Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajnie, że zmiana będzie. Jak dla mnie poprostu fajne. 

:thumbup:

Opublikowano

To ja dla przeciwwagi napiszę szczerze, że mi się akurat nie podobają :dontknow:

Opublikowano

Większości nie będą się podobały ;)

Opublikowano
  • Autor

Drobna sugestia - druga sekunda filmiku promującego te koła :wink:

Opublikowano
6 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Ile waży jedna felga w tym rozmiarze ?

Edytowane przez granatowy

Opublikowano
5 godzin temu, qruku napisał:

To ja dla przeciwwagi napiszę szczerze, że mi się akurat nie podobają :dontknow:

Jestem mentalnym starcem w zakresie tuningu. ;)

W tym przypadku podzielam Twoje zdanie.

Opublikowano
5 godzin temu, qruku napisał:

To ja dla przeciwwagi napiszę szczerze, że mi się akurat nie podobają :dontknow:

motobieda

Opublikowano

Grzesiu , stać Cię na więcej i nie mam na myśli finansów , jak dla mnie koło słabe , bardziej pasuje do jakiegoś małego ścigacza na tor  :D

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Już niebawem w Dolinie Biedy...

Narazie powoli smaga fale oceanu..

66757761_Image_7.jpg.24630b695267e8f111f6bf1b9fc12827.jpg

66757761_Image_1.jpg.52bf00d0942122f4305df13badb7728a.jpg

Opublikowano
W dniu 3.12.2021 o 21:27, HOLMATRO napisał:

Jeżeli chodzi o set na sezon 2022, jest już komplet kupiony, ciekaw jestem waszych opinii.. Wyglądać to będzie tak:

828312964_Zrzutekranu2021-12-3o21_25_14.thumb.png.a1e0ad7bf2d16269e92787a1d12f8776.png

1004825832_Zrzutekranu2021-12-3o21_24_35.thumb.png.753842d86c5cd73a88b65472b0c67b53.png

No słabe koło strasznie jak w subaru Impreza. Auto masz nietuzinkowe to by wypadało jakieś spektakularne koło założyć np takie :naughty:

006.jpg

Opublikowano

Ty to b7 jednak chyba kochasz :p cabrio fajne bedzie na lato Jeszcze w Ryśku ✌️Co do koła,stare było naprawdę ładne a te nowe nie siedzi mi za nic 

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, kamelus_ napisał:

No słabe koło strasznie jak w subaru Impreza. Auto masz nietuzinkowe to by wypadało jakieś spektakularne koło założyć np takie :naughty:

006.jpg

Znam tę felgę, widziałem już to zdjęcie, ale jak znalazłem do kupienia, zobaczyłem cenę, to zszedłem na ziemię :zyzol:

Opublikowano
22 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Już niebawem w Dolinie Biedy...

Narazie powoli smaga fale oceanu..

66757761_Image_7.jpg.24630b695267e8f111f6bf1b9fc12827.jpg

66757761_Image_1.jpg.52bf00d0942122f4305df13badb7728a.jpg

Widziałem te sztukę. Marzenie rs4 to sedan żółty. Choć żółta w cabrio też kuszaca opcja :) Jak zarobi się to będziemy polować :) Dżentelmeni niby nie rozmawiają o $$ ale za ile wylicytowana?

Edytowane przez yogi_1997

Opublikowano

Hey

ATS GTR rzadka sprawa. Klasyk motosport.

Orientujesz się jak wagowo wychodzi 9x18"?

Pozdrowienia ?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, black4 napisał:

Hey

ATS GTR rzadka sprawa. Klasyk motosport.

Orientujesz się jak wagowo wychodzi 9x18"?

Pozdrowienia ?

Zważę Macieju, gdzieś czytałem ze 9,6kg katalogowo. Zobaczymy jak stan faktyczny. :wink:

Edytowane przez HOLMATRO

Opublikowano
  • Autor

Jeśli ktoś zaintersowany mam na sell drugą moją S4 DTM 1of250, tym razem #18. 
 

Zdjęcia poglądowe poniżej, informacje na priv. :hi:

798D9D45-B5C0-48B6-9D9B-681320427262.thumb.jpeg.a93f4db3d112460a3da11122d1c7d1a3.jpeg

5CBED4AF-CE77-48AF-A751-89BC60D9F961.thumb.jpeg.ea1cdde21486b5ee1a78a198851e51ff.jpeg

D20E621B-A9DD-4BBD-A2CA-8CBAC1998206.thumb.jpeg.e8ae62558f4b67e5e70a3c28f030dd8f.jpeg

92A33E6C-D255-4C1F-B620-E4B10410FF1D.thumb.jpeg.6bc361fc2b5d1bb2dc7cedeecde313a6.jpeg

C1A45FEA-6A7D-4F33-8661-447E9C0F77A6.thumb.jpeg.888840f1a4cd3d1af6d63d056bd10488.jpeg

045EF159-F48A-4338-B494-EB18A25C5682.jpeg.9a1f0f9ea0d3a41db2c36cec974d023d.jpeg

ACDD3115-671C-453B-A13F-AD58364410F7.jpeg.d5fb64c4b35363fc05f2e318319cfd44.jpeg

45143E5C-E748-47B8-9ED9-7E90DC1EACBF.jpeg.77493755f431ad20a9e5b97b4693aa48.jpeg

Opublikowano
W dniu 4.12.2021 o 09:12, HOLMATRO napisał:
WWW.FELGI.PL

Felgi aluminiowe ATS GTR Grey. Zobacz atrakcyjną ofertę w naszym sklepie. Kup Teraz ATS GTR Grey – Dostawa Gratis!

Mi się udało zdobyć 18x9 ET 37, ciężkie do zdobycia z takim ET. Teraz pytanie, jakie gumy na to naciągnąć, żeby wszystko ładnie weszło :eusathink:

Panowie, dorzucę szwagrowi do wątku, bo w zasadzie to kupiliśmy sobie po komplecie ATS GTR:whistling:  ...

Na zimówce 225/40 wygląda to tak:

DSC_2480.png

Opublikowano

W sumie to jest dobrze:thumbup1:. A jeśli do tego lekkie to kolejny plus.

Znalazłem na necie jeszcze takie foto, też ktoś je ma..

FB_IMG_1640558703256.jpg

Edytowane przez Adam87
Literówka

Opublikowano
Godzinę temu, dayd_4 napisał:

Panowie, dorzucę szwagrowi do wątku, bo w zasadzie to kupiliśmy sobie po komplecie ATS GTR:whistling:  ...

Na zimówce 225/40 wygląda to tak:

DSC_2480.png

Masz takie same parametry felgi jak podawał Holmatro stronę wcześniej?
O gustach się nie dyskutuje ale wygląda to naprawdę kozacko! Sam przytuliłbym taki komplet do swojego sedana, Gratki!

Opublikowano
20 minut temu, takexlife napisał:

Masz takie same parametry felgi jak podawał Holmatro stronę wcześniej?
O gustach się nie dyskutuje ale wygląda to naprawdę kozacko! Sam przytuliłbym taki komplet do swojego sedana, Gratki!

Tak. Kupiliśmy to samo. 9x18 ET37

DSC_2363.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.