Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze poczekam az zacznie sie cos dziac na forum w tym temacie

pewnie wkrotce raczej napewno sie pochwali swoim projektem
  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy gdzie najbliżej w okolicach Rzeszowa jest dobry CHIP'tuner z hamownią do quattro ?

Chodzi mi o CHIP do A4 1.9TDI AFN 97'

Opublikowano

Koledzy gdzie najbliżej w okolicach Rzeszowa jest dobry CHIP'tuner z hamownią do quattro ?

Chodzi mi o CHIP do A4 1.9TDI AFN 97'

weź nie żartuj zwłaszcza przy TDI usłyszałem takie historie, że ludziom naprawdę doświadczonym w branży włos się zjeżył a nie oglądają już "O rety kabarety". Masz dużo kasy, chcesz być walony w rogi - szukaj na podkarpaciu, te parę stów króre zaoszczędzisz na paliwie i wycieczce do prawdziwych tunerów , i tak oddasz z naddatkiem przy ich fakturze (że o efektach nie wspomnę - uwaga istnieje lobby broniące dokonań tych firm) . Ogólna konkluzja: są firmy , które mają sprzęt i zrobiły takich operacje tysiące , a są takie które wcisną Ci własne widzimisię i na Twoim aucie je zaimplementują - wybór należy do Ciebie

Opublikowano

gdzie w trójmieście najlepiej chipuja???

Opublikowano

ktos sie bawił w chip-sowanie silnika ze skrzynią DSG

braciak kupił passka 2.0 tdi 103kW i zastanawia sie nad virusem

jak znosii to skrzynia?

Opublikowano

oraz co sądzicie o alltuning ? Robią wirusa za 800zł. jestem z piotrkowa tryb zastanawiałem się nad rogalem ale on ma chyba troche drożej a i czekać trzeba i jechać do wawy.. Może przy chipowaniu w Zduńskiej Woli coś im powiedzieć w stylu " zróbcie tak by rogal nie musiał po was poprawiać" hm.. sam już nie wiem a nie mam zbytni kasy a te 800zł mógłbym jakoś uciułać..

Opublikowano

zastanawiałem się nad rogalem ale on ma chyba troche drożej a i czekać trzeba i jechać do wawy..

zastanow sie jak to jest ze ktos ma drozej jest dalej a i tak trzeba sie zapisac i czekac.i ludzie jada po kilkaset km zeby robic wlasnie tam... mam nadzieje ze sam dojdziesz do wniosku ze lepiej dac teraz pare setek wiecej niz potem wymieniac po kolei padniete elementy silnika, zaczynajac od turbiny.

jakos nie wierze ze oni pisza program a nie wgrywaja gotowca... ale nie znam wiec nie wiem.

Opublikowano

tak jak napisał OLO, naprawdę już wiele osób przerabiało ten temat..., popierdala się pół Polski i czeka pół roku, a lokalnie to se można iść do burdelu, bo i tak wszędzie te same ukrainki...

Opublikowano

tak jak napisał OLO, naprawdę już wiele osób przerabiało ten temat..., popierdala się pół Polski i czeka pół roku, a lokalnie to se można iść do burdelu, bo i tak wszędzie te same ukrainki...

:polew: :polew: :polew: hhehe to pojechales teraz ehe :polew:
Opublikowano

Po prostu w niektórych sprawach wyznaję zasadę albo dobrze albo wcale, a w tym konkretnym przypadku nie żałuję ani dnia wydłużonego oczekiwania (choć to głównie "zasługa" mojego quattro) i ani złotówki - zwłaszcza, że zapowiedzi finansowe lokalnych "fachowców" były większe...

Opublikowano

ja jestem ze Szczecina a do wawy mam 520 km a i tak bede jechal do Rogala bo wiem ze lipy mi nie zrobi :) strace troche czasu ale liczy sie wynik koncowy :naughty:

Opublikowano

ja jestem ze Szczecina a do wawy mam 520 km a i tak bede jechal do Rogala bo wiem ze lipy mi nie zrobi :) strace troche czasu ale liczy sie wynik koncowy :naughty:

Pewnie!!

Podoba mi sie takie podejscie :good: :good:

Opublikowano

ja jestem ze Szczecina a do wawy mam 520 km a i tak bede jechal do Rogala bo wiem ze lipy mi nie zrobi :) strace troche czasu ale liczy sie wynik koncowy :naughty:

W gdansku masz Roberta z tunup troche blizej,a zeby walil lipe to nie slyszalem.

Opublikowano

ja jestem ze Szczecina a do wawy mam 520 km a i tak bede jechal do Rogala bo wiem ze lipy mi nie zrobi :) strace troche czasu ale liczy sie wynik koncowy :naughty:

W gdansku masz Roberta z tunup troche blizej,a zeby walil lipe to nie slyszalem.

z tego co słyszałem i widziałem to zna sie na robocie :good:

Opublikowano

W Szczecinie jest Leo ... tez zna sie na rzeczy ...

jak jest sens klepac 1000 km na standardowa modyfikacje ... :mysli:

Opublikowano

jak jest sens klepac 1000 km na standardowa modyfikacje ... :mysli:

Lans :naughty:

Opublikowano

jak jest sens klepac 1000 km na standardowa modyfikacje ... :mysli:

Lans :naughty:

hehe normalnie :naughty:

mowicie ze w Tune Up tez ogarna dobrze temat? do Gdanska mam blizej niz do wawy - o 200 km :mysli:

Opublikowano

jak jest sens klepac 1000 km na standardowa modyfikacje ... :mysli:

Lans :naughty:

hehe normalnie :naughty:

mowicie ze w Tune Up tez ogarna dobrze temat? do Gdanska mam blizej niz do wawy - o 200 km :mysli:

Robert dobrze ogarnia :good:
Opublikowano

mowicie ze w Tune Up tez ogarna dobrze temat? do Gdanska mam blizej niz do wawy - o 200 km :mysli

Takiego starego pazdziora to juz malo kto nie ogarnia. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.