Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic


krystian3769

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, krystian3769 napisał:

Tak P&P pod warunkiem że masz dyfuzor pod odpowiedni zderzak i odwrotnie. Akurat z tym dyfuzorem jest ciężko znaleźć z cała listwą chromowaną. Na aukcjach są z uszkodzoną albo bez. Polowałem rok na niego.  

Super to wygląda, widziałem kilka modów na fb. Teraz jeszcze do kompletu brakuje listewki chrom między lampami :whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vvalery napisał:

Krystian - petarda. Teraz to wstyd haka wyciągać. :-)

Hehe 

Najlepsze przy tym rezanku odkryłem że mam klapę z buta ?

Edytowane przez krystian3769
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krystian3769 napisał:

Hehe 

Najlepsze przy tym rezanku odkryłem że mam klapę z buta ?

Tyle czasu zmarnowałeś :-) Teraz musisz nadrobić i kopać butem ile wlezie. :-)

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2019 o 16:14, krystian3769 napisał:

W moim przypadku równy tydzień w oczekiwaniu na wznowienie licencji.

Jest bajera :banan:

spacer.png

vvalery, bar72 Panowie dzięki za info.:drinks:

Czy licencja przedłużona ? U mnie trwało teraz dużo szybciej niż rok temu.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, vvalery napisał:

Czy licencja przedłużona ? U mnie trwało teraz dużo szybciej niż rok temu.:wink:

Ooo przedłużyli za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, krystian3769 napisał:

Ooo przedłużyli za free?

Oczywiście ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2021 o 21:58, marek1mark napisał:

super wyglada z tym defuzorem od po lifta , mam pytanie czy musiales odcinac koncowke starego wydechu ?

Tak trzeba je odciąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2020 o 08:46, vvalery napisał:

Czy licencja przedłużona ? U mnie trwało teraz dużo szybciej niż rok temu.:wink:

No i przewaliłem licencje na ten rok za free ☹️ 
Od stycznia tego roku konsultanci już nie maja fizycznej możliwości odnowienia nam licencji. Teraz robi się to samemu po przez my Audi. Gdzie trzeba zmienić kraj np. Anglia ( oczywiście Polska jest zawsze w czarnej d...e) i tam na rok za licencje kroją nas 141£ ?. Akurat mi zalecili login przez UK niewiem ile liczą przez inne kraje. Pewnie podobnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, krystian3769 napisał:

No i przewaliłem licencje na ten rok za free ☹️ 
Od stycznia tego roku konsultanci już nie maja fizycznej możliwości odnowienia nam licencji. Teraz robi się to samemu po przez my Audi. Gdzie trzeba zmienić kraj np. Anglia ( oczywiście Polska jest zawsze w czarnej d...e) i tam na rok za licencje kroją nas 141£ ?. Akurat mi zalecili login przez UK niewiem ile liczą przez inne kraje. Pewnie podobnie.

 

Ło kur... dobrze, że się pospieszyłem i nie czekałem na last minute bo bym wylądował z częścią licencji w styczniu i jak widać byłaby d... blada :-(  Nie dość, że pozbawili nas google maps to jeszcze trzeba za wszystko bulić. To powinno być w rekompensacji na wieczność za to.:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo z usługami i licencją. Też mnie pokierowali do zakupu przez UK - odpuściłem temat i próbuję walczyć przez BOK. Sam fakt, że nie można tego kupić w PL za PLN już świadczy źle o marce. Podejście Audi w kwestii usług Audi Connect to jakiś dramat i nie przystoi marce premium. W BMW usługi są za free + dodatkowo to BMW opłaca Internet w samochodzie - użytkownika nic nie obchodzi. Tutaj nie dosyć, że samemu płaci się za SIM LTE do auta to jeszcze trzeba płacić po 3 latach (tak jak u mnie w A5 usługi były na pierwsze 3 lata za free) za te usługi... Co do Google Maps to w ASO mi powiedzieli, że wygrywają jakąś alternatywną mapę ze zdjęciami satelitarnymi po wypowiedzeniu umowy z Google Maps. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vvalery napisał:

Ło kur... dobrze, że się pospieszyłem i nie czekałem na last minute bo bym wylądował z częścią licencji w styczniu i jak widać byłaby d... blada :-(  Nie dość, że pozbawili nas google maps to jeszcze trzeba za wszystko bulić. To powinno być w rekompensacji na wieczność za to.:kox:

No masakra żeby to jeszcze było warte tego... Praktycznie cały czas korzystam z CarPlay 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, carman napisał:

Mam to samo z usługami i licencją. Też mnie pokierowali do zakupu przez UK - odpuściłem temat i próbuję walczyć przez BOK. Sam fakt, że nie można tego kupić w PL za PLN już świadczy źle o marce. Podejście Audi w kwestii usług Audi Connect to jakiś dramat i nie przystoi marce premium. W BMW usługi są za free + dodatkowo to BMW opłaca Internet w samochodzie - użytkownika nic nie obchodzi. Tutaj nie dosyć, że samemu płaci się za SIM LTE do auta to jeszcze trzeba płacić po 3 latach (tak jak u mnie w A5 usługi były na pierwsze 3 lata za free) za te usługi... Co do Google Maps to w ASO mi powiedzieli, że wygrywają jakąś alternatywną mapę ze zdjęciami satelitarnymi po wypowiedzeniu umowy z Google Maps. 

Jednym słowem dramat ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, carman napisał:

Mam to samo z usługami i licencją. Też mnie pokierowali do zakupu przez UK - odpuściłem temat i próbuję walczyć przez BOK. Sam fakt, że nie można tego kupić w PL za PLN już świadczy źle o marce. Podejście Audi w kwestii usług Audi Connect to jakiś dramat i nie przystoi marce premium. W BMW usługi są za free + dodatkowo to BMW opłaca Internet w samochodzie - użytkownika nic nie obchodzi. Tutaj nie dosyć, że samemu płaci się za SIM LTE do auta to jeszcze trzeba płacić po 3 latach (tak jak u mnie w A5 usługi były na pierwsze 3 lata za free) za te usługi... Co do Google Maps to w ASO mi powiedzieli, że wygrywają jakąś alternatywną mapę ze zdjęciami satelitarnymi po wypowiedzeniu umowy z Google Maps. 

Tak tylko ta wgrywana alternatywna mapa nie będzie działać w rocznikach na pewno do 2017 roku lub nawet 2018 bo mamy inny procesor niż w najnowszych audi i nie da rady. Amen .:facepalm:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pseudowydechy to porażka, ładnie wygląda z góry a od dołu ... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Dev napisał:

Te pseudowydechy to porażka, ładnie wygląda z góry a od dołu ... :facepalm:

No co zrobisz ? Przynajmniej jeden prawdziwy a nie jak w C8 

Ogólnie strasznie wykastrowali te nowe auta teraz 3.0 i 2.0 TDI nie odróżnisz. 

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dev napisał:

Te pseudowydechy to porażka, ładnie wygląda z góry a od dołu ... :facepalm:

A wszystkiemu jest winny ten bachor Greta i jej podobne:polew:

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...