Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No u nas na południu, już zaczyna sypać :confused4:

no wlasnie w weekend jade w okolice zakopanego...[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 18:49_________________________________________________zimowy setup :gwizdanie:

zdjcie0476u.jpg

zdjcie0477c.jpg

zdjcie0481g.jpg

i jeszcze maly maly szczegol... znaczki bose

zdjcie0478v.jpg

i lustro fotochromatyczne

zdjcie0480y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Bose jakie fajne znaczki :decayed:

Ładnie i czysto w środku, to mi się podoba.

z ta czystością w srodku to nie przesadzaj :decayed: az jutro pojade auto odkurzyc w sierodku :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wentyle ino nakręcanufki na wentyle :decayed:

też mam takie w letnich tylko żółte, a pamiętam jak mnie chcieli zjeść na Battalionie co za szajs założyłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wentyle ino nakręcanufki na wentyle :decayed:

też mam takie w letnich tylko żółte, a pamiętam jak mnie chcieli zjeść na Battalionie co za szajs założyłem :gwizdanie:

co do tych kostek to beka bo kupilem za 3zl w jakiejs promocji 15 kostek i z braku zajecia troche je przerobilem...[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 18:36_________________________________________________dzisiaj wracalem z zakopanego ze 100km slonce z tylu i dawalo ze niewiem lustro spisalo sie idealnie!!! przydalo by sie jeszcze zeby uszy sie tez sziemnialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wentyle ino nakręcanufki na wentyle :decayed:

też mam takie w letnich tylko żółte, a pamiętam jak mnie chcieli zjeść na Battalionie co za szajs założyłem :gwizdanie:

co do tych kostek to beka bo kupilem za 3zl w jakiejs promocji 15 kostek i z braku zajecia troche je przerobilem...[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 18:36_________________________________________________dzisiaj wracalem z zakopanego ze 100km slonce z tylu i dawalo ze niewiem lustro spisalo sie idealnie!!! przydalo by sie jeszcze zeby uszy sie tez sziemnialy

polifty chyba to miały :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wszyscy pisza ze to bose to gowno, ja zalozylem i roznica byla w porownaniu do serii, (wymienilem glosniki, wiazke) bez przekodowania radia na bose, bo pomimo ze podlaczylem przewod do k-busa to i tak radio nie chcialo mi sie polaczyc.... znalazlem troche czasu wyciagnalem radio i podlaczylem je na stole.... nie bylo wiekszego problemu, no i po przekodowaniu...

dscf1409v.jpg

i juz kurna wiem czemu to szalu nie robi.... po przekodowaniu radia na bose gra to dla mnie identycznie jak seria!!!! znowu wylaczylem bose w radiu i gra to o wiele lepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednym slowem...glosniki z bose, ale radia nie przekodowywac i zostawic na serii :?: :mysli:

dokladnie i gra to duzo lepiej....[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 08:14_________________________________________________mam takie kodowanie 00204 wszystko chodzi oki razem ze zmieniarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednym slowem...glosniki z bose, ale radia nie przekodowywac i zostawic na serii :?: :mysli:

dokladnie i gra to duzo lepiej....[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 08:14_________________________________________________mam takie kodowanie 00204 wszystko chodzi oki razem ze zmieniarka

chyba najlepszym rozwiązaniem jest podłączenie niefabrycznej jednostki z dobrymi parametrami na fabrycznym bose i będzie w całości wykorzystane :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy głównie na brzmieniu, to tak.

Nie wiem czemu ale jak widzę w B5 niefabryczne autko to za cholerę mi to nie pasuje. Nie chodzi to że to "nie ori" tylko, że za Chiny się nie chce skomponować z podświetleniem deski, kształtem radyjka, gałeczek i przycisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pracy zrobię zdjęcie swojego radia u udowodnię, że się da :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...