Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 lift Avant MMI 3G+ SIM/ Panorama… Rotor 19”

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po raz kolejny, wróciłem tym razem z B8 lift po przerwie od marki której już raczej nie zrobię bo była to wtopa.. :wallbash:

Takie audiczki były:

831673AC-FC5A-42FC-AC6B-26FAD16C55B8.thumb.jpeg.6d49048ca2edf2a7d7fbeddc92214da8.jpeg276E56B8-355D-46F1-9E20-519D8E65A6D9.jpeg.277d02e502206009980a51848d116fe0.jpeg

A tutaj nowa sztuka?

B05B0778-CEC0-4961-A019-24BCA700D03E.thumb.jpeg.3ae91f4ab028388a365882b09fa20056.jpeg

Coś o nowym nabytku jest to lift w avancie z 2012r z silnikiem 2.0TDI o mocy 143km(CJCA) , przebiegu aktualnie 212k km(potwierdzony sprawdzony w historii aso.

Z wyposażeniem nie jest jakoś mega bogato ale jest to co chciałem przedewszystkim a reszte doposażę. 
 

-mmi 3G plus SIM

-elektryczna klapa

-panoramiczny dach

-podświetlenie ambiente 

-ledy przód/tył 

-czujniki parkowania 

-grzane fotele 

-multifunkcyjna kierownica 

-isofix 

-tempomat

-czujnik deszczu/zmierzchu

Coś by się może jeszcze znalazło. 
 

PLANY:

-przyciemnienie szyb tyły 

-emblemat tył czarny 

-grill przód czarny połysk plaster miodu 

-kratki halogenów plaster miodu

-lotka RS 

-felgi lato Rotor 19”

-sprężyny eibach prokit

-kierownica ścięta s-line

-fotele półskóry

-ledy wnętrze 

-zmiana dekorów albo przeróbka aktualnych 

-końcówki wydechu 

-aktywacja co się da VCDS’em

-korekta lakieru 

-dywaniki welurowe ori

-nakładki na pedały i podstopnicę 

-siatka do bagażnika

To najważniejsze plany mamy reszta wyjdzie w trakcie i dojdzie nie jedno :whistling:

05E3D28A-92CE-4FA6-8D64-3AF61363E006.thumb.jpeg.686ae9b0db9ce1a0ffbdda0349569565.jpeg3A3DCCD2-E3C3-417D-8800-F33082638560.thumb.jpeg.026b4201226e822154c23240f69f8b04.jpeg
 

Jeszcze tylko zdjęcia wnętrza zrobię 

Edytowane przez dawid7737

Opublikowano

ładna sztuka!!!

powodzeniach w modach!!!;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.12.2021 o 19:42, Misieqq7 napisał:

ładna sztuka!!!

powodzeniach w modach!!!;)

Dziękować Panie ;) 

 

Mały up, wpadły rotory na lato jak dla mnie w najlepszym konfigu 9j et33, do tego ori używane dywaniki od @Hugo za to jak nowe :drinks:, i dziś pare kodowań vcds lap timer, test wskazówek i zmieniłem jasność ledów, -a jutro lecę ściemnić szyby.FAAFA515-9D4B-482D-8C3B-EFC3C5167B3C.thumb.jpeg.d3fcc154f4a340962a62f841bb6c26b6.jpeg

 

Furka już zarejestrowana :thumbup1:ED75D76D-5971-4DAD-A7EB-26325CEFE874.thumb.jpeg.9db09fa8935f1c09414e524e64e48a65.jpeg

Opublikowano

a ja szukam wszędzie rotorów w tym rozmiarze.. ale niestety, albo stan kiepski albo kasa zaporowa..

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.12.2021 o 14:08, jedrekx napisał:

a ja szukam wszędzie rotorów w tym rozmiarze.. ale niestety, albo stan kiepski albo kasa zaporowa..

Mi się trafiły w naprawdę fajnym stanie z oponami w dobrej kasie, ale gościu tylko wystawił i w ciągu 10 minut  zamówiłem je ? 

Z nowości wpadł termostat z oringien z aso, emblemat tył połysk ale zamiennik. 
71E03622-15A5-4B6E-B0E7-CF0F63450272.thumb.jpeg.5a180598b0a432238f7ba10a615215c8.jpeg

6DF3AC33-CF9F-4C8B-95B8-32E2E00255CD.thumb.jpeg.8bc28759b6c266f87ae91d5e50ba95d4.jpeg98B4261F-EA92-4F48-A761-6EAC2817C0BF.thumb.jpeg.377aafebf77a243beafd6f4cd331b88d.jpeg790E355F-E6E2-4E49-9E95-3BA9C5ABDBB4.thumb.jpeg.0a1f6278effc74849787697bac69c945.jpeg

 

Szyby też już na czarno 666B0E60-2A80-4082-AE6D-FD61E23F14C9.thumb.jpeg.002732b5397c29bbcb4e47d9296bb9e5.jpeg

Taki widok w garażu cieszy :wub:8DB08FDE-7B77-4469-80B0-4516D2B500CA.thumb.jpeg.43c8053b0dccd1de9a38ac9eb841929c.jpeg

Edytowane przez dawid7737
;)

Opublikowano

Koła kozak parametry też sam pamietam jak Pompei 9J ET33 szukałem i w ostatniej chwili się pojawiło ogłoszenie na tym forum i w ciągu 10 min je zabrałem ??

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.12.2021 o 12:45, marky2552 napisał:

Koła kozak parametry też sam pamietam jak Pompei 9J ET33 szukałem i w ostatniej chwili się pojawiło ogłoszenie na tym forum i w ciągu 10 min je zabrałem ??

Dzięki ? teraz tylko to obniżyć pod te koła 

Dziś mały modzik wpadły nakładki na pedały i podstopnica 25454ED5-C129-4AC9-A644-5DE54769CB1E.thumb.jpeg.040c26f63b736cb70361b2a6c1ae25d9.jpeg

Opublikowano

Nakładki z ali? Nie są luźne?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Hubertus01 napisał:

Nakładki z ali? Nie są luźne?

Dokładnie od majfrendów z alli, pasują idealnie bez rezania 

Opublikowano

Ciekawe czy nie będą się wycierać. Jaki koszt?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, qlimazz napisał:

Ciekawe czy nie będą się wycierać. Jaki koszt?

Czas pokaże, 99zł :dance:

wpadły też filtry i olej na wymianę, może jutro wpadnę szybko na garaż wymienić 

23B1AC8C-3AFC-4319-9F16-1B3721F79503.thumb.jpeg.d70e765ee1f0aec126e4bf661d5563bc.jpeg

Edytowane przez dawid7737

Opublikowano
  • Autor

Troszkę porobiłem przy aucie wymieniony olej i filtry, pasek pk wraz z napinaczem, termostat( ale dalej problem z temperaturą myśle zeby jeszcze ten dsg zmienić, rozrząd sprawdzony jak mówił poprzedni właściciel świeżutki co prawda dayco staram się zawsze zakładać conti ale skoro jest zostanie :wink: 7DE25FAF-F9A4-4667-8B54-1CDBF16BD734.thumb.jpeg.b3981517d69172c58fd129820c9553aa.jpeg  szyby przygotowane i nałożone glaco B1F69F1A-F0E5-440F-A0E4-9C70E3C58BD5.thumb.jpeg.989ff7f755dc295dac74f2f5f555ae67.jpeg i taki smaczek na felgi sobie wymyśliłem :naughty:A2E30F5D-840D-42A0-BE8E-86E9BA6EF101.thumb.jpeg.970e8f6df1e14fed9176cd5c0ce3fcf3.jpeg

Opublikowano
23 minuty temu, dawid7737 napisał:

co prawda dayco

Będzie też ok.

Opublikowano
2 godziny temu, dawid7737 napisał:

rozrząd sprawdzony jak mówił poprzedni właściciel świeżutki co prawda dayco

ciesz sie ze nie conti na którym co chwila wychodzą fakapy w postaci wyjących rozrzadów lub cieknących pomp

ja zakładam tylko Dayco, zero reklamacji

Opublikowano

Czekam aż założysz te rotory, te felgi są w rozmiarze 19 ? 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Sebastian1986 napisał:

Czekam aż założysz te rotory, te felgi są w rozmiarze 19 ? 

Dokładnie 19” 9j et33 czyli te wklęsłe :wub:

22 godziny temu, Dev napisał:

ciesz sie ze nie conti na którym co chwila wychodzą fakapy w postaci wyjących rozrzadów lub cieknących pomp

ja zakładam tylko Dayco, zero reklamacji

o to mnie zaskoczyłeś ja w pracy często wymieniam ori rozrządy(dużo flot robimy) z powodu wyjących pomp lub rolek i głównie zakładamy bosch żeby była sprzedaż marki ale do swojego nie brałem, to mnie uspokoiłeś :thumbup1:

Opublikowano

Z tą temperaturą to daj sobie spokój w CJCA i CGLC nie trzyma na 90 stopni i to nie wina termostatów. Jest o tym pełno tematów na grupie FB nawet na elektrodzie. Ten typ tak ma 

Opublikowano
12 godzin temu, Blanky84 napisał:

Z tą temperaturą to daj sobie spokój w CJCA i CGLC nie trzyma na 90 stopni i to nie wina termostatów. Jest o tym pełno tematów na grupie FB nawet na elektrodzie. Ten typ tak ma 

Co?:co: Ja mam CGLC i cały czas 90 stopni na wskaźniku:whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.01.2022 o 18:54, Wandej napisał:

Co?:co: Ja mam CGLC i cały czas 90 stopni na wskaźniku:whistling:

No właśnie wydaje mi się nieprawdopodobne by było nie do zrobienia, także muszę jeszcze podziałać z tym :whistling:

Ostatnimi dniami z racji trochę Ilości wolnego czasu ogarnalem lakier jak należy czyli mycia, dekontaminacja, deironizacja glinkiwanie i korekta poleciałem futrem na rotacji potem dwa pady na DA 9mm całość pastami menzerna i na koniec położyłem fusso bo leżało mi na półce :wub: no i do całości grill plater miodu z czarnym logo i uchwyty na rejkę druk 3D :thumbup1: jeszcze kratki starszą ale patrzę czy nie trafie w spoko kasie s-line 

B9996FB6-3B63-4A8D-95B3-6C9793B23FF6.thumb.jpeg.1bc7faa59780fa483dc4b367d6857a6a.jpeg8CE8F93C-7229-4F4E-A626-767614EFEDCF.thumb.jpeg.f60d520f0e82fd185f6777b9fad341ba.jpeg3FE14D41-AB60-4E58-89D4-FB3300CC0B65.thumb.jpeg.16fb0480917cc906a931d380d2ad2072.jpeg1FA0DAD7-8AC6-4505-A095-652EAAB321A8.thumb.jpeg.5b27efeddb45a5ffc197ad948fba3b69.jpeg

Opublikowano

Same kratki z sline nie podejdą w zwykły zderzak . Musisz szukać kratki pod zwykły zderzak plastry miodu z Ali czy wish

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.