Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 godzin temu, pelonek1 napisał:

Dzisiaj zamontowałem środkowy wydech. Włoszczyzna firmy IMASAF, zakupiona z jakiegoś sklepu internetowego z Niemiec. Pasowało wszystko idealnie oraz dźwięk podobny jak w ORI wydechu. Cena wyszła mniejsza o połowę z wysyłką z Niemiec niż cena na alledrogo ze Smartem :banan:

Podeślij link do sklepu :)

Edytowane przez cysiek18

Opublikowano
W dniu 12.04.2021 o 22:04, pila24 napisał:

Oj tam bez przesady,mi sie podobają zegary z b6/7 nawet te czerwone nie są takie brzydkie. Gorzej było we wcześniejszych generacjach gdzie fis się sypał jak choinka na 3 króli.

 

Szkoda tylko, że w B6 pozbyli sie już wskaźnika temperatury i naładowania aku :kwasny: To czego mi bardzo brakuje po przejściu z B5 :grin:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, cysiek18 napisał:

Podeślij link do sklepu :)

https://www.atp-autoteile.de/de/search/t-30935165

Tutaj kupowałem dokładnie ten artykuł, tylko już teraz wyjdzie około 25 Euro więcej z przesyłką niż kupiłem na początku października, jednak cena i tak bdb, taniej nie znajdziesz raczej (przed chwilą patrzyłem na ebay). Ja zapłaciłem dokładnie 140,87 Euro z wysyłką, a z racji tego, że na koncie miałem jeszcze Euro po 4,18 zł to wyszedł mnie niecałe 600 zł :banan:

Na alledrogo taki sam kosztuje 1200 zł, poniżej link.

https://allegro.pl/oferta/tlumik-srodkowy-audi-a4-quattro-1-8-turbo-1-9-tdi-10975706570

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Langista napisał:

Szkoda tylko, że w B6 pozbyli sie już wskaźnika temperatury i naładowania aku :kwasny: To czego mi bardzo brakuje po przejściu z B5 :grin:

To Vfiz do nowych zegarów dorzuć i problem się rozwiąże ?

Opublikowano
24 minuty temu, pila24 napisał:

To Vfiz do nowych zegarów dorzuć i problem się rozwiąże ?

Drogie rozwiązanie, myślałem już o własnym wskaźniku (OLED wmontowany między obrotomierzem i wskaźnikiem temperatury) nawet zakupiłem już odpowiednie narzędzia żeby coś takiego stworzyć ale nie mam czasu uczyć się programowania tego ustrojstwa i tak leżą graty, i czekają na lepsze czasy :D

Edytowane przez Langista

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 24.10.2021 o 11:21, pila24 napisał:

To Vfiz do nowych zegarów dorzuć i problem się rozwiąże ?

ten Vfiz śni mi się po nocach :D

Opublikowano
  • Autor
51 minut temu, szaryy napisał:

ten Vfiz śni mi się po nocach :D

Jedyne 699 zł plus KW i Twój sen może się spełnić :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema, co tam słychać w temacie?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.11.2021 o 20:23, szaryy napisał:

Siema, co tam słychać w temacie?

Nic ciekawego, sama eksploatacja, chociaż prezent na mikołajki powinien dotrzeć, jednak czy go teraz zamontuję to się okaże :whistling: 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.12.2021 o 08:20, pelonek1 napisał:

chociaż prezent na mikołajki powinien dotrzeć

Zdąrzył dotrzeć :banan:

IMG_20211206_213530.thumb.jpg.762d8a76936ca35606535e62508b6621.jpg

Opublikowano

O w końcu. Dobre posunięcie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, Rob@k napisał:

O w końcu. Dobre posunięcie :thumbup1:

Jak będę miał jakieś pytania to odezwę się. W sumie to mam już dwa :wink:

Ten kabelek USB zostawiałeś, żeby na przyszłość można było zrobić upgrade oprogramowania?

Obsługę Telematic kodowałeś zgodnie z instrukcją?

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano

Kabelek leży gdzieś w garażu, a telematic uruchamiałem vcds.  Ale nie pamiętam teraz bo dawno to było. Pewnie na forum znalazłem jak to przestawić. 

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Rob@k napisał:

Kabelek leży gdzieś w garażu, a telematic uruchamiałem vcds.  Ale nie pamiętam teraz bo dawno to było. Pewnie na forum znalazłem jak to przestawić. 

Na stronie Qmatis jest instrukcja jak to niby kodować, też napisał w niej żeby ten kabelek USB podpiąć i wyprowadzić na zewnątrz dlatego pytałem. Podziałam zgodnie z tą instrukcją, tylko musi się trochę ocieplić na plus żeby działać pod blokiem bo kabelki będą twarde a podejrzewam, że dużo luzu tam nie ma za tym licznikiem.

Opublikowano

Jak chcesz mieć podpięty ten kabelek do vfiza daj z lewej strony i kabelek wypuszczasz koło bezpieczników. Masz wtedy do niego dostęp bez rozbierania plastików, ściągasz tylko zaślepkę. A przewody to fakt są sztywne od licznika. 

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, Rob@k napisał:

Jak chcesz mieć podpięty ten kabelek do vfiza daj z lewej strony i kabelek wypuszczasz koło bezpieczników

Jest sens go wypuszczać czy niekoniecznie?

Opublikowano
4 minuty temu, pelonek1 napisał:

Jest sens go wypuszczać czy niekoniecznie?

Ja u siebie mam wypuszczony, dwa razy potrzebowałem aktualizować vfiz bo był problem z softem i musiałem na nowo targać licznik na zewnątrz i osłony pod kierownicą. Po drugim razie ładnie umieściłem kabel i puściłem obok bezpieczników żeby mieć szybki dostęp.

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Patryk14 napisał:

Po drugim razie ładnie umieściłem kabel i puściłem obok bezpieczników żeby mieć szybki dostęp.

Tak zrobię :thumbup1:

Opublikowano
21 godzin temu, pelonek1 napisał:

Zdąrzył dotrzeć :banan:

IMG_20211206_213530.thumb.jpg.762d8a76936ca35606535e62508b6621.jpg

piękna sprawa! 

Opublikowano

Do B8 można toto zakupić ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.