Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI S4 SID

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wow gratulacje :good:

Opublikowano

czemu taki niski moment?>

Opublikowano
  • Autor

wykres bez wtrysku metanolu - może już będzie z ... :>

audis4sidnew.jpg

Opublikowano

Niestety mielismy takie wielkie dysze ze mozna było ogródek podlewac porobimy zamówimy co trzeba i powiercimy jeszcze autem.Chciałem podziekowac Andrzejowi za cierpliwosc i ze wytrzymał do konca Bobikowi Zbyszkowi Patrykowi za piekne strojenie Michałowi(A3) ze przyjechał ze mna intertuninga autem do wrocka.Ale to jeszcze nie koniec.....

Opublikowano

no to z wtryskiem z 570 będzie :kox:

Opublikowano

Pięknie ! Gratulacje i niech przybędzie jeszcze pare kucyków :naughty::good:

Ale ładnie wstają te suszareczki :slina:

Opublikowano

Zaczynam żałować zmiany auto na evo...

przy 3200 rpm 500Nm...masakrator

szczerze mówiąc byłem przekonany, że nie wyjdzie tyle mocy na tych turbinach...wszyscy mówili o eliminatorach a tu proszę

Maciek czapki z głów :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Wow, madafaka, dżizaś krajst :kox: :kox:

Auto jeszcze stygnie, a SID pewnie już myśli o projekcie +700 :kox: :kox:

Opublikowano

gratuluje wyniku czekamy na wiecej :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Zaczynam żałować zmiany auto na evo...

Chyba sobie to wydrukuje i powiesze :D

Opublikowano

Poziek i tak zaraz powie, że nie skręca itd ... (stałe i stare śpiewki) :polew:

Ale wyniku pozazdrościć. Mój tak nigdy nie będzie miał :(:slina:

Opublikowano

poziek kupił evo , ale sid zawstydził pozka kupił audi

Wynik maskra, pięknie :good:

Opublikowano

wynik na prawdę do pozazdroszczenia, jazda czymś takim to musi być frajda :)

bardzo ładnie idzie niuton... mogę tylko zawtórować za innymi MASAKRA

Poziek i tak zaraz powie, że nie skręca itd ... (stałe i stare śpiewki) :polew:

Ale wyniku pozazdrościć. Mój tak nigdy nie będzie miał :(:slina:

stempel72 a co z kompresorem? >500km zawsze do osiągnięcia... :)

Opublikowano

piękny wykres :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

poziek kupił evo , ale sid zawstydził pozka kupił audi

Wynik maskra, pięknie :good:

wynik piekny fakt

poziek kupił evo , ale sid zawstydził pozka kupił audi

Wynik maskra, pięknie :good:

ale mysle ze mimo wszystko EVO daje wiecej frajdy :tongue4:

Opublikowano

EVO, czy jakies STI to imo nie sa auta do jazdy na co dzien :wink4:

Kazde AUDI (A/S/RS) - tak.

Opublikowano

Zaczynam żałować zmiany auto na evo...

przy 3200 rpm 500Nm...masakrator

Poziek pojemność robi swoje :naughty: z 2L nie będzie tyle Niuta przy tych obrotach :naughty:

A co ty się taki fioletowy stałeś, z tego co wiem to, to uczucie powoduje, że staje się człowiek zielony :decayed::wink4:

Fajny wynik i ten wykres momentu tak pięknie rośnie i rośnie, a o opadaniu to nie ma mowy :good:

Pięknie :)[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 19:34_________________________________________________

EVO, czy jakies STI to imo nie sa auta do jazdy na co dzien :wink4:

Kazde AUDI (A/S/RS) - tak.

Stara prawda co ma już długą brodę :wink4:

Opublikowano

EVO, czy jakies STI to imo nie sa auta do jazdy na co dzien :wink4:

Kazde AUDI (A/S/RS) - tak.

i sie sie wlasnie ....................................

..............musze zgodzic :) , STI jeszcze ujdzie do jazdy po miescie ale czasem mnie tez juz meczy , ale fakt EVO to tragedia do dziennej jazdy :rolleyes:

Opublikowano

Tak dojechały auta do Jetronika na strojenie

a11131fe8f335cfdmed.jpg

Michał(A3)upalajacy intertuninga auto

9d9e7584cf0a9ab4med.jpg

Powrót do domu ze strojenia gdzies na autostradzie przed katowicami

dae3c127e7c61dd3med.jpg

Auta dotarły bezpiecznie bez zadnych niespodzianek nastepne strojenia w połowie listopada.

Opublikowano

Piknie wyszło :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.