Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Mark_83 napisał:

A co innego polecisz na tył audi a4 b6 2.5 TDI nr części:

 

Tarcza - 8E0 615 601 Q

klocki - 8E0 698 451 L

jeśli nie TRW to co ATE?

Pisz pw to Ci wycenię kilka rozsądnych propozycji:hi:

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 585,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, jaki rozmiar tarczy na tył kupić do A4 Avant B7 2.0 ALT? Gubię się w tych rozmiarach :wacko:. Byłbym wdzięczny za merytoryczną odpowiedź. Z góry dziękuję miłemu człowiekowi, który odpisze :).

Opublikowano
2 godziny temu, Navigon napisał:

Panowie, jaki rozmiar tarczy na tył kupić do A4 Avant B7 2.0 ALT? Gubię się w tych rozmiarach :wacko:. Byłbym wdzięczny za merytoryczną odpowiedź. Z góry dziękuję miłemu człowiekowi, który odpisze :).

Przod - 288/25

Tył   245/10

Opublikowano

Mam pytanie. Kupiłem tarcze i klocki ATE do A4 B7 1.8t na przód i klocki bardzo mi brudzą felgi. Przejechałem już około 1000km i jest tragedia. Jakie klocki polecacie żeby nie brudziły felg?

Opublikowano

Ferodo. 

Opublikowano
W dniu 10.04.2021 o 20:47, george napisał:

Ferodo. 

Chyba żartujesz że nie pylą:decayed: @rudi2891-1 załóż Jurid White.

Opublikowano

A żeby założyć na tył większe tarczę (standard 255mm) to co potrzebne ?? 

 

Na przód z 312mm pójdzie 320 tam potrzebuję Tylko jarzma i zaciski 

Opublikowano
3 godziny temu, Sajmon89 napisał:

A żeby założyć na tył większe tarczę (standard 255mm) to co potrzebne ?? 

 

Na przód z 312mm pójdzie 320 tam potrzebuję Tylko jarzma i zaciski 

zaciski z jarzmami, tarcze kotwiczne, tarcze i klocki.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jakie tarcze na przód do S4 B7 do klocków FDS?

Muszę na już wymienić komplet i na razie kombinacje z zaciskiem 18z muszą poczekać, tylko zastanawiam się czy brać komplet na FDSach pod seryjny zacisk, czy nie warto i założyć jakiś zwykły zestaw?

Opublikowano
3 godziny temu, wojtek_lbn napisał:

Jakie tarcze na przód do S4 B7 do klocków FDS?

Muszę na już wymienić komplet i na razie kombinacje z zaciskiem 18z muszą poczekać, tylko zastanawiam się czy brać komplet na FDSach pod seryjny zacisk, czy nie warto i założyć jakiś zwykły zestaw?

Daj zwykłe,  gładkie 

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

Daj zwykłe,  gładkie 

Textar da radę z klockami FDS? Wziąłbym Ferodo do kompletu, ale akurat nie mam w zasięgu takich...

Edytowane przez wojtek_lbn

Opublikowano
1 godzinę temu, wojtek_lbn napisał:

Textar da radę z klockami FDS? Wziąłbym Ferodo do kompletu, ale akurat nie mam w zasięgu takich...

ferodo sa dostepne w ICarsie jak widze

Opublikowano
5 minut temu, Dev napisał:

ferodo sa dostepne w ICarsie jak widze

Niby tak, ale 3szt na cały kraj, każda gdzie indziej, więc przy odrobinie pecha może fizycznie nie być kompletu nawet... Czyżby wyszły z produkcji? Nigdzie ich nie widzę dostępnych. 

Opublikowano
3 minuty temu, wojtek_lbn napisał:

Niby tak, ale 3szt na cały kraj, każda gdzie indziej, więc przy odrobinie pecha może fizycznie nie być kompletu nawet... Czyżby wyszły z produkcji? Nigdzie ich nie widzę dostępnych. 

ferodo sprzedaje tarcze w kpl, nie na szt

to nie jest popularny rozmiar, wystepuje tylko w S4 B6/7

Opublikowano
14 minut temu, Dev napisał:

ferodo sprzedaje tarcze w kpl, nie na szt

 

Też tak sądziłem, ale wszystkie inne jakie montowałem były opisane jako komplety, a tu jest w opisie sztuka. Zresztą cena też jest ewidentnie za jedną, bo przecież nie sprzedają tarcz 345x30 w takiej samej cenie jak 288x25... 

Opublikowano
7 minut temu, wojtek_lbn napisał:

Też tak sądziłem, ale wszystkie inne jakie montowałem były opisane jako komplety, a tu jest w opisie sztuka. Zresztą cena też jest ewidentnie za jedną, bo przecież nie sprzedają tarcz 345x30 w takiej samej cenie jak 288x25... 

bierz OZty, sa w przyzwoitej cenie

Opublikowano

Mam na tyle komplet OZ zarówno tarcze jaki i klocki.Kupiłem razem z zaciskami 288 do swapu.Były w okazyjnej cenie,praktycznie zero zużycia bo po przebiegu niecałych 200 km.Zrobiłem już na tym komplecie około 1000 km i teraz czy zostać z tym zestawem do końca klocków czy wymienić na coś lepszego np.ferodo?

Opublikowano

klocki Ozta nie należa jeszcze do klasy swiatowej :decayed: 

ale do jezdzenia do okoła komina we wsi jak najbardziej

zapodaj Ferodo albo Textara

Opublikowano

ja tam w dwóch wozach mam założone EBC i na prawdę jest kozak 

Opublikowano

Kończą mi się klocki przód , tarcze jeszcze bardzo świeże , tylko nie wiem jaka marka kurde bo jeszcze za Niemca wymieniane.

Zapodać TRW czy textara?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.