Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE


Piero

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy, jakie są objawy tego problemu - z tego co czytam ta awaria i kwestia 'imbusika' to wyrok, na ktory kazdy wczesniej czy pozniej trafi. mam auto od niedawna i niby jest ok ale tak jakby coś tam na zimnym rozruchu słyszę - sam nie wiem co to jest. na rozgrzenaym i np. na przelozeniu p fotel delikatnie wibruje a obroty i praca silnika jest na stałym poziomie. kiedy a raczej przy jakich objawach zacząć się martwić? czego się spodziewać i jak ewentualnie zapobiec zatarciu?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przez regeneracje powyższych elementów można zaoszczędzić 4 tysiące to czemu nikt nie pisze w żadnym wątku o tym? Regeneruje się i po temacie , proszę wypowiedzcie się w tym temacie .Czy ktoś kożystał z tego typu zabiegu jeśli tak to jak to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ernest jeśli chodzi o wałki wyrównoważające to poczytaj o tym:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_likwidacja_walkow_wyrownowazajacych_z_silnika_20_tdi_czyli_swap_walu_i_pompy_oleju-t128515.0.html

Kolega jaro4444 który zna się na silnikach z audi jak mało kto ogarnął temat tych wałków.

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne .

Podziękował[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 21:16_________________________________________________Witam

Wysłałem wałki do regeneracji do P.Tomka ,wszystko odbyło się bez żadnych problemów. Człowiek jest bardzo profesjonalny i pełny zaufania. Po regeneracji mechanik stwierdził ze wszystko zostało zrobione na najwyższym poziomie. Polecam współpracę z powyższą osobą . Samochód został uruchomiony wszystko chodzi ciszej i bez żadnych problemów, warto regenerować niż kupować zestaw naprawczy .Dla mnie bajka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.przesyłam zdjęcia z modułu: wałek wyrównoważający bez sześciokąta w środku oraz obrobiony zabierak[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 22:51_________________________________________________jeśli ktoś potrzebuje zdjęcia przed i po regeneracji to proszę dzwonić pod mój nr.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.przesyłam zdjęcia z modułu: wałek wyrównoważający bez sześciokąta w środku oraz obrobiony zabierak[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 22:51_________________________________________________jeśli ktoś potrzebuje zdjęcia przed i po regeneracji to proszę dzwonić pod mój nr.pozdrawiam

Witam, czy jesteś w stanie zamieścić zdjęcia na forum ? ew. wysłać mi na e-mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie....[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________tak wygląda wyrobione gniazdo w wałku.[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 18:42_________________________________________________przepraszam-ale nie mogę dodać zdjęć...:([br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 18:44_________________________________________________zdjęcia umieściłem na tym forum: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=60383&page=14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie....[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________tak wygląda wyrobione gniazdo w wałku.[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 18:42_________________________________________________przepraszam-ale nie mogę dodać zdjęć...:([br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 18:44_________________________________________________zdjęcia umieściłem na tym forum: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=60383&page=14

a by obejrzec trzeba sie zalogowac. Umiesc zdjecia na www.fotosik.pl albo wrzuta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zalogowany-inaczej nie umieściłbym wiadomości na forum

No Ty jesteś zalogowany na forum passata a my nie :gwizdanie: i nie da sie zobaczyć tam tych zdjeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zalogowany-inaczej nie umieściłbym wiadomości na forum

No Ty jesteś zalogowany na forum passata a my nie :gwizdanie: i nie da sie zobaczyć tam tych zdjeć

Czy to niezbyt logiczne ? :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zalogowany-inaczej nie umieściłbym wiadomości na forum

No Ty jesteś zalogowany na forum passata a my nie :gwizdanie: i nie da sie zobaczyć tam tych zdjeć

Czy to niezbyt logiczne ? :polew:

:sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto właśnie chodzi ,wrzuć te foty tutaj na a4.klub .Tak żeby wszyscy mogli zobaczyć jak została ta naprawa wykonana.Zainteresowanych jest więcej.Wrzuciłeś fotki na forum Passata ,jesteś tam zarejestrowany to możesz te foty obejrzeć my nie jesteśmy tam zalogowani więc zobaczyć ich nie jesteśmy w stanie :no: . No właśnie o to chodzi Tomek ,jacy wszyscy inteligentni :polew: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyraźnie pisze ze jestem zalogowany na forum a4 i nie mogę dodać zdjęć...a forum vw to inna para kaloszy-tam bez problemu je umiesciłem

Bo zdjęcia widoczne na forum a4-klub.pl to de facto tylko linki do fotek umieszczonych na serwerach takich jak imageshack.us , fotosik.pl , czy wrzuta.pl .

Fizycznie zdjęcia na a4-klub.pl wrzucić się nie da :)

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bez złośliwości :kwasny: .Da się zamieścić fotki zapewniam was.Napisz nie wiem jak a nie że się nie da .Dla przykładu zobacz tutaj że się da.

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_brak_cisnienia_oleju_w_blb-t72740.45.html

Nadal chciałbym je zobaczyć.Poproś kogoś kto wie jak to zrobić i wrzuć te fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez spiny...

Poniżej zdjęcia wałka nadesłane do mnie przez Tomka :wink4:

Przed regeneracją

dscn3764p.jpg

Po regeneracji

dscn1859s.jpg

1084852210.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...