Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI S4 SID

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prace nad nowym projektem ruszyły ...

z dawnego projektu prawie nic już nie zostanie :disgust:http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_audi_s4_by_sportmile-t24251.0.html

Audi S4 B5 2,7 bi 430 KM - przed (taka "wyczesana była" aż żal było <_< )

dsc06826aw3vu4.jpg

Modyfikacje :

- body RS4, ori części tylko

rs4body3.jpg

rs4body2.jpg

dsc08757j.jpg

- zmodyfikowany przednie zderzak pod duży IC

dsc08800u.jpg

- lekka maska carbon

- duży IC

- blok, wał, głowice 2,8l mods pm-motorsport

dsc08389n.jpg

- kute tłoki ROODS. korby

dsc08298.jpg

- turbo RS6, flansze, uszczelki mods by VAST

dsc08274.jpg

dsc08293.jpg

- wtryski Siemens 630cc Short *tnx dla ESTD

630cc.jpg

- osprzęt silnika RS4

air20box20rs4.jpg

rs420boost20ypipe.jpg

rs420fuel20rail.jpg

rs420intake.jpg

rs420throttle20body.jpg

rs420ypipe.jpg

- wtrysk metanolu

dsc08306a.jpg

- sprzęgło, docisk, koło zamach. mods pm-motorsport

- skrzynia biegów, most tylni, zawieszenie RS4

- wzmocnione łapy, poduszki, stabilizatory itp

dsc08291.jpg

beztytuc582u1.jpg

- nowe zawieszenie gwint - wkrótce

- nowy wydajniejszy układ wydechowy + kat *pm-motorsport

- nowe kolektory wydechowe

- podkładki pod kolektor ssący

- turbo timer Apexi

- G-TECH RR

- zegary DEFI

- duża chłodnica oleju

dsc08246s.jpg

- pompa paliwa Bosch 044

bosch20044.jpg

- hamulce Brembo 8-tłoczkowe 365x34mm, 335x22mm niebawem

dsc08596c.jpg

- duży wiatrak elektryczny

dsc08681c.jpg

- 2 x DV nowe

599120278.jpg

- MBC

dsc08303.jpg

- licznik RS4 V-max310 km/h (trzeba przeskalować na więcej :P

dsc08354j.jpg

- olej MOTUL

dsc08308k.jpg

- góra innych części i itp ...

w planach 500 PS

wykonanie www.pm-motorsport.pl

części www.ESTD.pl

Auto wczoraj bezpiecznie dowiozłem do celu

pokonanie 250 km po polskich drogach z lawetą wymagało "wysiłku" ode mnie

i nie przespanej nocy (kiedy zrobią nam te autostrady ?!!!)

dsc08826h.jpg

S4 Killer vs S4 SID :D

dsc08830.jpg

auto wyjedzie skończone w Lipcu jeśli wszystko będzie dobrze szło <_<

w między czasie szukam felg 19'' i zawieszenia

Opublikowano

Szacun za projekt,tylko ta podpora walu Meyle jakas nie zawodowa. :decayed:

Opublikowano

Trzymam kciuki :)

Opublikowano

Wytrwałości... :good:....robota :kox:

Opublikowano

Pełen kox :kox:

Opublikowano

Wczoraj widziałem auto na żywo w warsztacie wygląda naprawde elegancko, body ładnie zrobione wszystkie szpary równe hehe :wink4: .

Czekamy na moc :kox: :kox: :kox: :kox:

PS. Gdzie dokładnie będzie wtryskiwany metanol?? będzie służył bardziej dla poprawy bezpieczeństwa silnika czy do osiągnięcia mocy?? :)

Opublikowano

SID, ja to juz nie moge patrzec na to co wyprawiasz :slina: :slina: :slina::shocked: :shocked: :shocked:

Najchetniej poszedlbym do banku, wzial kredyt i zaczal podobny projekt.

Szacunek :)

Opublikowano

Piekna robota daj znac jak juz bedzie po modach. Szacunek :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

Szacun za projekt,tylko ta podpora walu Meyle jakas nie zawodowa. :decayed:

w quattro podpory się zużywają a zamienników nie kupisz

a w audi luzem też nie kupisz

wtrysk metanolu dla bezpieczeństwa a że mocy przybędzie to dodatkowy plus :>

Opublikowano

a mnie interesuje właśnie ta podpora wału - gdzie i za ile? coś mi w eSce stuka w napędzie to trza powymieniać :)

generalnie projekt kox jak ja pier***ę :shocked: a takie niedyskretne pytanie - masz kobietę? :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

a mnie interesuje właśnie ta podpora wału - gdzie i za ile? coś mi w eSce stuka w napędzie to trza powymieniać :)

generalnie projekt kox jak ja pier***ę :shocked: a takie niedyskretne pytanie - masz kobietę? :decayed::naughty:

podpory ja mam jescze 3 szt

kobiete mam :)

Opublikowano

Uff... Hamulcami możesz zatrzymać lokomotywę... :gwizdanie:

a mnie interesuje właśnie ta podpora wału - gdzie i za ile? coś mi w eSce stuka w napędzie to trza powymieniać :)

To chyba jedyna poważna usterka nękająca quattro. Też to mam i nie mam koncepcji jak naprawić :mysli:

Czy w różnych wersjach silnika występuje ta sama część? Np. w A4 i S4.

Opublikowano

Sid masz zdjecia przodu z wykrojonym zderzakiem niezle to musi wyglądać :kox:

Opublikowano
  • Autor

tak ta sama podpora wystepuje w Audi A4 S4 RS4 80 90 S2 RS2 od kilkunastu lat - ponoć osobno jej w ASO nie kupi sie

ja załatwiłem sobie ich całe wiaderko :>

zderzak chwilowo nie wejdzie na ten IC co mam - spawany bedzie nowy wiekszy IC pod auto/zderzak

Opublikowano

projekt robi wrażenie :kox:

Opublikowano

No co tu dużo gadać, rewelacja..:-)

Jak tylko wchodze na to forum od razu mi się ciśnienie podnosi żeby zrobić chodź w jednej trzeciej coś takiego u siebie, heh. Tylko kur..jak sie garażu nie ma i stawia auto pod blokiem (strzeżony parking) to sobie można modzić, hehe

W każdym razie pozdrawiam i życze powodzenia w dalszej zabawie..:-)

Opublikowano

Sid szacunek za projekt :notworthy::good:, trzymam kciuki za to dzieło :wink4:

Opublikowano

Tylko kur..jak sie garażu nie ma

nie dygaj, SiD tez sam nie robi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.