Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe dowcipnisie ?

EU mam co dwa lata. Zadbana była jak kupowałem teraz dochodzi do perfekcji. Miała trochę mankamentów ale ogarnąłem błyskawicznie w ASO w Lublinie.

Dojdzie reszta gratów , o których pisałem wyżej i + czipsik szrokopojęty  , nowa tapicerka etc, i bedzie w miarę  ok. Chociaż dłubię w autach ponad 20 lat to oczywiście niebieska też jest na to 'skazana' bo mody nigdy się nie kończą.  ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.08.2019 o 20:07, dekiel 13 napisał:

Hehe dowcipnisie ?

EU mam co dwa lata.

 

Pytam się o EU bo b5 już ma co rok być na EU ze względu na wiek ;) 

 

 

Graty na miejscu :) Podstopnica wraz z nakładkami, kubek na duperele, pokrętło lusterek z C6/8P lift :decayed: 

DSC03527.JPG

DSC03528.JPG

DSC03529.JPG

DSC03537.JPG

DSC03538.JPG

 

Jakby ktoś miał OEM nr gałki zmiany begów w skórze perforowanej to byłbym wdzięczny :hi: 

Opublikowano

Z gustem ?

Opublikowano
13 minut temu, Norbas napisał:

Jakby ktoś miał OEM nr gałki zmiany begów w skórze perforowanej to byłbym wdzięczny :hi: 

8K1713139S

Opublikowano

Norbas daj VIN to Ci rozkoduje całe wyposazenie

Opublikowano
7 godzin temu, Dev napisał:

Norbas daj VIN to Ci rozkoduje całe wyposazenie

Norbas sorry ze spamuje u Ciebie. Ale Dev Dałbyś radę rozkodowac u mnie.? Chcialem napisać na priv ale masz coś zablokowane.

Opublikowano
VOLKSWAGENCLASSICPARTS.PL

GAŁKA MIESZEK ZMIANY BIEGÓW AUDI Q5 A4 B8 S8 DSG w kategorii Audi / CZĘŚCI ZAMIENNE VW Classic Parts...

Wygląda jakby była nówka sztuka ?

Opublikowano
8 minut temu, tomi790 napisał:

Wygląda jakby była nówka sztuka ?

No bo to jest nówka, chyba że za tą cenę chcesz kupić używke w bardzo dobrym stanie.. Około 100€ z lekka zniżka idzie wyrwać taka właśnie :P

Opublikowano

Lecisz z tematem ? kiera klasa, też mi chodzi po głowie ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.08.2019 o 23:50, Dev napisał:

Norbas daj VIN to Ci rozkoduje całe wyposazenie

Poszło w odpowiedni dział :hi: 

16 godzin temu, tomi790 napisał:
VOLKSWAGENCLASSICPARTS.PL

GAŁKA MIESZEK ZMIANY BIEGÓW AUDI Q5 A4 B8 S8 DSG w kategorii Audi / CZĘŚCI ZAMIENNE VW...

Wygląda jakby była nówka sztuka ?

Znalazłem nr z białymi niciami na mieszku i na taka będę polował :)12978C61-96BC-4B92-A994-790CAEDC80E0.jpeg

12 godzin temu, szafa napisał:

Lecisz z tematem ? kiera klasa, też mi chodzi po głowie ?

Ja zacząłem odczuwać brak manetek na kieracie ?

Opublikowano
W dniu 14.08.2019 o 07:28, Damaudia4 napisał:

Norbas sorry ze spamuje u Ciebie. Ale Dev Dałbyś radę rozkodowac u mnie.? Chcialem napisać na priv ale masz coś zablokowane.

@Dev ma osobny temat do rozkodowywania:hi:

 

Opublikowano
  • Autor

Było oglądanie samolotów to i trzeba było jakieś szoty pyknąć :decayed: 

DSC03601_edited1.jpg

DSC03600_edited1.jpg

DSC03620_edited1.jpg

 

Opublikowano

Widzę że zaczyna się dziać. Jak zwykle gustownie i ze smakiem.?

Opublikowano
  • Autor

IMG_1188c.JPG

IMG_1189c.JPG

IMG_1190c.JPG

Jeszcze osłona przednia w czarny mat i po chromie  :decayed: 

Opublikowano

Nooo znacznie lepiej Panie :D

Opublikowano

Emblematy OOOO zapodałbym w czarny połysk.

Ciasnawo na tym 'parkering plass' .

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, MaciekPL napisał:

Nooo znacznie lepiej Panie :D

:hi: Niestety Skandynawia ma brak czarnego plasti dipa na rynku. Szczególnie u mnie na rejonie. 

38 minut temu, dekiel 13 napisał:

Emblematy OOOO zapodałbym w czarny połysk.

Ciasnawo na tym 'parkering plass' .

Auto szersze ? czerwonego już nauczyłem parkować  a gostek od volviaka ma szacunek do aut wiec jestem bezpieczny ? niestety jeden i drugi potrzebuje miejsca wiec bez parkowania po skosie się nie obejdzie ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Małe szuruburu... zapewne pierwsze od 5 lat ?? ogólnie nie ma tragedii... dzisiaj zdążyłem tylko odświeżyć kiere, gałe, fotel kierowcy, podłokietnik i polowe tylnej kanapy ? jutro ciąg dalszy ? 

6F2AA4C6-C657-41CE-98D4-D5F9F34B3118.jpeg

BC718B58-1090-483B-9799-BB777FCE610E.jpeg

D9FEBC5F-7256-43C6-95D7-DC4F265AB600.jpeg

22A66F33-4663-4199-A3D2-1A6DF0BB65A7.jpeg

E593CAD2-1DFB-4148-B090-54AEAF625CA1.jpeg

14FE4B74-B262-4F07-B4D5-4A085570A7CF.jpeg

9F4F6D33-F7F4-4B2C-9CF8-87B8DF527B74.jpeg

583BD449-A150-4A89-AF8E-EC8B56EF4447.jpeg

 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Będzie się świecić:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.