Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

a powiedz gdzie ten plener by Ci pasowal? i kto by sie jeszcze pisal ;)

Może jakiś okolice astry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:dzień dobry. Z racji dzisiejszego święta odmaluję sobie zaciski :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka i fura stoi przez dwa dni nie te sprzęgło mi sprowadzili :facepalm: ale za to można :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fura Orki Radka o n już się żadko pokazuje no i chby już tak ślicznie nie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pokazuje się już sporo czasu pakiet S rozsprzedawał w zeszłym roku. Pytałem się jakiś czas temu na GG czy wpadnie na spot albo na pizzę to coś nie chętny był. On częściej na spoty A80 wpadał niż pod MM. Ty go Jarku chyba ostatni widziałeś. Ja tymczasem idę smalcować fele :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go ostatnio widziałem, to miał na dachu trumnę w sticker bomb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijemy coś dzisiaj ?

ja odpadam, sluzba, a potem moja ma do mnie przyjechac

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

Pijemy coś dzisiaj ?

ja odpadam, sluzba, a potem moja ma do mnie przyjechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijemy coś dzisiaj ?

ja odpadam, sluzba, a potem moja ma do mnie przyjechac

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

Pijemy coś dzisiaj ?

ja odpadam, sluzba, a potem moja ma do mnie przyjechac

Służba? Zdrowia, czy co?

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ----------

Pijemy coś dzisiaj ?

ja odpadam, sluzba, a potem moja ma do mnie przyjechac

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

Pijemy coś dzisiaj ?

ja odpadam, sluzba, a potem moja ma do mnie przyjechac

Służba? Zdrowia, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mów mnie tu wprost i po ludzku, bo ja nie kumam tych slangów :kox: policja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstydzi się przyznać czyli policja albo co najgorsze straż miejska :grin: Strażacy i ochroniarze są zwykle dumni ze swojej pracy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo wróciłem z mini weekendu. :hi:

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

Podsumowanie zmiany oleju z 10w40 na 5w50:

W marcu 29 zmieniłem olej na 5w50 Millers XFS zalałem 4,2 L bo tyle do niego wchodzi dodatkowo wymieniłem wszystkie filtry.

Przejechałem 1700 km i zapaliło się oil min :facepalm:. Wku..... mnie ten silnik mam ochote spuścić go ze stoku. Na 10w40 olej schodził tak samo szybko. Ten silnik to jest jakaś kpina. Już wiem, że do ludzi sprzedam to auto. Szkoda, bo wszystko w nim porobiłem.... :doh:

:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstydzi się przyznać czyli policja albo co najgorsze straż miejska :grin: Strażacy i ochroniarze są zwykle dumni ze swojej pracy :naughty:

Maćku, teraz wszedłes mi na ambicję:P też jestem dumny z tego co robie, takze oglaszam wszem i wobec, jestem podchorazym WSOWL (dla niewtajemniczonych, szkola oficerska) zadowooleni?:P

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frajdej, w piątek będę w WSO :D

P.S. Spartan, dałeś rade zrobić zakupy w Koronie ? My z Monia wyszliśmy 19:30 .... po prostu istny obłęd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Spartan, dałeś rade zrobić zakupy w Koronie ? My z Monia wyszliśmy 19:30 .... po prostu istny obłęd.

Byłem w Castoramie :decayed: ale też tłumy :thumbdown: ...w dodatku musiałem się wk***ić... zastawili paletami regały, że nic nie dało rady wziąć...proszę kulturalnie żeby lekko odjechał paletą żebym mógł wziąć co chcę i tyle...a typ do mnie, że jak będzie miał czas... Poczekałem parę minut i ponowiłem prośbę, a gość do mnie, że ma inne zajęcia... Zagotowałem się, zjebałem z góry na dół...kazałem przyprowadzić lub podać nr do przełożonego. Przyprowadził jakiegoś typa, którego również zjebałem...po czym palety w kilka sekund zniknęły... I ja się kur*a pytam po co tyle zamieszania, odjechał by mi tymi paletami metr w bok, wziął bym co mi trzeba i po wszystkim...ale się kur*a nie da :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...