Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

Sporadycznie jeżdżę w trasie raczej "w koło komina" wychodzi około 14 - 15 l LPG.

2.8 V6 quattro AT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 300, wtryski Magic Jet - tej samej firmy był reduktor. W chwili obecnej założony jest Shark. Polecił mi go właściciel warsztatu, około 4 miesiące od zmiany bez problemu. Tylko, że ja niewiele jeżdżę, może 500km miesięcznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem rekord 13,3 l/100km - 60% trasy 40% miasto. Spokojna jazda do 140km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swojej A4B6 2.0 instalacje Stag 4 z wtryskami HANA 2000- są nieco droższe od pozostałych ale ponoć mają b.dobre opinję. Póki co spalanie w trybie miasto/trasa nie więcej jak 10L na 100km- jazda z średnią dynamiką, prędkości w granicach 130km.

Instalacja dobrze dobrana, nie mam żadnych problemów, nie odczuwam dużej różnicy pomiędzy LPG a benzyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam pytanie do użytkowników A4 B6 z Silnikiem 1.8 ADR.

Jaką Macie instalację, Jaką butlę, jakie spalanie mniej więcej i ile na robicie kilometrów po zatankowaniu do Pełna. Kupiłem auto w niedziele i w środę założyłem gaz i jestem Ciekawy czy nie za dużo mi pali ;/

Mam Instalacje Stag4 butlę 47 L i ostatnio zatankowany do pełna zrobiłem nie całe 300 KM ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że mam sterownik omvl, reszty parametrów nie znam. Butla 57l, na zbiorniku robię ok. 500km. Średnie spalanie 11l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam pytanie do użytkowników A4 B6 z Silnikiem 1.8 ADR.

Jaką Macie instalację, Jaką butlę, jakie spalanie mniej więcej i ile na robicie kilometrów po zatankowaniu do Pełna. Kupiłem auto w niedziele i w środę założyłem gaz i jestem Ciekawy czy nie za dużo mi pali ;/

Mam Instalacje Stag4 butlę 47 L i ostatnio zatankowany do pełna zrobiłem nie całe 300 KM ;o

Wszystko zależy jak się jeździ miasto czy trasa.

U mnie (1.8TQ) jak jadę w trasę predkość 110km/h to fis pokazuje 7l ale gazu pewnie spali z 9l

ostatnio 300km (wiekszośc miasto krótkie odcinki) zrobiłem na 40litrach

Raczej nie ma co szukać

Wcześniej wychodziło mi ponad 15l, okazało się że jest mała nieszczelność przy map sensorze

Ciekawe jak masz mapę ustawioną bo może Ci zalewa i bogato dlatego więcej pali, jak z silnikiem nie ma błędów?

W trybie awaryjnym to żre jak smok

Chyba B6 nie ma z silnikiem ADR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj 1.8T w trasie też pali koło 9.5-10l LPG, w mieście jeszcze nie sprawdzałem, ale myślę że koło 11-12 będzie ciągnął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 1.6 AHE mam instalacje KME i pali mi 9-10 litrów. Chociaż muszę przyznać że jakoś wybitnie go też nie żyłuje normalna dynamiczna jazda raczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11l gazu w trybie 80% miasto / 20% małe trasy po 10-20km przy dynamicznej jeździe, w kwestii przyśpieszania, a v-max na poziomie 80-110km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 3.0 V6 Asn spalanie średnie po kilku tankowaniach oscyluje 10,6 - 11,4 l LPG w zależności od sposobu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sekwencje na Stagu, reduktor Zavoli, wtryski Valtek..

Silnik 1.8T AEB codziennie pokonuje trase 100km w obie strony, 80% poza miastem i 20% miasto. Niestety górki pagórki, doliny wyżyny hehe:wink: Przy prędkości do 120km/h spale koło 9,5-10l/100km Przy buciorach koło 11. Autostrada powyżej 150, 12-13l/100km :)

A teraz jak myślę jakby mi tyle spalił benzyny to chyba bym samochód w garażu trzymał i co niedziele do kościoła nim wyjeżdzał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mój APR 2.8 v6 30v Quattro instalacja ZenitPro wtryski HANA i inne pierodły pali mi w miescie z 19 - 20 gazu !!! krece go do 2,5 tyś czasem przyśpiesze ostrzej. Nie wiem czym jest to spowodowane. szarpał mi wymieniłem świece i ustało - po 3 tygodniach czyli teraz znów szarpie. Nie wiem juz co to moze byc ;/ i to spalanie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60% miasto i 70% kilometrów na klimatyzacji, zszedłem do 11,03 a4 b5 1.8 ADR

To się nazywa 130% normy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...