Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek, Twoje auto ryje mi beret :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

znajome koło :) dobrze siadło ale przy et30 z tył widze ze musi być mega beton :decayed: przód widze skręcony na jakieś 57-58 nieźle to wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajome koło :) dobrze siadło ale przy et30 z tył widze ze musi być mega beton :decayed: przód widze skręcony na jakieś 57-58 nieźle to wyglada ;)

Panie toć, to AIR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz takie stęsy wszędzie,ze ciezko sie połapać kto na czym jezdzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze tak ukratkiem sledze Twoj temat i furka wyglada booosko :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowiec na bumerang

Dobre :) a powaznie to schowek na okulary z paska...

Naprawilem dzis wycieraczki, wszystki poczszczone, przesmarowane i zmienione oringi

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo roboty na podejscie tego schowka? Czy tylko wykrecenie raczki a dokrecenie schowka?

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo roboty na podejscie tego schowka? Czy tylko wykrecenie raczki a dokrecenie schowka?

send by GT-I9505

Od strony kierowcy chyba nie ma rączki? [emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczka jest chyba w kazdej wersji, z paska pasuje praktycznie p&p trzeba tylko obciac dwa bolce prowadzace przy schowku kolo srub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie dowiedzialem to passat b5, superb new beetle to to samo sam szukam takiego tylko czarnego. Zna ktos nr czesci czarnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie duzo zalezy od tego co konkretnie chcesz, ja za amorki i zakucie ich poduchami 6,5" zaplacilem cos ok 2,2


zrobiłem mały update na pierwszej stronie :)


chce troche pogrzebac w silniku i podniesc moc tak do ok 130 - 140km, na chwile obecna w silniku nie jest nic grzebane, wywalony jest tylko kat i zalozony komp z 1z juz z podstawka i jest tam jakis delikatny soft ale praktycznie nie odczuwalny.... napewno chcial bym wrzucic 216 i program ale czy to wystarczy na te ok 130km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce troche pogrzebac w silniku i podniesc moc tak do ok 130 - 140km, na chwile obecna w silniku nie jest nic grzebane, wywalony jest tylko kat i zalozony komp z 1z juz z podstawka i jest tam jakis delikatny soft ale praktycznie nie odczuwalny.... napewno chcial bym wrzucic 216 i program ale czy to wystarczy na te ok 130km?

Na Twoim miejscu zmieniłbym komp na 16bit z AFN i dopiero wtedy soft. Wtryski 216 to dobry pomysł. Widzę, że lubisz rezać to może wyrzeźbisz sobie hybrydową pompe wtryskowa 11 ;) Pompa+wtryski+soft to powinno dać ze 120-130km ale turbina już będzie wydmuchiwać siódme poty. aaa i jeszcze jedno, pakuj sprzęgło z vr6 zanim Twoje obecne się zacznie ślizgać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...