Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze że wybrałeś piano :D 

Miodki zdecydowanie lepiej leżałyby na aucie niż na ziemi ale odczekać swoje musi :) 

Noo morda będzie dobra :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
53 minuty temu, raaf napisał:

Miodki zdecydowanie lepiej leżałyby na aucie niż na ziemi ale odczekać swoje musi :)

No to napewno, ale do wiosny muszę jakoś wytrzymać, przynajmniej skompletuje tył jeszcze do tego 

Opublikowano

A no pewnie wiosna przyjdzie to autko rozkwitnie :D 

Kratki halogenowe to są przerobione s-line wyciete wypełnienia wklejone od tyłu kratka z wzoru i machnięte na piano? :D
 

Edytowane przez raaf

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, raaf napisał:

A no pewnie wiosna przyjdzie to autko rozkwitnie :D 

Kratki halogenowe to są przerobione s-line wyciete wypełnienia wklejone od tyłu kratka z wzoru i machnięte na piano? :D
 

W skrócie, kratki z Alii:grin:

Opublikowano

Tak też myślałem ale pisałeś gdzieś wcześniej że się robią to myślałem że rzeźbisz :D 

Swoja droga bardzo ładne  :P 

Opublikowano

Mógłbyś podesłać namiar na kratki & grill :) ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, raaf napisał:

Tak też myślałem ale pisałeś gdzieś wcześniej że się robią to myślałem że rzeźbisz :D 

Swoja droga bardzo ładne  :P 

Wziąłem inne kratki żeby przerobić ale efekt nie był taki jaki chciałem wiec :jerk:

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, M@rcin napisał:

Mógłbyś podesłać namiar na kratki & grill :) ?

Grill Ori a kratki 

38B1D47C-59A9-4EDD-AD1B-2F54ECD98F0C.png

Opublikowano

A jak te kratki mają się jeśli chodzi o grubość w porównaniu do ori?Czy jeżeli ori na styk są w przypadku rur 63 do icka to te tak samo będą czy z racji dodatkowego tego wzoru trzeba ja zeszlifować?Pomalowałen całego icka i rury w ori lakier lz9y ale mimo to chciałbym to jeszcze jakoś wizualnie zakryć. 

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, JarekST202 napisał:

A jak te kratki mają się jeśli chodzi o grubość w porównaniu do ori?Czy jeżeli ori na styk są w przypadku rur 63 do icka to te tak samo będą czy z racji dodatkowego tego wzoru trzeba ja zeszlifować?Pomalowałen całego icka i rury w ori lakier lz9y ale mimo to chciałbym to jeszcze jakoś wizualnie zakryć. 

Musiałbym mieć oby dwie w ręce i zobaczyć. Wzór nie jest z zewnętrznej strony tylko w środku położony między „słupkami” wiec wydaje mi się że bd takie same 

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

No kurła! Od razu inne auto. Oczywiście kwestia gustu ale moim zdaniem czasy chromu się skończyły i Shadow jest piękne :jerk:... a relingi szybciutko a nie za jakiś czas :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Listwy s4 wleciały i to jeszcze w kolorze:whistling::buhaha:

Całkowicie na spontana ale takie akcje najlepsze :naughty:

C58ED5C5-7A35-43B9-AD0C-8CD8BBE117EE.png

D0B60894-1E2D-46BF-BD7C-224AF73E94B3.png

4AD08B8C-237D-49E5-B782-6E4FD4801920.png

 

C2A90270-780B-4E86-8E51-56EF3CB26A57.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

No udało nam się dorwać dwie niezłe okazje:banan:

Ty listwy ja zderzak i gicior:dancing:

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, Mloty4x napisał:

No udało nam się dorwać dwie niezłe okazje:banan:

Ty listwy ja zderzak i gicior:dancing:

Maluj moje sline i zakładaj :whistling:

Opublikowano
3 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

Listwy s4 wleciały i to jeszcze w kolorze:whistling::buhaha:

Całkowicie na spontana ale takie akcje najlepsze :naughty:

:thumbup1:

P.s. Przydał się kontakt, czy inaczej ogarnięte?

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, afroo. napisał:

:thumbup1:

P.s. Przydał się kontakt, czy inaczej ogarnięte?

Inaczej ogarnięte, na olx się pojawiły w super cenie a że daleko nie było to na szybkości skoczyliśmy i akurat pykło 

Opublikowano

Elegancko :thumbup1:

Opublikowano

Pasuje do całości:thumbup:

Opublikowano

@Tkoczu_Też mam zamiar założyć u siebie, jednak już wiem, że muszą być czarne. W kolor wgl mi nie leżą... Strasznie się zlewają z całością.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.