Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kupno regenerowanej maglownicy do A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8 minut temu, Dev napisał(a):

 

a VIN gdzie ?

Zapomniałem z pośpiechu... WAUZZZ8E44A257242. 

Opublikowano
16 minut temu, george napisał(a):

Zapomniałem z pośpiechu... WAUZZZ8E44A257242. 

 

8E1 422 054 A lub E

Opublikowano
12 godzin temu, Dev napisał(a):

 

8E1 422 054 A lub E

Czy masz coś godnego polecenia z zamienników? 3R1422072 , czyli od Exeo pasuje, ale zapewne oferta będzie podobna.

Opublikowano
9 godzin temu, george napisał(a):

Czy masz coś godnego polecenia z zamienników? 3R1422072 , czyli od Exeo pasuje, ale zapewne oferta będzie podobna.

 

nic nie mam, szukaj od seata

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam b7 2.0tfsi WAUZZZ8E6A048628 pomoże ktoś z nr magla? Ciężko odczytać nr. Z góry dziękuję. 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

@Dev

Cześć, podasz mi numer mojej maglownicy? VIN: WAUZZZ8E86A283880 a na wlepce 1N3.

Opublikowano
13 godzin temu, Userr napisał(a):

@Dev

Cześć, podasz mi numer mojej maglownicy? VIN: WAUZZZ8E86A283880 a na wlepce 1N3.

 

8E1 422 054 B

Opublikowano

@Dev mam pytanie. Czy w takim razie jak mam w mojej b6 3,0 ASN magiel z B7 z servotronikiem ale nie wiem od której wersji silnikowej to to że miałem problemy z servotrokikiem i w końcu padł może być przez to że nie jest dla takiej wersji silnikowej ? 

Opublikowano

Wg rozpiski z poniższego manuala Servotronic z B6 ma inny numer przekładni (8E1 422 052 R -> 8E1 422 052 S -> 8E1 422 053 G/GX) niż Servotronic z B7 (8E1 422 053 Q -> 8E1 422 054 B/BX)

 

Opublikowano
10 godzin temu, DarekS4 napisał(a):

@Dev mam pytanie. Czy w takim razie jak mam w mojej b6 3,0 ASN magiel z B7 z servotronikiem ale nie wiem od której wersji silnikowej to to że miałem problemy z servotrokikiem i w końcu padł może być przez to że nie jest dla takiej wersji silnikowej ? 

 

mało prawdopodobne, raczej przypadek

masz nr tego magla?

Opublikowano

Nie mam muszę go i tak wyjąć bo coś jest nie tak z tym wspomaganiem. Nowa pompa już wyje w niebogłosy  i padło wspomaganie całkowicie. chcę to wyjąć cały wszystko jeszcze raz wyczyścić a najlepiej to bym zmodyfikował to wspomaganie na elektryczne. Po likwidacji SAI mam sporo miejsca w prawym rogu za zderzakiem. 

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

@Dev

Siemka pomożesz z maglem ? 

Mam u siebie 8e1422071r Koyo czy mogę ją zastąpić 8e1422071p Zf ? 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@Dev

Poproszę o kod maglownicy wspaniały czlowieku

VIN WAUZZZ8E65A014999

Pozdrawiam.

 

Opublikowano
8 minut temu, Hubcio099 napisał(a):

@Dev

Poproszę o kod maglownicy wspaniały czlowieku

VIN WAUZZZ8E65A014999

Pozdrawiam.

 

Jakiego Ty kodu oczekujesz? :whistling:

 

Opublikowano

8E1 422 054 A

8E1 422 054 E

 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Cześć, prośbę mam. Musze magiel wymienić 

vin wauzzz8e22a230084 magiel mam koyo 8E1422066F zawias 1ba bez serwo

znalazłem dobra sztuke tylko różni się ostatnią literą ma R

jak patrze po zamiennikach to pasują do tego i do tego ale jak szukam po numerze 8E1422066F to nigdzie nie jest napisane że zamiennie z R

W serwisie ifinterface w ogóle nie ma tych numerów. 

 

Będzie pasował? 

Jakby ktoś mógł w wolnej chwili sprawdzić. Pozdrawiam

 

Opublikowano

Bo 8E1 to z B6, a masz B7 i przez to nie znajduje jako zamienne.

Opublikowano

Dzięki, a są zamienne? Lub 8E1422072D z B7? Czymś się róźnią bo tak czytam i sam nie wiem

Edytowane przez troleslaw

Opublikowano

Jak do b6 pasuje nawet z exeo, z 2013 roku, to i z B6 do B7 powinno pasować.

Opublikowano

mam b6 i chce wrzucić z B7, dobra dziękuje,

możesz sprawdzić dlaczego w etce nie mogę znaleźć tego co mam zamontowane 8e1422066f?

Edytowane przez troleslaw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.