Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Jest coraz lepiej, szkoda że ta d*pa tak pieje przy tym przodzie ;) podpowiesz jaką średnicę ma średnica montażowa końcówki, 55mm? też muszę zamówić i wsadzić coś większego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szafa napisał:

Jest coraz lepiej, szkoda że ta d*pa tak pieje przy tym przodzie ;) podpowiesz jaką średnicę ma średnica montażowa końcówki, 55mm? też muszę zamówić i wsadzić coś większego :decayed:

50mmB) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karolek_ust napisał:

No i ładnie . A nie myślałeś by dać wydech na dwie strony 

Myślałem oczywiście, ale teraz wsadzić i pospawać to 20min a zawsze to lepiej wyglada :whistling: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FroS-t napisał:

50mmB) 

A do tfsi podobna będzie średnica montażowa ? 

A btw. Spoko końcówki chyba też sobie takie zapodam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marky2552 napisał:

A do tfsi podobna będzie średnica montażowa ? 

A btw. Spoko końcówki chyba też sobie takie zapodam ?

Wiesz co nie mam pojęcia , ja suwmiarka mierzyłem ale tfsi chyba ma ori 80mm to może być większa ….

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szafa napisał:

Jest coraz lepiej, szkoda że ta d*pa tak pieje przy tym przodzie ;) 

Worek cementu załatwi sprawę :decayed:

 

Przyzwoita ta Twoja B8 Leszku :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Worek cementu załatwi sprawę :decayed:

 

Przyzwoita ta Twoja B8 Leszku :thumbup1:

Jak ktoś z tylu usiądzie to gra:decayed:

Dzięki, coś tak po mału się będzie grzebało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem siądzie, to samo miałem u siebie, kombinacja z nakrętkami itp ale w końcu olałem temat , z czasem ładnie sie ułożyło ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, tomekhxc napisał:

Z czasem siądzie, to samo miałem u siebie, kombinacja z nakrętkami itp ale w końcu olałem temat , z czasem ładnie sie ułożyło ;) 

Na żywca jest spoko, fotki jakoś to wyolbrzymiają trochę ale zwieszenie super, bardzo fajnie się lata :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, FroS-t napisał:

Na żywca jest spoko, fotki jakoś to wyolbrzymiają trochę ale zwieszenie super, bardzo fajnie się lata :kox:

Nic nie siądzie. Może ze 2 mm i to wszystko. Jak u siebie założyłem ten gwint to go nie dotknąłem od 4 lat stoi jak stał. Dziwne tylko że tak mały zakres regulacji. Może to od wersji quattro masz albo jakimś cudem na odpojach siedzi. Ja mam ten sam gwint u siebie. Tył w połowie regulacji a koła delikatnie schowane w błotniki. Jak bym chciał to bym zszedł prawie równo z 20" felgą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kamelus_ napisał:

Nic nie siądzie. Może ze 2 mm i to wszystko. Jak u siebie założyłem ten gwint to go nie dotknąłem od 4 lat stoi jak stał. Dziwne tylko że tak mały zakres regulacji. Może to od wersji quattro masz albo jakimś cudem na odpojach siedzi. Ja mam ten sam gwint u siebie. Tył w połowie regulacji a koła delikatnie schowane w błotniki. Jak bym chciał to bym zszedł prawie równo z 20" felgą. 

Od wersji quattro bo mam quattro, e tam tragedii nie ma, bez przesady, będę miał auto to zrobię foty bo teraz się rozrząd robi i hamulce, w b7 było dokładnie to samo…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, FroS-t napisał:

Od wersji quattro bo mam quattro

Nie zczaiłem :facepalm:

Tak czy inaczej dziwne że taka mała regulacja. Po to się kupuje gwint żeby mieć spore pole manewru a nie -30 na tyle :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamelus_ napisał:

Nie zczaiłem :facepalm:

Tak czy inaczej dziwne że taka mała regulacja. Po to się kupuje gwint żeby mieć spore pole manewru a nie -30 na tyle :doh:

-30 miałem na 1BV a jest  zdecydowanie niżej, no ale do szczęścia brakuje z 1cm, cóż poradzić….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 krawężniki betonowe do bagażnika i będzie idealnie :grin:, a tak na serio to furka wygląda przyzwoicie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie lęk wysokości? :decayed: Na daily dobrze siadło, nie ma jap, ale i po zajęciu miejsca przez pasażerów i włożeniu bagażu nie będzie ocierać o błotnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, george napisał:

Macie lęk wysokości? :decayed: Na daily dobrze siadło, nie ma jap, ale i po zajęciu miejsca przez pasażerów i włożeniu bagażu nie będzie ocierać o błotnik.

Yop, dokładnie,  ale naprawdę nie ma tragedii, będzie auto to pstrykne jak to wyglada na równym :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, FroS-t napisał:

Yop, dokładnie,  ale naprawdę nie ma tragedii, będzie auto to pstrykne jak to wyglada na równym :whistling:

Jak odbierzesz auto od mechanika to już nie będą marudzić, że nie równo siadło tylko na to, że za małe hamulce włożyłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzysiek_f napisał:

Jak odbierzesz auto od mechanika to już nie będą marudzić, że nie równo siadło tylko na to, że za małe hamulce włożyłeś. 

Potem za małe koło. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...