Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebny(vcds) do laptopa


Maniek 44

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maniek 44 napisał:

:przebiegly:

Potrzebny vcds do laptopa do wgrania + sterowniki kabel mam kkl niebieski vag.com

Czy wgrałby ktoś na laptopa w fajnej cenie? I poustawiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na forum wszystko opisane jak dla laika, serio aż taki leniwy jesteś, że chcesz komuś zapłacić za 5 minut roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Langista napisał:

Masz na forum wszystko opisane jak dla laika, serio aż taki leniwy jesteś, że chcesz komuś zapłacić za 5 minut roboty?

Pomuz mi to ogarnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie był leniwy to byś poszukał...

Tu masz wszystko łącznie z instrukcją: https://a4-klub.pl/topic/402004-vag-com-3112-pl-en-vcds-lite-12-instalki/

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z programu? Do modelu B6 i niżej wystarczy interfejs k-line + program z linku powyżej. Od B7 potrzebny już klon lub Hex/can chińczyk od 150 zł w górę + program.

Przy klonie za ok 200 zł działa tylko VCDS (tzw. "klon" czyli sklonowany oryginalny interfejs z VCDS za grube hajsy)

Edytowane przez Langista
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Macie coś godnego do polecenia pod B7, kupił bym bo po co płacić komuś za 10 czy 15 minut roboty a w garażu się przyda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie vcds hex, multum ofert na olx albo taniej z aliexpress. Zwykłym kablem powinieneś się połączyć z grupą engine więc coś sprawdzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat, chciałbym kupić cvds'a i moje pytanie jest takie czy te z alliexpres są coś warte?? Czy ktoś ma kupione z tego źródła i wszystko działa?? I najważniejsze czy DA SIE NIM ROBIĆ WSZYSTKO tak jakby był oryginalny? Ponadto na aukcjach pisze że może być nawet po polsku ale ciężko mi w to uwierzyć. 

Jak jest ktoś oblatany w temacie to byłbym wdzięczny za link czy to z alli czy z jakiegoś naszego źródła :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z alli działają mamy ze szwagrem stamtąd po polsku po angielsku i niemiecku jak dotąd wszystko działa używane sporadycznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marky2552 napisał:

te z alli działają mamy ze szwagrem stamtąd po polsku po angielsku i niemiecku jak dotąd wszystko działa używane sporadycznie 

Ja również chce to do własnego użytku ale kto pyta nie błądzi :) czyli bez stresu można zamawiać na alli kabelek i być dobrej myśli

 

Na marginesie sprawdziłem te z olx i tam ceny są około 200-250zł a na moje oko to są dokładnie te same co na alliexpres tyle że są już pewnie w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby to był kabel na chipie Atmegi

I tak to co na olx jest z Ali...

Do tego potrzeba Loadera Kolimera 9.2 i odpali na takim kablu ori wersja vcdsa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, marky2552 napisał:

te z alli działają mamy ze szwagrem stamtąd po polsku po angielsku i niemiecku jak dotąd wszystko działa używane sporadycznie 

Podrzucisz link ? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Da radę zakodować przez niego kluczyk ew włączyć funkcję ? Czy tylko podstawowa diagnostyka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MaTTym napisał:

Da radę zakodować przez niego kluczyk ew włączyć funkcję ? Czy tylko podstawowa diagnostyka ?

Jak znasz kod PIN immo to kluczyki dopiszesz. Kodowania, adaptacje, logi - wszystko zarobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dopytując takie coś może być^^?? W sumie oznaczenia itp są chyba takie same jak Ty podałeś w linku ale jakoś opis lepiej zrobiony  :decayed:

I tak dopytam odnośnie tego kluczyka, na pewno da sie zaprogramować kluczyk z innego auta? Bo już czytałem że vcds tego akurat nie potrafi zrobić

Edytowane przez Hassano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak dopytując takie coś może być^^?? W sumie oznaczenia itp są chyba takie same jak Ty podałeś w linku ale jakoś opis lepiej zrobiony  :decayed:

I tak dopytam odnośnie tego kluczyka, na pewno da sie zaprogramować kluczyk z innego auta? Bo już czytałem że vcds tego akurat nie potrafi zrobić

Kolega wyżej mówi że jak się zna pin itp to podobno można to ogarnąć jeśli sobie nie radzi z kodowaniem to troszkę lipa. Ale grunt żeby dało się ogarnąć np. Doświetlanie zakrętu chciał bym to wrzucić w B7 tylko teraz pytanie czy wgl ona ma tą funkcję ? (Światła przeciwmgielne) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MaTTym napisał:

Doświetlanie zakrętu chciał bym to wrzucić w B7 tylko teraz pytanie czy wgl ona ma tą funkcję ? (Światła przeciwmgielne) ??

Nie ma tego jako funkcja w B7, trzeba dokładać moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...