Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Jest kolejny problem z paskiem 1.8t '01r :facepalm: 3 bieg, but w podłogę i jakby turbo przestało dmuchać i obroty spadają... na luzie dzieje się podobnie, obroty mocno spadają i po 1-2s wracają.

:vaglogi:

---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

Ja dzisiaj będę pod MM. Spartan, a Ty się pokażesz ? :decayed:

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

Do superba podejdą dobrze Emil :wink:

Patrzyłem na koszty nowych opon do tych felg :facepalm: chyba max dla mojego portfela to 17 cali :kwasny:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Pytałem o te felgi, są odmalowane. Dwie miały bicie i zostały wyprostowane, więc nawet nie pytałem o produkcję.

A pytałeś czy były spawane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Pytałem o te felgi, są odmalowane. Dwie miały bicie i zostały wyprostowane, więc nawet nie pytałem o produkcję.

A pytałeś czy były spawane ?

Nie pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jest kolejny problem z paskiem 1.8t '01r :facepalm: 3 bieg, but w podłogę i jakby turbo przestało dmuchać i obroty spadają... na luzie dzieje się podobnie, obroty mocno spadają i po 1-2s wracają.

weź go w przyszłym tygodniu do mnie wieczorem ja mu się już do d*py dobiorę :wink: Jaki to kod silnika tylko muszę wiedzieć i czy ma podtlenek LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zawsze mówie, że więcej nie pije... Ale mniej też nie :decayed: więc głowa do góry i polej sobie, podratuj się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie obiecałem, że w sierpniu nie wypije ani grama alkoholu.:whistling:

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ----------

Chce sprawdzić czy nie zaliczam się do grona alkoholików :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 17" niedługo będą na sprzedaż :whistling:

Te szpachlowane ?? :decayed:

Tych szpachlowanych już dawno nie ma :wink: Te obecne :wink:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

:hi:

Jest kolejny problem z paskiem 1.8t '01r :facepalm: 3 bieg, but w podłogę i jakby turbo przestało dmuchać i obroty spadają... na luzie dzieje się podobnie, obroty mocno spadają i po 1-2s wracają.

weź go w przyszłym tygodniu do mnie wieczorem ja mu się już do d*py dobiorę :wink: Jaki to kod silnika tylko muszę wiedzieć i czy ma podtlenek LPG

Właśnie w krótkim czasie po założeniu lpg zaczęły się dziać te cuda... A mówiłem żeby tam gazu nie pchał :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

A tym czasem wyebałem sobie bark na treningu :facepalm: na szczęście obojczyk i więzadła całe :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w krótkim czasie po założeniu lpg zaczęły się dziać te cuda... A mówiłem żeby tam gazu nie pchał :facepalm:

dziwne te silniki generalnie lubią gaz chyba że zakładał to pan Gienek w zaprzyjaźnionym warsztacie specjalizującym się naprawą żuków i uazów... wtedy wszystko jest możliwe. W każdym bądź razie jestem dostępny każdego dnia po 22:20 jak coś to dzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj fote tych swoich

Kliknij w moją sygnaturę, otworzysz wątek tam są foty :wink:

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

Właśnie w krótkim czasie po założeniu lpg zaczęły się dziać te cuda... A mówiłem żeby tam gazu nie pchał :facepalm:

dziwne te silniki generalnie lubią gaz chyba że zakładał to pan Gienek w zaprzyjaźnionym warsztacie specjalizującym się naprawą żuków i uazów... wtedy wszystko jest możliwe. W każdym bądź razie jestem dostępny każdego dnia po 22:20 jak coś to dzwoń.

Nie wiem gdzie to zakładane było nawet... Pogadam z ziomkiem, jak coś to będę dzwonił :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam umówiłem się z kolesiami ode mnie z audi 80 zobaczymy ilu się pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam umówiłem się z kolesiami ode mnie z audi 80 zobaczymy ilu się pojawi

To trzeba było ich umówić pod MM, ale zmaściłeś :jerk::facepalm:

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

Kto dzisiaj będzie bo nie wiem czy myć furę czy odpalać piwo :co:

Ja podjadę na pewno, pochwalić się wynikami z hamowni.:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...