Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebny(vcds) do laptopa


Maniek 44

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Hassano napisał:

I tak dopytam odnośnie tego kluczyka, na pewno da sie zaprogramować kluczyk z innego auta? Bo już czytałem że vcds tego akurat nie potrafi zrobić

jeżeli chcesz zgrać go do Immo do z innego auta to żadnym programem tego nie zrobisz bo potrzebne nowe pestki no i pin , ale w b7 są dwa systemy Immo ( Immo 3 lub 4 )  w zależności od silnika , przy Immo4 nic nie zrobisz vcds 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Banan napisał:

jeżeli chcesz zgrać go do Immo do z innego auta to żadnym programem tego nie zrobisz bo potrzebne nowe pestki no i pin , ale w b7 są dwa systemy Immo ( Immo 3 lub 4 )  w zależności od silnika , przy Immo4 nic nie zrobisz vcds 

Ja mam akurat A5 z 2011r więc modelowo do a4 to jest B8 i z tego co wiem to da sie używany kluczyk z innego auta zakodować do mojego ale nie vcds'em tylko jakimś innym programem.. vcds akurat tego nie potrafi :) tak na marginesie jest ktoś z okolic Gliwic kto sie tym zajmuje bo mam tylko jeden kluczyk a chciałbym dokupić jeszcze 2 i zakodować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby używany kluczyk zgrać do A5 czy tam a4 b8 to trzeba specjalistycznego sprzętu za trochę $$$ - na Śląsku na pewno kogoś znajdziesz , jak nie to we Wrocławiu jest Ćwiara z Auditeam forum , on tu też się kiedyś udzielał ale chyba usunął kontotu masz stronę na Facebooku https://m.facebook.com/AutoelektronikaVAG/

 

 

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde do Wrocławia troche km jest :P Sam już coś tam szukałem ale może akurat ktoś z forumowiczów sie tym zajmuje albo sam robił w mojej okolicy i kogoś poleci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj kolegi @Deniro masz niedaleko do niego.  To jego firma. Klucze też kodują.

NAVIECUTRONIC.PL

chip tuning

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, dostałem kabelek do VCDS'a ale niestety niema do pobrania wersji pl. Byłby ktoś tak miły i podesłał swój plik do instalacji ale żeby był w polskiej wersji :) 

góry dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego pobierasz sobie oficjalną wersję z Adako + Crack'ujesz to przez Loader ver 9.2

Tu był podobny temat: https://a4-klub.pl/topic/471440-ma-ktos-program-2041-pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hassano ja mam polski vcds 21.3  do takiego kabla z ali  

https://drive.google.com/file/d/1d819CtzRfkzaKvPdPytbI3cW7M185JoS/view?usp=sharing

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marky2552 napisał:

Nie moge otworzyć linku jakiś błąd.. tam jest fotka kabla czy plik do pobrania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, marky2552 napisał:

a z tego  linku ? 

WWW.MEDIAFIRE.COM

 

Tak z tego moge pobrać :) już sie ściąga zobaczymy co z tego wyjdzie :) 

Tylko na górze pisze że to jest wersja testowa, czyli mam rozumieć że za chwile będzie trzeba wykupić licencje??

Edytowane przez Hassano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Hassano napisał:

Tylko na górze pisze że to jest wersja testowa, czyli mam rozumieć że za chwile będzie trzeba wykupić licencje??

Nie trzeba będzie...zresztą pomyśl, jak można wykupić licencję na klonowany sprzęt ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamil-vag napisał:

Nie trzeba będzie...zresztą pomyśl, jak można wykupić licencję na klonowany sprzęt ? 

Niby racja ale wole dopytać :) poza tym to moja gafa bo to nie vcds jest jako wersja testowa tylko winrar mi tak sie wyświetla :D:D 

Przy pierwszym uruchomieniu tam jest jakaś rejestracja wymagana, trzeba to zrobić ze swoimi danymi czy da sie ten krok pominąć?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się pod temat. Dostałem kabel VAG171 Dual-K & CAN USB niestety bez oprogramowania. Ponoć pracował razem z VCDS 17.... . Może ktoś poratować sterownikiem i vcds-em? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 13:58, Hubertus01 napisał:

a ma ktoś może sam kabel na sprzedaż?

Polecam Alli za około 130zł kupisz i jest nowy. Nie wiem czy jest sens kombinować ze starszymi modelami a i tak pewnie ktoś będzie chciał ze 100zł 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! 

Jest ktoś kto pomoże odnośnie interfejsa clon którego na początek potrzebuje przy wymianie do napełnienia nowego filtra paliwa. 

Edytowane przez Ass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...