Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Navigation Plus od A do Z


aju

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem ostatnio do A4 na alledrogo za 700 zł ja jak szukałem też takie ceny były więc dołożyłem i wsadziłem rns-e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ostatnio do A4 na alledrogo za 700 zł ja jak szukałem też takie ceny były więc dołożyłem i wsadziłem rns-e

no ja też chciałem rns-e ale te szpary po 2 mm z każdej strony to masakra jak załozy sie rns-e z a6.. masz szpary czy jakoś to rozwiązałes?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mam szpary ale będe je niwelował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mam szpary ale będe je niwelował

w jaki sposób?

bo ja myslałem o zdjeciu panelu "dorobienia" brakującej części żywicą wyszlifowaniu i pryśnięciu...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam troszke inny pomysł :naughty: jak wyjdzie podziele się wynikami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mam szpary ale będe je niwelował

w jaki sposób?

bo ja myslałem o zdjeciu panelu "dorobienia" brakującej części żywicą wyszlifowaniu i pryśnięciu...:whistling:

Ciekawa koncepcja tez myślę jak je zamaskowac

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mam szpary ale będe je niwelował

w jaki sposób?

bo ja myslałem o zdjeciu panelu "dorobienia" brakującej części żywicą wyszlifowaniu i pryśnięciu...:whistling:

Ciekawa koncepcja tez myślę jak je zamaskowac

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

czyba najbardziej sensowna.. wyciąć szablon z kartonu, podłozyć odpowiedznio pod oryginalny panel sprawdzić po ile dokładnie trzeba dorobić, dokleić to z mat, zalać zywicą, obiąć odpowiednio wyszlifować i prysnąć np plastidipem.. mogłoby wyglądać ciekawie.. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ustawiłem sobie 4 i nie chodziło ale jak dodam 1 to RDS śmiga na fisie, później sprawdziłem inne kombinacje i zauważyłem że RDS chodzi tylko wtedy gdy do jakiegokolwiek kodowania dodam 1 czyli (Radio Symphony only)

---------- Post dopisany 25-05-2013 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 23:09 ----------

Temat ogarnięty, wszystkiemu winne było kodowanie. wystarczyło dodać na kanale 62 - 1 i kodowanie główne pierwsze dwie cyfry zmienić na zero. Teraz mam piękny komunikat na fisie. Do tego śmiga mi na TMC od a6 i od a4 b6. Wygląda na to że nie ważne od jakiego audi jest tuner tylko kodowanie.

Wielkie podziękowania dla witek1234

Podziękował :wink: dzięki temu u mnie też zaczęło chodzić :naughty:

---------- Post dopisany 10-06-2013 at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 20:21 ----------

Orientuje się ktoś jak zmienić mile na km w Navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Mam a4 b5 po lifcie z radiem 1 DIN. Zakupiłem kosz oraz panel climatronica i mam problem z radiem 2 DIN. Nie wiem jakie zakupić. Chciałbym kupić dedykowane radio do a4 z Win CE 6, TV, VIDEO, USB, GPS za max 3000 zł. Co byście polecili. Z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście kupił bym oryginalne navi rns-e za taka kasę spokojnie dostaniesz

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co muszę przycisnąć żeby włączyć kod i potem do zakceptować ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pójdzie mi mała navi bns 4 przez licznik z analogowym zegarkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Posiadam w moim Audi a4 B5 po lifcie radio symphony 2 din. Mam okazje kupić Navigation PLUS DX tylko co muszę po kolei zrobić? Chcę to sam założyć od A-Z. Wiem że to radio posiada samo w sobie czytnik płyt z mapą a więc muszę się zaopatrzyć w zmieniarkę lub emulator na USB/ karty SD. Na allegro jest wiele czytników Navigation osobnych do tych modeli i trochę zgłupiałem o co chodzi...Również mam pytanie co z sygnałem GALA? Jest to gotowa jakaś instalacja w kostce czy muszę sam ją poprowadzić? Jeżeli sam muszę to zrobić to skąd? Na końcu zostaje chyba aktywacja wszystkiego w VAG-COM, tak? Antene bym chciał oryginalną FM/GPS ale z tego co widziałem na allegro to wiele jest z zupełnie innymi wejściami na kablu niż ta potrzebna do tego radia;-/ Bardzo proszę o wyjaśnienie łopatologiczne;-) Co nieco grzebie przy autach ale tu jest zagadka dla mnie jak to wszystko powinno wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Posiadam w moim Audi a4 B5 po lifcie radio symphony 2 din. Mam okazje kupić Navigation PLUS DX tylko co muszę po kolei zrobić? Chcę to sam założyć od A-Z. Wiem że to radio posiada samo w sobie czytnik płyt z mapą a więc muszę się zaopatrzyć w zmieniarkę lub emulator na USB/ karty SD. Na allegro jest wiele czytników Navigation osobnych do tych modeli i trochę zgłupiałem o co chodzi...Również mam pytanie co z sygnałem GALA? Jest to gotowa jakaś instalacja w kostce czy muszę sam ją poprowadzić? Jeżeli sam muszę to zrobić to skąd? Na końcu zostaje chyba aktywacja wszystkiego w VAG-COM, tak? Antene bym chciał oryginalną FM/GPS ale z tego co widziałem na allegro to wiele jest z zupełnie innymi wejściami na kablu niż ta potrzebna do tego radia;-/ Bardzo proszę o wyjaśnienie łopatologiczne;-) Co nieco grzebie przy autach ale tu jest zagadka dla mnie jak to wszystko powinno wyglądać.

Dokupić do navi żeby wszystko działało musisz antenę GPS i zmieniarkę żeby swojej muzy posłuchać sygnały wszystkie masz poprowadzone juz do swojego starego radia. Jeszcze jak masz licznik z fisem to musisz zwrócić uwagę na to jak radio komunikuje się z licznikiem czy po can-bus czy szyna data enable clock

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...