiłem sobie sporych zaległości w papierach w pracy i muszę to teraz nadrobić. Jak tylko się z tym uporam napisze wszystko co wiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można poprosić modow aby wydzielili ten post Piero i przykleli go na technicznym tak aby zostało dla potomnych.

Nie wiem czy jak komuś padnie silnik będzie to bedzie mial czas i pragnienie uważnie czytac 10 stron w sytuacji kryzysowej zanim dojdzie do tego co najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle zyczenia wydzielilem post Piero z relacja ze swap'a.

Znajduje sie na samej gorzej tematow w dziale DIESLA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym czuł się urażony, ale można wydzielić też SWAP z AJM na mocny poprzeczny PD (ASZ, ARL, BPX) i z BLB na BKP. Adekwatne opisy mogę przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...