Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No no :cool1: ładnie to się prezenci  :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.09.2022 o 16:48, b6bymat napisał:

No no :cool1: ładnie to się prezenci  :thumbup1:

Dzięki! Wnętrze wygląda teraz co najmniej kilka lat młodziej, no i kierownica idelanie leży w dłoniach, dla mnie baja :thumbup:

Opublikowano
21 godzin temu, dedpad napisał:

Dzięki! Wnętrze wygląda teraz co najmniej kilka lat młodziej, no i kierownica idelanie leży w dłoniach, dla mnie baja :thumbup:

Które z przycisków na kierownicy będą działać, a które nie??

Opublikowano

Klawo wyglada. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

Które z przycisków na kierownicy będą działać, a które nie??

Z tego co wiem to głośniej, ciszej, zmiana stacji to pewne. Jeśli jest ori bt to można przełączać z kierownicy i navi chyba tez musi byc ori żeby ją włączyć, więc praktycznie większość funkcji.

 

14 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Klawo wyglada. :thumbup1:

Dzięki! :drinks:

Opublikowano
11 minut temu, dedpad napisał:

Z tego co wiem to głośniej, ciszej, zmiana stacji to pewne. Jeśli jest ori bt to można przełączać z kierownicy i navi chyba tez musi byc ori żeby ją włączyć, więc praktycznie większość funkcji.

 

Dzięki! :drinks:

to jak już uruchomisz MF to pochwal się co działa, a co nie

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Lukasz_mk2 napisał:

to jak już uruchomisz MF to pochwal się co działa, a co nie

Spoko, poinformuje jak będzie gotowe, ale nie obiecuję, że to stanie się szybko :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

180kkm na liczniku, a więc wymiana oleju i filtrów, zestaw już standardowy Liqui Moly i filtry Mann.IMG20221112132845.thumb.jpg.19e6b94ea76a5d716ab5e588156cd4bc.jpg

Do tego wymieniony został czujnik temperatury płynu chłodzącego 4 pinowy 059919501A, bo wskazówka na zegarach raz pokazywała temperature, a raz nie. Teraz już nie ma problemu :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Audi dzisiaj nie odpaliło, po raz pierwszy odkąd ją mam. Akumulator wyzionął ducha, w sumie to mu się nie dziwię, w przyszłym roku miałby 10 lat :grin:

Kupiłem taki sam z nadzieją, że będzie tak samo wytrzymały jak poprzednik :decayed:IMG20221219102242.thumb.jpg.a7933bfb1cda68d77746132d1c1a8c39.jpg

Opublikowano

Mam taki, ale 74 Ah 750 A. 3 lata i w pełni sprawny - sprawdzany prąd rozruchowy i pojemność. 

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, george napisał(a):

Mam taki, ale 74 Ah 750 A. 3 lata i w pełni sprawny - sprawdzany prąd rozruchowy i pojemność. 

Właśnie rozważałem zakup akumulatora z większym prądem rozruchowym, ale te 10 lat żywotności mnie przekonały żeby wybrać ten sam model. Ciekawe czy dorówna poprzednikowi :cheesy:

Opublikowano

Bardzo dobre akumulatory. Co prawda w Audi siedzi wersja silver ale blue mam w Oplu żony. W Audi pamięta jeszcze moja B5 i ostatnio auto w blaszaku z tydzień stało. Napięcie przed odpaleniem 12,09. Tylko tam jest ten jakiś silver troszkę droższy ale podobno lepszy ale tak jak mówię oba u mnie sobie dają radę i od jakiegoś czasu kupuje tylko Varte. 

 

Edytowane przez bombelm7

Opublikowano

Zważ oba aku... jak będą się kg zgadzały to jest szansa, że posłuży jak będzie brakowało to oszczędzili na materiale. Kiedyś słyszałem, że nie ma co przepłacać za akumulator kupiłem market-owy (jakieś polskiej firmy, nie pamiętam już której), padł po 2 latach, kupiłem bannera proffesional siedzi 4 rok. Praktycznie te same AH i A, ten z marketu 16+ kg, banner 19+, te 3kg ołowiu i wykonanie robi robotę.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, tass napisał(a):

Zważ oba aku... jak będą się kg zgadzały to jest szansa, że posłuży jak będzie brakowało to oszczędzili na materiale. Kiedyś słyszałem, że nie ma co przepłacać za akumulator kupiłem market-owy (jakieś polskiej firmy, nie pamiętam już której), padł po 2 latach, kupiłem bannera proffesional siedzi 4 rok. Praktycznie te same AH i A, ten z marketu 16+ kg, banner 19+, te 3kg ołowiu i wykonanie robi robotę.

Ciekawe spostrzeżenie, może coś w tym jest :eusathink:

Ja rano nie mailem czasu na ważenie, auto nie zapaliło to wyciąganiem akumulator i biegiem na tramwaj i do sklepu. Ale miałem około kilometra do przejścia od przystanku z akumulatorem i żaden nie wydawał się lżejszy :grin:

Opublikowano

To ładny trening był :whistling:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Noworoczne zakupy :decayed:

Recaro S4 B6 elektrycznie sterowane z alcantarą, miały to być moje docelowe fotele, ale będą tylko tymczasowe, bo już mam inny pomysł :naughty:IMG_20230121_181642.thumb.jpg.5756d5488427b84e44cab55c86fde35a.jpg

 

Opony letnie Yokohama Advan Fleva V701 225/35/19IMG_20230121_181546.thumb.jpg.a7e1b2885a82f73d5f684f358be23666.jpg

 

Z eksploatacyjnych spraw, miałem ostatnio delikatne ubytki płynu chłodniczego, winnym okazał się króciec wody z którego sączył się płyn, po wymianie wszystko wróciło do normy :thumbup1:IMG_20230121_182844.jpg.447db04ec2a062278e3477a712ce3d9a.jpg

Opublikowano

Skóra z alkantarą najlepsze połączenie.  :thumbup1:

Yokohamy miałem w e92 330d , dobry zakup -- ogólnie św. Mikołaj się postarał. :wink:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, dekiel 13 napisał(a):

Skóra z alkantarą najlepsze połączenie.  :thumbup1:

Yokohamy miałem w e92 330d , dobry zakup -- ogólnie św. Mikołaj się postarał. :wink:

Odkąd mam Audi to nie wyobrażam sobie miec innych fotel niż połskóry z alcantarą, moim zdaniem najwygodniejsze no i wizualnie super się prezentują.

O Yokohamach czytałem dużo dobrych opinii, mam nadzieję, że się na nich nie zawiodę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Koła na lato już gotowe :slina: Jeszcze tylko muszę kupić pierścienie centrujące i zostanie oczekiwanie na dobrą pogodę :decayed:IMG_20230122_142203.thumb.jpg.6d675192bb0146a15f70911e2c09afaa.jpgIMG_20230128_170248.thumb.jpg.791a653982f53912c8f510b79391abfa.jpg

I do tego wymiana filtrów gazu fazy lotnej i ciekłej 

IMG20230122124553.thumb.jpg.6157c56f821b4041a7f66464ea6264e6.jpg

Opublikowano

Ładnie siądą te kółeczka , też mi po głowie chodzą ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.