Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?


wiktor1979

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

za 400zł to wymienisz heble plus jeszcze spędzisz weekend nad morzem na porządnych gratach :))

tanio

ferodo + ferodo

drożej i lepiej :

oz + ferodo, textar

najdrożej :

textar + textar :)

gdzie najlepiej szukać? Czy mógłbym prosić Cię o konkretne zestawy bądź nazwy klocków i tarcz ponieważ jest tego tyle i nie wiem dokładnie ,dziękuje Serdecznie za pomoc.

Edytowane przez sgn1808
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat wałkowany pewnie setki razy ale pytam jeszcze raz byc może ktoś ma nowe doświadczenia. Jaki zestaw tarcza 320 i klocki, zaciski i jarzma od 2.0 TFSi dodam że interesują mnie nawiercane.

Edytowane przez cult84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie tarcze do mojej b6.

VIN WAUZZZ8EX4A236508

Chciałbym żeby zestaw był z tych lepszych, czekam na sugiestię. Może jest możliwość żeby założyć troszkę mocniejszy sprzęt aniżeli fabryczny?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat wałkowany pewnie setki razy ale pytam jeszcze raz byc może ktoś ma nowe doświadczenia. Jaki zestaw tarcza 320 i klocki, zaciski i jarzma od 2.0 TFSi dodam że interesują mnie nawiercane.

No to zimmermann perforowany i do tego klocki ferodo premier. Rozsądne pieniądze i mega dobra jakość :wink: W razie co pisz pw mam całe kpl razem z zaciskami :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja od siebie dodam ze zimmermann'y 320 pełne szału u mnie nie zrobiły i mimo tego, ze sa grube jak Gesslerowa i maja nalatane max 20tys zaczely bic jak Van Damme swoją żonę. A wcale ich nie katowałem i nie smigalem po kaluzach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja od siebie dodam ze zimmermann'y 320 pełne szału u mnie nie zrobiły i mimo tego, ze sa grube jak Gesslerowa i maja nalatane max 20tys zaczely bic jak Van Damme swoją żonę. A wcale ich nie katowałem i nie smigalem po kaluzach...

a widzisz i o takie odpowiedzi mi chodzi, zawsze pomocne. Czy ktoś jeszcze ma jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tarcze oz +klocek ferodo ,zrobiłem ok 2000km ,jak narazie złego słowa nie powiem,mravel piasty wyczyściłeś na lustro przed montażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym ja to mial robic to zapewne poddalbym je nawet sterylizacji. A tak, robil to moj mechanik do ktorego mam zaufanie. Problem jest taki, ze 15tys przelataly spokojnie i dopiero od listopada sie zaczelo. Teraz to juz kolega z forum sie tym zajmie i wrzuci na tokarke ten zlom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym ja to mial robic to zapewne poddalbym je nawet sterylizacji. A tak, robil to moj mechanik do ktorego mam zaufanie. Problem jest taki, ze 15tys przelataly spokojnie i dopiero od listopada sie zaczelo. Teraz to juz kolega z forum sie tym zajmie i wrzuci na tokarke ten zlom.

Może zlałeś je przypadkowo wodą, albo inaczej schłodziłeś że się powyginały, znajomy po ostrej jeździe wrócił do domu i odrazy zaczął myć auto i tarcze się odkształciły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowiedzcie mi który zestaw mam wybrać na przód ,mam serie a żeby hamowało...

Tarcze i klocki;

1) Ferodo + Ferodo

2) OZ + Ferodo prmier

3) Taxtar + Taxtar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowiedzcie mi który zestaw mam wybrać na przód ,mam serie a żeby hamowało...

Tarcze i klocki;

1) Ferodo + Ferodo

2) OZ + Ferodo prmier

3) Taxtar + Taxtar

opcja 3) lub 2)

gdybym ja to mial robic to zapewne poddalbym je nawet sterylizacji. A tak, robil to moj mechanik do ktorego mam zaufanie. Problem jest taki, ze 15tys przelataly spokojnie i dopiero od listopada sie zaczelo. Teraz to juz kolega z forum sie tym zajmie i wrzuci na tokarke ten zlom.

Może zlałeś je przypadkowo wodą, albo inaczej schłodziłeś że się powyginały, znajomy po ostrej jeździe wrócił do domu i odrazy zaczął myć auto i tarcze się odkształciły

swoje lata mam juz na karku i az tak glupi nie jestem ;) musialy zglupiec po jakims ostrym hamowaniu na A2'ce. Te tarcze nadaja sie do normalnej jazdy bez ekscesow. Nie trawia hamowania przy wiekszych predkosciach. Generalnie to po rozmowie z kolegą rodzynem wyszlo, ze u niego w aucie takie same zimmermann'y rowniez musial wrzucac na tokarke

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że tylko u mnie Zimmerman po 20000 padł.

Nie są więcej warte niż Ate.

Następne Textary w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę obejrzeć i popatrzeć , taki komplet jest w moim guście :naughty:

jakbyś uzupełnił profil to byłoby wiadomo do jakiego auta.

Myślałem że tylko u mnie Zimmerman po 20000 padł.

Nie są więcej warte niż Ate.

Następne Textary w takim razie.

u mnie po 12tys zimki padły. Teraz leży zestaw textara i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev mi jakies Hella Pagid do tego zestawu wrzucil... Przy czym podobno to Textar

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komplet z Textara bedzie lepszy niż tarcze OZ i klocek ferodo?? Duzo to wychodzi drożej miedzy jednym zestawem a drugim ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komplet z Textara bedzie lepszy niż tarcze OZ i klocek ferodo?? Duzo to wychodzi drożej miedzy jednym zestawem a drugim ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...