Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego


.i.KALI.i.

Rekomendowane odpowiedzi

spoko, wieszajcie sobie psy na mnie a prawda jest taka ze to moje auto, moje pieniadze i jak bede chcial to moge je zaraz isc spalic i nic Wam do tego. Płaci ktorys za to auto ze sie tak bulwersujecie? niewiniatka sie znalezli, nikt napewno nic po alko nie odpierdzielal w zyciu. Milego pisania zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sobie popije to trzymam się od mojego samochodu z daleka i nie przypominam sobie, żebym coś zrobił po alkoholu złego... Jedynie mam faze i się śmieje z byle czego... Tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie tu tylko o samochodach. ale spoko, pogadajcie sobie a tak naprawde to ja wiem w jakim stanie jest auto. po za lakierem wszystko cacy. a czy doroslem do tego auta czy nie to juz nie Wam oceniac. wielka rzecz sie stala, zachowujecie sie conajmniej tak jakbym przejechal staruszke i uciekl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w sumie dales ciala ale chlopaki moze dajmy sE juz spokoj ? :) Jego sprawa ... Juz mu sie oberwalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman Ty to jesteś lekko mówiąc pierdolnięty co najwyżej...co ja takiego wyczyniałem??? to że jeździłem szybko na rozgrzanym silniku to coś złego??? ja w życiu moim dieslem ani moim obecnym autem nie doszedłem do odcinki także nie wiem co Ty masz na myśli mówiąc ,,ujeżdżałem"

Tak wogóle to faktycznie strasznie dobrze mnie znasz i zrobiłeś ze mną z 10 tys km że wiesz jak ja jeździłem...wbrew pozorom to nie tylko Ty masz wiedzę motoryzacyją jak traktować auta...

Jakoś inni użytkownicy tego forum też szybko i ostro jeździli swoimi autami i Ty im słowa nie powiedziałeś lizusku...

Także lekko mówiąc odwal się od mojej osoby bo to że ktoś szybko jeździł nie oznacza że ma zakatowny silnik...można to robić z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to faktycznie strasznie dobrze mnie znasz i zrobiłeś ze mną z 10 tys km że wiesz jak ja jeździłem...

A czy Ty i reszta "forumowych aniołkow" znacie Kaliego i zrobiles (zrobiliscie) z nim tyle kilometrow ze wiecie jak traktuje auto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, cała masa umoralniaczy i grzecznych dziewczynek :D

A tych debilnych wypowiedzi czytac się nie da :decayed: Jeden mądrzejszy od drugiego :chytry:

Ej, słuchajcie.. Kiedyś skrobnąłem jabłko z jakiegoś targu/ryneczku.. :blink:

Chyba jestem zlodziejem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później sie dziwić że tuner odmawia chiptuningu.

Jak graty podjechane.

Czy Kaliemu tuner odmówił Chiptuningu ?? :blink:

Skąd Ty wziąłeś tą historię ? Mówię, jeden przechodzi drugiego..

Stary no popis dajesz :shocked::angry:

Skończcie już ten temat, bo pierdolenie nie z tej ziemi.. Zaczynacie sami sobie kwas siać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer zgadza się, jesteś złodziejem. Jeśli byłeś głodny nie musiałeś od razu posuwać się do kradzieży... Są odpowiednie instytucje, jadłodajnie itp, gdzie można zjeść za darmo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie juz ku!@# spokoj. to nie forum calibry zeby sie klocic klac i wyzywac. niektorzy niezle przeginaja otatnio na forum... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co kolega kali zrobil ze swoim autem pozostawie juz bez komentarza :polew:

ale milo sie czytalo ten "pojazd" na niego i tak czytajac przypomnial mi sie niejaki kolega "plastuch" z naszego forum, ktory swego czasu mial w opisie swojej a4'ki link do yt z filmikiem gdzie na zimnym silniku kreci auto do odcinki na 1,2,3 i 4'tym biegu, a potem oczywiscie zapewnial ze dba o autko jak nikt:D

eeeh, strach myslec teraz o kupnie uzywanego auta widzac popisy takich "mistrzow" ;(

koniec OT :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman Ty to jesteś lekko mówiąc pierdolnięty co najwyżej..

Cycu hamuj bajere bo gniesz pałę..wyślij się na kurs wychowania..

ja w życiu moim dieslem ani moim obecnym autem nie doszedłem do odcinki

Serio.. Jakoś na Promce i przy wyjeździe pokazałeś zupełnie co innego :doh1: :laghing2:

Tak wogóle to faktycznie strasznie dobrze mnie znasz i zrobiłeś ze mną z 10 tys km że wiesz jak ja jeździłem...wbrew pozorom to nie tylko Ty masz wiedzę motoryzacyją jak traktować auta...

Nie..nie znam Cię..nie zrobiłem z Tobą 10 tys km bo to by znaczyło, że Cię znam i to iż uważam Cię za osobę normalną.. Widziałem Twój pokaz..słuchałem Twoich nawiedzonych gadek..styknie mi :decayed:

Jakoś inni użytkownicy tego forum też szybko i ostro jeździli swoimi autami i Ty im słowa nie powiedziałeś lizusku...

Może i szybko..ale z głową i bezpiecznie :wink4:

Lizuskiem..nie określił bym tak siebie..mam swoje zdanie i nie waham się go wypowiedziec.. Jak na razie to ja przypominam sobie jak Ty lizałeś dupsko paru osobom..na ostro.

Także lekko mówiąc odwal się od mojej osoby bo to że ktoś szybko jeździł nie oznacza że ma zakatowny silnik...można to robić z głową.

Nie przywaliłem się do Twojej osoby..szczerze mówiąc to gawno mnie obchodzi..Jakbym się przywalał to byś to na pewno odczuł..wspomniałem jedną akcję..i po co ten stres..po co te nerwy.. :nose:

Jak masz jakiś problem i uwagi do mojej osoby to pisz na PW.. po co robic burdel z tematu, który i tak zboczył z toru.

Tyle mojej gadki.. Fura Kaliego..niech se robi z nią co chce.. Wywali suszarki..jego broszka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Ty najwięcej wiesz jaką ja miałem temp silnika na prostej przy tej Twojej Promce...

Wydaje mi się że Ty robisz burdel na forum bo pierwszy poruszyłeś temat mojego auta który ma mało wspólnego z S4 i z tym tematem...więc czepiaj się samego siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Ty najwięcej wiesz jaką ja miałem temp silnika na prostej przy tej Twojej Promce...

Nie wiem..dlatego nie wypowiadałem się w tym temacie. E O T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer zgadza się, jesteś złodziejem. Jeśli byłeś głodny nie musiałeś od razu posuwać się do kradzieży... Są odpowiednie instytucje, jadłodajnie itp, gdzie można zjeść za darmo :polew:

Miałem może z 7 lat ;( Nie wiedziałem co czynię.. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rety :doh1:

wrzućcie na luz to tylko samochód i to w dodatku jego JEGO samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...