Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
38 minut temu, NelsonPL napisał:

Nie siadły.

 

To po co wymieniać sprawne części?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Rabbi napisał:

To po co wymieniać sprawne części?

Przeczytaj uważniej co napisałem, to zrozumiesz. :)

Opublikowano

Chłopie,zdecyduj się.Albo łożysko siadło i je słychać albo jest sprawne i się nie wymienia.

 

Opublikowano
8 godzin temu, NelsonPL napisał:

OK

Czy można wymienić tylko przy tym kole co są lekkie objawy? Czy zalecane jest, by jednak wymieniać parami?

Nelson ja wymieniałem jedno łożysko (bo je było po prostu słychać) w moim allroad B8, popijając kawkę w salonie ASO AUDI:naughty:. Ta przyjemność kosztowała mnie w 2014 roku 1600 zł więc jeżeli chcesz robić dwa to razy dwa.:wallbash:

Opublikowano
14 minut temu, vvalery napisał:

.Ta przyjemność kosztowała mnie w 2014 roku 1600 zł więc jeżeli chcesz robić dwa to razy dwa.:wallbash:

Plis inflacja :wink:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, vvalery napisał:

Nelson ja wymieniałem jedno łożysko (bo je było po prostu słychać) w moim allroad B8, popijając kawkę w salonie ASO AUDI:naughty:. Ta przyjemność kosztowała mnie w 2014 roku 1600 zł więc jeżeli chcesz robić dwa to razy dwa.:wallbash:

Spokojnie....:pali:

Mam sprawdzony serwis (nie ASO)gdzie juz robiłem hamulce i nie tylko i ceny za robotogodxine nie maja z kosmosu...:hi:

Mnie to będzie kosztować niecale 1000zł:cygaro:

Wymiana jednego tego co lekko zaczyna dawać znaki + wiązka od ABS by problem z TPMS rozwiązać.:a4fan:

Części zamówione, termin ustalony.:guma:

Opublikowano
2 godziny temu, pawel72689 napisał:

Plis inflacja :wink:

Nie napisałem tego, bo w quattro jest troszkę więcej roboty niż w FWD więc może się wyrówna. :facepalm:

Opublikowano
4 godziny temu, vvalery napisał:

Nie napisałem tego, bo w quattro jest troszkę więcej roboty niż w FWD więc może się wyrówna. :facepalm:

Od 2014 roku to w ASO za jedno łożysko może być już x 2.

Opublikowano
5 godzin temu, NelsonPL napisał:

Spokojnie....:pali:

Mam sprawdzony serwis (nie ASO)gdzie juz robiłem hamulce i nie tylko i ceny za robotogodxine nie maja z kosmosu...:hi:

Mnie to będzie kosztować niecale 1000zł:cygaro:

Wymiana jednego tego co lekko zaczyna dawać znaki + wiązka od ABS by problem z TPMS rozwiązać.:a4fan:

Części zamówione, termin ustalony.:guma:

Wymieniałem dosłownie w piątek w zeszłym tyg. łożysko z piastą ok 450 zł i wymiana oczywiście nie ASO 250 zł

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, ivan1977 napisał:

Wymieniałem dosłownie w piątek w zeszłym tyg. łożysko z piastą ok 450 zł i wymiana oczywiście nie ASO 250 zł

Dokladnie....

Tyle kosztuje.

Razem z wiązka od ABS  + robocizna wyjdzie mnie 800-850zl

Opublikowano

Ale jak to nie w ASO? Ja bym się bał robić gdzie indziej...

 

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, kristof91 napisał:

Ale jak to nie w ASO? Ja bym się bał robić gdzie indziej...

 

Mam sprawdzony serwis (jakościowo robią jak w ASO-pełen profesjonalizm) To duży serwis bo naprawiają tam nawet samochody ciężarowe. Serwisują auta wszystkich marek.:cygaro: 

Nie jest to serwis typu: u Januszka w garażu.:polew:

Robili mi tam już kilka rzeczy(hamulce itp) i wiem że zawsze zrobią jak należy. Dają też auta zastępcze więc tak jak mówiłem -SUPER.:thumbup1:

Jeśli potrzebuje coś z ASO to mi zamawiają.

I co ważne, mam do nich bardzo blisko.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał:

Mam sprawdzony serwis (jakościowo robią jak w ASO-pełen profesjonalizm) To duży serwis bo naprawiają tam nawet samochody ciężarowe. Serwisują auta wszystkich marek.:cygaro: 

Nie jest to serwis typu: u Januszka w garażu.:polew:

Robili mi tam już kilka rzeczy(hamulce itp) i wiem że zawsze zrobią jak należy. Dają też auta zastępcze więc tak jak mówiłem -SUPER.:thumbup1:

Jeśli potrzebuje coś z ASO to mi zamawiają.

I co ważne, mam do nich bardzo blisko.:cygaro:

To że w tym serwisie naprawiają ciężarówki to nie jest żadnym wyznacznikiem. A po drugie, często małolaty w garażach robią auta lepiej niż nie jeden "mechanik" z doświadczeniem. 

Opublikowano
5 minut temu, KamilEG20 napisał:

To że w tym serwisie naprawiają ciężarówki to nie jest żadnym wyznacznikiem. A po drugie, często małolaty w garażach robią auta lepiej niż nie jeden "mechanik" z doświadczeniem. 

I tu się zgadzam w 100% i to jeszcze w małych garażach albo stodołach :thumbup1:

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

Mam sprawdzony serwis (jakościowo robią jak w ASO-pełen profesjonalizm) To duży serwis bo naprawiają tam nawet samochody ciężarowe. Serwisują auta wszystkich marek.:cygaro: 

a w tym sprawdzonym serwisie kawkę serwują?

Opublikowano

I jednak u "polaczka" robisz? Niemożliwe...:shock3:

Opublikowano
36 minut temu, Malec napisał:

a w tym sprawdzonym serwisie kawkę serwują?

w aszo do ktorego Nelson jezdzi specjalnie baristę zatrudnili zeby bylo na najwyzszym poziomie

Opublikowano
Godzinę temu, Awra napisał:

I jednak u "polaczka" robisz? Niemożliwe...:shock3:

Noo też nie mogę uwierzyć

 

35 minut temu, Mukade93 napisał:

w aszo do ktorego Nelson jezdzi specjalnie baristę zatrudnili zeby bylo na najwyzszym poziomie

Chłop straci pracę , chyba że czyta forum i już szuka innej heh

 

Godzinę temu, Malec napisał:

a w tym sprawdzonym serwisie kawkę serwują?

Mrożona w biedronki 

Godzinę temu, monthrey12 napisał:

I tu się zgadzam w 100% i to jeszcze w małych garażach albo stodołach :thumbup1:

Noo bo taki mały warsztat mechanik chcąc mieć klientów , dbają o nich robią na wysokim poziomie i precyzyjnie 

Opublikowano

Jest tu jakiś psychiatra ?:rotfl::decayed:

Opublikowano

Obawiam się, że w tym przypadku już tylko mysliwy :polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.