Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego


.i.KALI.i.

Rekomendowane odpowiedzi

za mocno pojechaliscie... zeby ostudzic atmosfere i uniknac paru warnow - zamykam na pare dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eSa wczoraj dostała nowe świece od RS4 i nowe zaworki DV. Wymienione sprawnie na spocie. :>

Nie czuje jakoś różnicy ale sama świadomość napawa mnie radością, aczkolwiek stare świece nie były jakoś strasznie zniszczone.

To juz ostatnia zmiana przed programem. Na 27.11 jest umówiony u Compotów. Także już za niecałe 2 tygodnie dołącze do klubu czysta kuni, bo 3 z przodu będzie napewno. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, hamowales w ogole serie?

Jeszcze nie, wszystko okaze się 27. Ale byłem już u CS, wgrali mi program, zestroili itd. wyszło ok 310 ale coś im nie pasowało, jakieś kąty były nie halo dlatego wrócili do serii i kazali wyciąć katy, wymienić świece i DV-ki. Reszta silnika i osprzetu działa bez zarzutów i jak z nimi gadałem ostatnio to mówili, że 3 bedzie napewno z przodu i że poczuje zajebistą różnice bo w końcu eSa się odmuli. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że chodzi o kąt wyprzedzenia zapłonu...ja to bym od razu przed programem wyciął katy, katy to wróg mocy :kox:

A jakieś IC z RS4 lub coś innego robisz?? bo same świecie z RS4 to mocy nie dodadzą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że chodzi o kąt wyprzedzenia zapłonu...ja to bym od razu przed programem wyciął katy, katy to wróg mocy :kox:

A jakieś IC z RS4 lub coś innego robisz?? bo same świecie z RS4 to mocy nie dodadzą :wink4:

Całkiem możliwe, że własnie o ten kąt chodzi. W kązdym bądź razie widac tu profesjonalizm CS, ze nie robią programu na sztuke, na szybko, byle jak tylko wypuszczają gotowe auto dopiero jak w serii jest wszystko na tip top.

Co do IC to będe chciał założyć centralny i zrobić wydech i na tym kończe zabawe z mocą. Potem zostanie dalsze dążenie do RS4 B5, bo to moje wielkie marzenie, a raczej cel w życiu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem zostanie dalsze dążenie do RS4 B5,

po co Ci taki sprzęt :gwizdanie: i tak To Twoje A4 1.6 ładnie wymiata :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co Ci taki sprzęt :gwizdanie: i tak To Twoje A4 1.6 ładnie wymiata

Marzy mi się ta fura, obowiązkowo czerwona. Dlaczego? Podoba mi się, chodzi naprawde ladnie i marze o nim już dłuższy czas. Mysle, że realny termin to za 2-3 lata. Diesla nie kupie napewno (chyba, że naprawde coś się w życiu spieprzy i będe musiał grubo oszczędzać) a żadne inne mocniejsze auto od S4 po za RSem nie podchodzi mi. RS6 jest za duże, S3 za słabe, S5 to wolnossak a ja lubie turbo.

Patryk z CS ogarnia...widziałem sam na własne oczy :)

Wiem wiem, że ogarnia. Znam się z Patrykiem i Prospectem już jakiś czas i chociażby dlatego w pełni im ufam.

Nie moge się już doczekać wyniku i banana na twarzy po nacisnięciu gazu.

Bo seria już mi przestała impionowac. Na 1-2 jest jeszcze spoko ale dalej już mi mało zdecydowanie. Niby dobrze się zbiera ale nie robi to już na mnie takiego wrazenia.

Ale to normalne, mocy zawsze z czasem jest za mało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie każda moc po jakimś czasie się nudzi :naughty:

Ja proponuje zrobić 400KM auto nie będzie bardzo wysilone a zapinać będzie już konkretnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zrobić 400KM auto nie będzie bardzo wysilone a zapinać będzie już konkretnie

Teoretycznie tak, ale powiem Ci szczerze, że wole dołozyc jeszcze tylko na IC i wydech a reszte kasy która miałbym przeznaczyć na dojście do 400 odłożyć i mieć na mody RSa. eSa jest u mnie w pewnym sensie autem przejściowym.

dokładnie w to celuje:

Audi_RS4_B5.jpg

Audi+RS4+Avant+Resimleri.jpg

:naughty: :naughty: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko znalezc takie auto za 2-3 lata to juz bedzie sztuka :gwizdanie:

To jest dobra opcja :naughty:

http://www.subito.it/audi-s4-trasformata-rs4-bologna-8416408.htm

Szczep budy na RS4 :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko znalezc takie auto za 2-3 lata to juz bedzie sztuka :gwizdanie:

Myślę że już możesz zaczać szukać :naughty: A czerwona zeby trafic to chyba graniczy z cudem i cala niemcownie bedzie trzeba zjezdzic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...