Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy gdzie najbliżej w okolicach Rzeszowa jest dobry CHIP'tuner z hamownią do quattro ?

Chodzi mi o CHIP do A4 1.9TDI AFN 97'

weź nie żartuj zwłaszcza przy TDI usłyszałem takie historie, że ludziom naprawdę doświadczonym w branży włos się zjeżył a nie oglądają już "O rety kabarety". Masz dużo kasy, chcesz być walony w rogi - szukaj na podkarpaciu, te parę stów króre zaoszczędzisz na paliwie i wycieczce do prawdziwych tunerów , i tak oddasz z naddatkiem przy ich fakturze (że o efektach nie wspomnę - uwaga istnieje lobby broniące dokonań tych firm) . Ogólna konkluzja: są firmy , które mają sprzęt i zrobiły takich operacje tysiące , a są takie które wcisną Ci własne widzimisię i na Twoim aucie je zaimplementują - wybór należy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos sie bawił w chip-sowanie silnika ze skrzynią DSG

braciak kupił passka 2.0 tdi 103kW i zastanawia sie nad virusem

jak znosii to skrzynia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz co sądzicie o alltuning ? Robią wirusa za 800zł. jestem z piotrkowa tryb zastanawiałem się nad rogalem ale on ma chyba troche drożej a i czekać trzeba i jechać do wawy.. Może przy chipowaniu w Zduńskiej Woli coś im powiedzieć w stylu " zróbcie tak by rogal nie musiał po was poprawiać" hm.. sam już nie wiem a nie mam zbytni kasy a te 800zł mógłbym jakoś uciułać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się nad rogalem ale on ma chyba troche drożej a i czekać trzeba i jechać do wawy..

zastanow sie jak to jest ze ktos ma drozej jest dalej a i tak trzeba sie zapisac i czekac.i ludzie jada po kilkaset km zeby robic wlasnie tam... mam nadzieje ze sam dojdziesz do wniosku ze lepiej dac teraz pare setek wiecej niz potem wymieniac po kolei padniete elementy silnika, zaczynajac od turbiny.

jakos nie wierze ze oni pisza program a nie wgrywaja gotowca... ale nie znam wiec nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał OLO, naprawdę już wiele osób przerabiało ten temat..., popierdala się pół Polski i czeka pół roku, a lokalnie to se można iść do burdelu, bo i tak wszędzie te same ukrainki...

:polew: :polew: :polew: hhehe to pojechales teraz ehe :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w niektórych sprawach wyznaję zasadę albo dobrze albo wcale, a w tym konkretnym przypadku nie żałuję ani dnia wydłużonego oczekiwania (choć to głównie "zasługa" mojego quattro) i ani złotówki - zwłaszcza, że zapowiedzi finansowe lokalnych "fachowców" były większe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ze Szczecina a do wawy mam 520 km a i tak bede jechal do Rogala bo wiem ze lipy mi nie zrobi :) strace troche czasu ale liczy sie wynik koncowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ze Szczecina a do wawy mam 520 km a i tak bede jechal do Rogala bo wiem ze lipy mi nie zrobi :) strace troche czasu ale liczy sie wynik koncowy :naughty:

Pewnie!!

Podoba mi sie takie podejscie :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ze Szczecina a do wawy mam 520 km a i tak bede jechal do Rogala bo wiem ze lipy mi nie zrobi :) strace troche czasu ale liczy sie wynik koncowy :naughty:

W gdansku masz Roberta z tunup troche blizej,a zeby walil lipe to nie slyszalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ze Szczecina a do wawy mam 520 km a i tak bede jechal do Rogala bo wiem ze lipy mi nie zrobi :) strace troche czasu ale liczy sie wynik koncowy :naughty:

W gdansku masz Roberta z tunup troche blizej,a zeby walil lipe to nie slyszalem.

z tego co słyszałem i widziałem to zna sie na robocie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie jest Leo ... tez zna sie na rzeczy ...

jak jest sens klepac 1000 km na standardowa modyfikacje ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest sens klepac 1000 km na standardowa modyfikacje ... :mysli:

Lans :naughty:

hehe normalnie :naughty:

mowicie ze w Tune Up tez ogarna dobrze temat? do Gdanska mam blizej niz do wawy - o 200 km :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest sens klepac 1000 km na standardowa modyfikacje ... :mysli:

Lans :naughty:

hehe normalnie :naughty:

mowicie ze w Tune Up tez ogarna dobrze temat? do Gdanska mam blizej niz do wawy - o 200 km :mysli:

Robert dobrze ogarnia :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowicie ze w Tune Up tez ogarna dobrze temat? do Gdanska mam blizej niz do wawy - o 200 km :mysli

Takiego starego pazdziora to juz malo kto nie ogarnia. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...