Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doradzicie co wybrac? kloci i tarcze ate albo ferodo czy mix jakis?

oszczedzac nie chce ale chce by bylo dobrze

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 587,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ferodo

Opublikowano

Witam, zamierzam wymienić klocki + tarcze TYŁ w mojej Andzi A4 B7 2.0 tdi 170 KM 2006 r. co wybrać?

Zestaw Bosch 250 zł

Zestaw Textar 250 zł

Zestaw ATE podobna cena

Lub coś innego droższego, na heblach oszczędzać nie można jak już ktoś napisał na forum :)

Polecam Textara, bosha nawet pod uwagę bym nie brał.

Edytowane przez alonso

Opublikowano

Przymierzam się powoli do zmiany klocków z tyłu bo już się powoli kończą i przy okazji chciałbym z moich hamulców wycisnąć maksa...najpierw tył potem przód.

U mnie w 3.2 FSI z tego co wyczytałem to 320/288. I teraz pytanie co zakładać jakie tarcze Ferodo zimmermann brembo mikoda textar i jakie klocki ?

Proszę o poradę i ewentualnie wskazanie dwóch podobnych jakościowo zestawów.

I do tego słyszałem że przewody też warto wymienić że robią różnice

Jeśli nic jeszcze nie kupiłes,pisz. Teraz są mega ceny na tarcze ferodo :kox:

Opublikowano

Witam!

Mógłby ktoś mi pomóc w zidentyfikowaniu moich tarczy z tyłu? Wlepa w miejscu koła zapasowego zniszczona i nie widać nic;/

Nr VIN: WAUZZZ8E94A106462

Opublikowano

288/245

Opublikowano

288/245

Dzieki:)

Opublikowano

Witam

Jakie klocki polecacie na przód do a4 B7 1.9TDI ?

tak obczaiłem temat i textary polecacie najbardziej :) Z tyłu ostatnio zamontowałem klocki TRW + tarcze textar, 2 miechy latem i extra jest :)

to narazie główni faworyci, jak się mają textary do oryginałów?

http://allegro.pl/show_item.php?item=5663211035

http://allegro.pl/textar-klocki-przod-audi-a4-b5-b6-b7-a6-c5-tanio-i5725564544.html

Edytowane przez zradek1

Opublikowano

Witam

Jakie klocki polecacie na przód do a4 B7 1.9TDI ?

tak obczaiłem temat i textary polecacie najbardziej :) Z tyłu ostatnio zamontowałem klocki TRW + tarcze textar, 2 miechy latem i extra jest :)

to narazie główni faworyci, jak się mają textary do oryginałów?

http://allegro.pl/show_item.php?item=5663211035

http://allegro.pl/textar-klocki-przod-audi-a4-b5-b6-b7-a6-c5-tanio-i5725564544.html

Do oryginału najbliżej ma się Ferodo FDB1717

Opublikowano

Witam

Potrzebuje wymienić klocki i tarcze przód i tył tylko nie jestem pewny na 100% rozmiaru. VIN WAUZZZ8E82A192215

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6071688653

Czy może kupie coś taniej? Lub coś innego polecacie.

Pozdrawiam

Opublikowano

Panowie co na tył do 300mm z S4 ?

na przedzie OZ + Ferodo DS na tył z tego co widzę DS brak.

Opublikowano

Panowie co na tył do 300mm z S4 ?

na przedzie OZ + Ferodo DS na tył z tego co widzę DS brak.

mam na półce OZ + Textar mogę Ci to przerzucić w dobrej kasie.

Opublikowano

Panowie co na tył do 300mm z S4 ?

na przedzie OZ + Ferodo DS na tył z tego co widzę DS brak.

Zwykłe premiery.

Opublikowano

mam na półce OZ + Textar mogę Ci to przerzucić w dobrej kasie.

daj na pw.

Zwykłe premiery.

a dużo gorsze od DS ?

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

mam na półce OZ + Textar mogę Ci to przerzucić w dobrej kasie.

daj na pw.

Zwykłe premiery.

a dużo gorsze od DS ?
Daj oplot i dobry płyn i nie sądzę żebyś kiedykolwiek zagotowal taki setup. Dsy ode mnie brałeś?

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

FDB4050 mają lepsza mieszankę od FDB1655

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Daj oplot i dobry płyn

obecnie leje typ 200, lepsze ponoć rozpuszczają gumy.. nie wiem ile w tym prawdy.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Taniej Ci załatwię te przewody.

Plyn: Ate Typ200, Ate SL6 lub Bosch HP

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.