Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wrzuć na pw vin to pomożemy :)

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 587 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za 400zł to wymienisz heble plus jeszcze spędzisz weekend nad morzem na porządnych gratach :))

tanio

ferodo + ferodo

drożej i lepiej :

oz + ferodo, textar

najdrożej :

textar + textar :)

gdzie najlepiej szukać? Czy mógłbym prosić Cię o konkretne zestawy bądź nazwy klocków i tarcz ponieważ jest tego tyle i nie wiem dokładnie ,dziękuje Serdecznie za pomoc.

Edytowane przez sgn1808

Opublikowano

Panowie temat wałkowany pewnie setki razy ale pytam jeszcze raz byc może ktoś ma nowe doświadczenia. Jaki zestaw tarcza 320 i klocki, zaciski i jarzma od 2.0 TFSi dodam że interesują mnie nawiercane.

Edytowane przez cult84

Opublikowano

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie tarcze do mojej b6.

VIN WAUZZZ8EX4A236508

Chciałbym żeby zestaw był z tych lepszych, czekam na sugiestię. Może jest możliwość żeby założyć troszkę mocniejszy sprzęt aniżeli fabryczny?

Dzięki!

Opublikowano

Panowie temat wałkowany pewnie setki razy ale pytam jeszcze raz byc może ktoś ma nowe doświadczenia. Jaki zestaw tarcza 320 i klocki, zaciski i jarzma od 2.0 TFSi dodam że interesują mnie nawiercane.

No to zimmermann perforowany i do tego klocki ferodo premier. Rozsądne pieniądze i mega dobra jakość :wink: W razie co pisz pw mam całe kpl razem z zaciskami :hi:

Opublikowano

to ja od siebie dodam ze zimmermann'y 320 pełne szału u mnie nie zrobiły i mimo tego, ze sa grube jak Gesslerowa i maja nalatane max 20tys zaczely bic jak Van Damme swoją żonę. A wcale ich nie katowałem i nie smigalem po kaluzach...

Opublikowano

to ja od siebie dodam ze zimmermann'y 320 pełne szału u mnie nie zrobiły i mimo tego, ze sa grube jak Gesslerowa i maja nalatane max 20tys zaczely bic jak Van Damme swoją żonę. A wcale ich nie katowałem i nie smigalem po kaluzach...

a widzisz i o takie odpowiedzi mi chodzi, zawsze pomocne. Czy ktoś jeszcze ma jakieś opinie?

Opublikowano

mam tarcze oz +klocek ferodo ,zrobiłem ok 2000km ,jak narazie złego słowa nie powiem,mravel piasty wyczyściłeś na lustro przed montażem

Opublikowano

gdybym ja to mial robic to zapewne poddalbym je nawet sterylizacji. A tak, robil to moj mechanik do ktorego mam zaufanie. Problem jest taki, ze 15tys przelataly spokojnie i dopiero od listopada sie zaczelo. Teraz to juz kolega z forum sie tym zajmie i wrzuci na tokarke ten zlom.

Opublikowano

gdybym ja to mial robic to zapewne poddalbym je nawet sterylizacji. A tak, robil to moj mechanik do ktorego mam zaufanie. Problem jest taki, ze 15tys przelataly spokojnie i dopiero od listopada sie zaczelo. Teraz to juz kolega z forum sie tym zajmie i wrzuci na tokarke ten zlom.

Może zlałeś je przypadkowo wodą, albo inaczej schłodziłeś że się powyginały, znajomy po ostrej jeździe wrócił do domu i odrazy zaczął myć auto i tarcze się odkształciły

Opublikowano

A jak tu kiedyś napisałem na forum żeby tego nie robić to mi nikt nie wierzył :)

Opublikowano

Panowie podpowiedzcie mi który zestaw mam wybrać na przód ,mam serie a żeby hamowało...

Tarcze i klocki;

1) Ferodo + Ferodo

2) OZ + Ferodo prmier

3) Taxtar + Taxtar

Opublikowano

Panowie podpowiedzcie mi który zestaw mam wybrać na przód ,mam serie a żeby hamowało...

Tarcze i klocki;

1) Ferodo + Ferodo

2) OZ + Ferodo prmier

3) Taxtar + Taxtar

opcja 3) lub 2)

gdybym ja to mial robic to zapewne poddalbym je nawet sterylizacji. A tak, robil to moj mechanik do ktorego mam zaufanie. Problem jest taki, ze 15tys przelataly spokojnie i dopiero od listopada sie zaczelo. Teraz to juz kolega z forum sie tym zajmie i wrzuci na tokarke ten zlom.

Może zlałeś je przypadkowo wodą, albo inaczej schłodziłeś że się powyginały, znajomy po ostrej jeździe wrócił do domu i odrazy zaczął myć auto i tarcze się odkształciły

swoje lata mam juz na karku i az tak glupi nie jestem ;) musialy zglupiec po jakims ostrym hamowaniu na A2'ce. Te tarcze nadaja sie do normalnej jazdy bez ekscesow. Nie trawia hamowania przy wiekszych predkosciach. Generalnie to po rozmowie z kolegą rodzynem wyszlo, ze u niego w aucie takie same zimmermann'y rowniez musial wrzucac na tokarke

Edytowane przez mravel

Opublikowano

Myślałem że tylko u mnie Zimmerman po 20000 padł.

Nie są więcej warte niż Ate.

Następne Textary w takim razie.

Opublikowano

muszę obejrzeć i popatrzeć , taki komplet jest w moim guście :naughty:

jakbyś uzupełnił profil to byłoby wiadomo do jakiego auta.

Myślałem że tylko u mnie Zimmerman po 20000 padł.

Nie są więcej warte niż Ate.

Następne Textary w takim razie.

u mnie po 12tys zimki padły. Teraz leży zestaw textara i jest git.

Opublikowano

Chłopaki jakie mieliście klocki

Opublikowano

Dev mi jakies Hella Pagid do tego zestawu wrzucil... Przy czym podobno to Textar

Edytowane przez mravel

Opublikowano

Ja Ferodo Premier.

Opublikowano

Czy komplet z Textara bedzie lepszy niż tarcze OZ i klocek ferodo?? Duzo to wychodzi drożej miedzy jednym zestawem a drugim ??

Opublikowano

Czy komplet z Textara bedzie lepszy niż tarcze OZ i klocek ferodo?? Duzo to wychodzi drożej miedzy jednym zestawem a drugim ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.