Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Witam

Czy ktoś według vinu może mi podać jaki mam rozmiar hamulców przód/tył?

WAUZZZ4G8BN017348

Z góry dzięki ?

345/330 mm

mam nowe ori tarcze to tego auta, reszta tez sie znajdzie

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 585,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki ?

Tył na pewno pójdzie cały nowy za jakiś czas, więc się odezwę za niedługo ?

Opublikowano

Siemanko Mistrze ;) Zakupiłem zaciski pod SWAPa do A4 B6, są to 981 982, tylko nie wiem jakie klocki do tego założyć i jakie byście polecali zestawy do regeneracji tych zacisków ? Jutro jadą na piaskowanie i malowanie, wiec dobrze by było powymieniać wszystko co się da ;) Wiem, że zapewne gdybym poświęcił pół dnia na przeglądanie i czytanie forum to bym się wszystkiego dowiedział, ale troszkę czas nagli ;) Dodam, że tarcze jakie zakupiłem to Rotingery nacinane/nawiercane (względy wizualne) :P

Będę wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi :)

Opublikowano

Wszystko ci wyjaśniłem na pw.

Opublikowano
Godzinę temu, rs dziadek napisał:

Wszystko ci wyjaśniłem na pw.

Nie uwierzył, standard na forum

 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
W dniu ‎12‎.‎01‎.‎2021 o 17:51, pila24 napisał:

Tył 288mm jest droższy od przodu 320mm,dostępność tez słaba. Zaciski po regeneracji,tarcze z klockami(klasy trw lub textar),osłony to koszt około 1200 zł.

Już nie przesadzaj. Za 1200zł to można 300mm założyć

Opublikowano
8 godzin temu, Wandej napisał:

Już nie przesadzaj. Za 1200zł to można 300mm założyć

Bez osłon 

Opublikowano

mnie 1250 wyszlo wlozenie 330 na tyl do B6 :X

Opublikowano
32 minuty temu, DivaynEays napisał:

mnie 1250 wyszlo wlozenie 330 na tyl do B6 :X

U mnie niecałe 800zł za 288mm ale osłony(używki w stanie bdb) i zaciski  (po regeneracji wyrwane)  kupiłem w naprawdę niskiej cenie. Do tego tarcze i klocki textar,oraz nowe jarzma. 

Opublikowano
2 godziny temu, pila24 napisał:

U mnie niecałe 800zł za 288mm ale osłony(używki w stanie bdb) i zaciski  (po regeneracji wyrwane)  kupiłem w naprawdę niskiej cenie. Do tego tarcze i klocki textar,oraz nowe jarzma. 

no u mnie caly komplet po regeneracji wraz z oslonami + nowe tarcze rotinger + nowy klocek ferodo.

Opublikowano

Panowie jakie polecacie tarcze i klocki pod 345? tak żeby to nie piszczało hamowało jak należny i nie pyliło za dużo.

Opublikowano

Zimmermann , Textar, Rotinger, TRW. Jak coś chcesz dobrać to pisz:wink:

Opublikowano

Panowie czy Zimmermanny o numerach 100.1216.52 będą pasować do B7 (288mm przód) czy coś pokręciłem ?

Opublikowano
8 minut temu, KiziorDZN napisał:

Panowie czy Zimmermanny o numerach 100.1216.52 będą pasować do B7 (288mm przód) czy coś pokręciłem ?

Będą

Opublikowano
W dniu 31.01.2021 o 16:10, Dev napisał:

345/330 mm

mam nowe ori tarcze to tego auta, reszta tez sie znajdzie

Masz nadal tarcze na tył na sell?

Opublikowano
40 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Masz nadal tarcze na tył na sell?

Heeee... ori zostaly tylko przody 345mm

Mialem 2 kpl 330tek ale poszły w poniedziałek 

Opublikowano

Dev 

jakie tarcze i klocki kupić pod zestaw 320mm ? Mógł byś podać numery części ? 

Edytowane przez Benio6

Opublikowano
6 minut temu, Benio6 napisał:

Dev 

jakie tarcze i klocki kupić pod zestaw 320mm ? Mógł byś podać numery części ? 

Tarcze Zimmermann/ Rotinger/ Brembo

Klocki Ferodo /Textar Pagid.

Jeśli chciałbyś zakupić odpowiednie, zapraszam:hi:

Opublikowano
1 minutę temu, Wandej napisał:

Tarcze Zimmermann/ Rotinger/ Brembo

Klocki Ferodo /Textar Pagid.

Jeśli chciałbyś zakupić odpowiednie, zapraszam:hi:

Jak mogę się z tobą skontaktować ? 

Opublikowano
19 godzin temu, Benio6 napisał:

Jak mogę się z tobą skontaktować ? 

Nr do Wandeja-506202557

Poza tym w podpisie w profilu na link do swojego sklepu Auto - Unia. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.