Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kupno regenerowanej maglownicy do A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To szukaj z servotronikiem :)

Opublikowano
4 godziny temu, MaTeo85 napisał:

To szukaj z servotronikiem :)

Kieszeń nie udźwignie. :( 

Opublikowano

Sprawdzi mi ktoś jaki magiel mam? Już sobie stuka od czasu do czasu to pewnie niedługo do wymiany...

Vin : WAUZZZ8E65A014999

Opublikowano
8 godzin temu, Hubcio099 napisał:

Sprawdzi mi ktoś jaki magiel mam? Już sobie stuka od czasu do czasu to pewnie niedługo do wymiany...

Vin : WAUZZZ8E65A014999

8E1 422 054 A lub E

Opublikowano
34 minuty temu, Dev napisał:

8E1 422 054 A lub E

Z ciekawości u mnie jakie numery?

Opublikowano
W dniu 24.08.2021 o 20:36, george napisał:

Kieszeń nie udźwignie. :( 

Ktoś tu na forum sprzedaje używkę.

Opublikowano
9 minut temu, pelonek1 napisał:

Ktoś tu na forum sprzedaje używkę.

Zdecydowałem się na regenerację swojej.

Opublikowano
9 godzin temu, Dev napisał:

8E1 422 054 A lub E

Ori była bosch?

Opublikowano

Magle były zf albo koyo ale zazwyczaj z zf'a. 

Opublikowano
37 minut temu, przem8 napisał:

Magle były zf albo koyo ale zazwyczaj z zf'a. 

dokładnie, ale co ciekawe jak brałem nowy magiel (wersja z exeo) to ma nalepkę z Boscha 

20181219_152302.jpg

Opublikowano
44 minuty temu, MaTeo85 napisał:

dokładnie, ale co ciekawe jak brałem nowy magiel (wersja z exeo) to ma nalepkę z Boscha

Porównując ceny nowych jedynie Bosch i mniej znane firmy mają jeszcze w ofercie magle.

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Hej, pozwolę sobie odświeżyć temat, mam do wymiany magiel i uparłem się na nowy, kolega @_małyTM_ już mi podpowiedział, że pod mój VIN WAUZZZ8E44A260545 pasuje magiel o numerze 8E1422054E, niestety nówki ori kosztuja 8k zł :smutas: z zamienników myślę nad tym boschem: 
Maglownica BOSCH KS00000942
co uważacie, warto to brać? i jakie końcówki drążka do tego dobrać, dzięki za pomoc :oczko:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam czeka mnie wymiana maglownicy w mojej b6 avant mam silnik 2.0 alt rocznik 2003.

Win: WAUZZZ8E53A350284 mógł by ktoś zarzucić jakich nr. Maglownic szukać wolałbym założyć z seata exeo mało używaną niż regenerowaną

Opublikowano

8e1422105c

3r1422072 jest też wersja z końcówką A pod servotronic 

Raczej ciężko będzie znaleźć mało używaną exeo już też to stary samochód.

Edytowane przez nik23
Litrówka albo literówka

Opublikowano
W dniu 26.02.2023 o 12:48, piotrekZch napisał(a):

wolałbym założyć z seata exeo mało używaną niż regenerowaną

To musisz szukać po dziadku z niemiec, a na poważnienajlepiej wziąść od osoby która rozbiera autka i oferuje ją razem z drążkami i końcówkami ,tak jak w całości wyciągnięta, bez śladów mycia.

Opublikowano

No napeno młodszy od b6 i b7... ale wszystko kwestia stanu i przebiegu. Druga sprawa czy ktoś zna I może polecić jakąś pewną firmę która zajmuje się regeneracją maglownic I robi to uczciwie.

Opublikowano
1 minutę temu, piotrekZch napisał(a):

Druga sprawa czy ktoś zna I może polecić jakąś pewną firmę która zajmuje się regeneracją maglownic I robi to uczciwi

@Dev polecał 

WWW.SKRAW-MET.COM.PL

Przez wszystkie lata swojej dzia³alno¶ci firma efektywnie siê rozwinê³a, a zakres ¶wiadczonych us³ug aktualnie obejmuje: prace tokarskie, ¶lusarskie, obróbki cieplnej

 O ile nic nie pomyliłem.

Opublikowano

tutaj też jest ok

 

WWW.AUTOUKLAD.PL

Auto Układ to jedyny w swoim rodzaju warsztat samochodowy niedaleko Lublina, któremu bez obaw możesz powierzyć kompleksową naprawę układów w swoim pojeździe.

 

Opublikowano

Jako, że moje Koyo było już pod znakiem zapytania w kwestii regeneracji - wżery na listwie, ale udało się je uratować to niestety po 1,5 roku pojawiły się wycieki.

 

Prośba do @Dev @Wandej @_małyTM_ @Gregory87 @dzik o rozkodowanie zamontowanej przekładni. Druga prośba, to podpowiedź co wybrać tj. jakiego producenta.

 

Z góry dziękuję za pomoc. :hi:

Edytowane przez george

Opublikowano
W dniu 9.03.2023 o 17:24, george napisał(a):

Jako, że moje Koyo było już pod znakiem zapytania w kwestii regeneracji - wżery na listwie, ale udało się je uratować to niestety po 1,5 roku pojawiły się wycieki.

 

Prośba do @Dev @Wandej @_małyTM_ @Gregory87 @dzik o rozkodowanie zamontowanej przekładni. Druga prośba, to podpowiedź co wybrać tj. jakiego producenta.

 

Z góry dziękuję za pomoc. :hi:

 

a VIN gdzie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.