Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:good: brawo za te obwódki jest :kox:

dokładnie :wink4:, jakoś nie lubie chromu, ale przy tym czerwonym wygląda spoko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez do konca nie bylem przekonany jak to wyjdzie na czerwonym i dlatego najpierw zdecydowalem sie na chrom z metra, wygladalo dosc fajnie do momentu az klej nie wyplyna :thumbdown: i wtedy zapadla decyzja o zalozeniu ori chromu i nie zaluje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez do konca nie bylem przekonany jak to wyjdzie na czerwonym i dlatego najpierw zdecydowalem sie na chrom z metra, wygladalo dosc fajnie do momentu az klej nie wyplyna :thumbdown: i wtedy zapadla decyzja o zalozeniu ori chromu i nie zaluje :good:

i bardzo dobrze :good:, jak wpadną jeszcze te Avusy, to bedzie koksik, tylko gleba by stykła troszkę większa niz u tego hamerykańca z pierwowzoru :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz kupiony gwint weitaca -35 do -70 to sie to jakos ustawi :decayed:

Bedzie elegancko :good:

ja Ci pogonie moje avusy jak chcesz :decayed:

Cal za małe ;)

Dokładnie, Avusy w 17 nie robią szału, w 18" jest już spoko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz kupiony gwint weitaca -35 do -70 to sie to jakos ustawi :decayed:

Bedzie elegancko :good:

ja Ci pogonie moje avusy jak chcesz :decayed:

Cal za małe ;)

Dokładnie, Avusy w 17 nie robią szału, w 18" jest już spoko :wink4:

dokladnie wtedy w Bydgoszczy mialem porownanie z 18 Topora i jest fajny efekt, dlatego beda 18" tylko wydaje mi sie ze przy takich kolach przydalo by sie troszke dlubnac w silniku, chociaz tak delikatnie - wywalic kata i zaslepic egr, 216 + program.... zobaczymy narazie szukam felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz kupiony gwint weitaca -35 do -70 to sie to jakos ustawi :decayed:

Bedzie elegancko :good:

ja Ci pogonie moje avusy jak chcesz :decayed:

Cal za małe ;)

Dokładnie, Avusy w 17 nie robią szału, w 18" jest już spoko :wink4:

dokladnie wtedy w Bydgoszczy mialem porownanie z 18 Topora i jest fajny efekt, dlatego beda 18" tylko wydaje mi sie ze przy takich kolach przydalo by sie troszke dlubnac w silniku, chociaz tak delikatnie - wywalic kata i zaslepic egr, 216 + program.... zobaczymy narazie szukam felg

ja się turlam na 18", i zecior daje rade :wink4:, szału nie ma, ale i na 15" go nie było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie jedzie to niech chociaż wyglada :kox:

trzymam się tej zasady już jakiś czas :gwizdanie:, a co wychodzi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

material taki sam jak na podsufitce i przednich slupkach :naughty:

o jebaka :naughty:, ładnie CI to wyszło :decayed:, na czym kleiłeś ten materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

material byl juz razem z gabka, to samo co na podsufitce, puszka butixu i jazda, i chyba musze zakonczyc na dzisiaj bo w bani mi sie juz jeb**^e od tego wachania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

material byl juz razem z gabka, to samo co na podsufitce, puszka butixu i jazda, i chyba musze zakonczyc na dzisiaj bo w bani mi sie juz jeb**^e od tego wachania :kox:

ja myślę o przeklejeniu całej podsufitki tylko nie wiem czy sam to ogarnę :gwizdanie:, narazie i tak mi się pochrzaniły plany bo muszę kupić ori zawias, bo mi się coś tylnie amorki posrały w gwincie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka, nic tylko pozazdrościć koledze :tongue4:

Mam pytanko odnośnie trzech osłon które ma zamontowane na silniku po:

1) w jaki sposób zamatowałeś osłonę na akumulator i zbiorniczek płynu hamulcowego (i skąd, żeś ja wytrzasną), która jest połączona z podszybiem

2) skąd wytrzasnąłeś osłonę, która znajduje się z prawej strony i jest pociągnięta od zbiorniczka płynu do wycieraczek do zbiorniczka płynu wyrównawczego i czy musiałeś mocować ja w jakiś magiczny sposób, bo nie widziałem takiej u nikogo innego.

3) i znowu skąd (z jakiego modelu) masz osłonę znajdującą się z lewej strony obok turbiny ?

74677695.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...