Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą widziałem swietną A4 B5 sedan czarna na 17-18" feldze od mercedesa przez leśnice jechała na klubowych ramkach DLU tablice.:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ćwiara w niedziele mamy wgrywać program do mojej audiny... Tak sobie myślę teraz czy to jest mądre posunięcie przy takim wysokim przebiegu? Niby auto do końca serwisowane w niemczech, (16 stron historii) koles nawet zarówki od podświetlenia tablicy w serwisie wymieniał... Ostatnia operacja w serwisie to wymiana wałka + popychacze + panewki tyle na plus, ja zrobilem turbo, Pd niby 2 lata temu nowe wsadzone, ja wymienialem teraz uszczelniacze na nich i sprawdzałem w boshu. Co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiara w niedziele mamy wgrywać program do mojej audiny... Tak sobie myślę teraz czy to jest mądre posunięcie przy takim wysokim przebiegu? Niby auto do końca serwisowane w niemczech, (16 stron historii) koles nawet zarówki od podświetlenia tablicy w serwisie wymieniał... Ostatnia operacja w serwisie to wymiana wałka + popychacze + panewki tyle na plus, ja zrobilem turbo, Pd niby 2 lata temu nowe wsadzone, ja wymienialem teraz uszczelniacze na nich i sprawdzałem w boshu. Co sadzicie?

Kuzyn ma nalatane w AFNie ponad 400, a silnik chodzi jak żyleta. Obecnie 173/4xx :whistling: Także wszystko zależy od stanu, a nie przebiegu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z 470;/ heh ostatnio sie dowiedzialem w audi... mialem po tym sprzedawac, ale wszysycy mi odradzali b nie jest wcale zniszczona a moge kupic nastepna wiadomo na start trzeba włozyc i tez bewdzie kręcona i moze w ogole nie serwisowana a tu przynajmniej wiem juz co mam... silnik tez w dobrej kondycji nic nie ulany i wszystko tez smiga jak sie nalezy jedynie z rana ma muła plus dymek ale to najprawdopodobniej przez zawalony katalizator (chyba od nowosci) ktory po 1 bedzie wywalony. Tak jak pisalem gosciu duzo porobil w serwisie na koniec ten wałek, ja turbo więc chyba najważniejsze porobione. Ewentualnie dwumas sie skończy szybciej, narazie nie daje zadnych oznaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitroo Ty masz jakiś namiar na zaufanych speców od lapkow ? bratu komp włącza ale nie ma obrazu. niestety chwile po gwarancji :facepalm: nie wiem czy poszla grafika czy taśmy do matrycy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisek wal program. Taki przebieg to nie przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisek wal program. Taki przebieg to nie przebieg

No takie odpowiedzi mnie bardziej przekonuja;d na diesla to chyba i tak nie jest nie wiadomo jaki przebieg;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitroo Ty masz jakiś namiar na zaufanych speców od lapkow ? bratu komp włącza ale nie ma obrazu. niestety chwile po gwarancji :facepalm: nie wiem czy poszla grafika czy taśmy do matrycy ?

Podłącz po Tv i będzie wiadomo co poszło.

Wysłane z monopola 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lisek ja w AKNie robiłem program przy 610kkm. rób i się nie pier**l w tańcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitroo Ty masz jakiś namiar na zaufanych speców od lapkow ? bratu komp włącza ale nie ma obrazu. niestety chwile po gwarancji :facepalm: nie wiem czy poszla grafika czy taśmy do matrycy ?

Jaki to laptop? Najłatwiej jak mówi Nelson podłącz do tv. Jak coś, to mogę go też zobaczyć, co i jak :wink: Jeśli trzeba zrobić reballing, to polecam firmę MagCom (Dąbrowskiego i Legnicka), ale z doświadczenia wiem, że to rozwiązanie na krótko. Daj więcej szczegółów, to postaram się pomóc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitroo Ty masz jakiś namiar na zaufanych speców od lapkow ? bratu komp włącza ale nie ma obrazu. niestety chwile po gwarancji :facepalm: nie wiem czy poszla grafika czy taśmy do matrycy ?

Jaki to laptop? Najłatwiej jak mówi Nelson podłącz do tv. Jak coś, to mogę go też zobaczyć, co i jak :wink: Jeśli trzeba zrobić reballing, to polecam firmę MagCom (Dąbrowskiego i Legnicka), ale z doświadczenia wiem, że to rozwiązanie na krótko. Daj więcej szczegółów, to postaram się pomóc :wink:

Albo A&D Serwis ? naprawa serwis laptopów Wrocław sprawdź nasze ceny ? Wrocław ul. Długosza 33 tel 71 782 11 51. Reballing wystarcza na ok 2lat oczywiście w zależności od tego jak korzysta się z GPU (gierki itp.).

Chyba 28-29 czerwca spot na Stadionie:

Tuning - show na Stadionie Wrocław | www.wroclaw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarcza, to ze masz szczęście to nie znaczy ze każdy będzie miał. Jedyna metoda to zmiana chipu, bo problem nie leży w kulkach miedzy PCB a chipem, a w samym chipie miedzy strukturą, a ekspanderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarcza, to ze masz szczęście to nie znaczy ze każdy będzie miał. Jedyna metoda to zmiana chipu, bo problem nie leży w kulkach miedzy PCB a chipem, a w samym chipie miedzy strukturą, a ekspanderem.

jak by kto potrzebował ekspandera mam takie dwa elastyczne z zaczepami w garażu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitroo Ty masz jakiś namiar na zaufanych speców od lapkow ? bratu komp włącza ale nie ma obrazu. niestety chwile po gwarancji :facepalm: nie wiem czy poszla grafika czy taśmy do matrycy ?

Jaki to laptop? Najłatwiej jak mówi Nelson podłącz do tv. Jak coś, to mogę go też zobaczyć, co i jak :wink: Jeśli trzeba zrobić reballing, to polecam firmę MagCom (Dąbrowskiego i Legnicka), ale z doświadczenia wiem, że to rozwiązanie na krótko. Daj więcej szczegółów, to postaram się pomóc :wink:

Albo A&D Serwis ? naprawa serwis laptopów Wrocław sprawdź nasze ceny ? Wrocław ul. Długosza 33 tel 71 782 11 51. Reballing wystarcza na ok 2lat oczywiście w zależności od tego jak korzysta się z GPU (gierki itp.).

Chyba 28-29 czerwca spot na Stadionie:

Tuning - show na Stadionie Wrocław | www.wroclaw.pl

Reballing to tylko chwilowa naprawa. W moim przypadku reballing wytrzymał pół roku i problem powrócił. Trzeba zmienić chip, jak pisze olinek, albo trafić dobrą płytę główną. Tego A&D serwisu osobiście nie polecam - mają dobry marketing, ale cenowo przeginają, bo próbowałem tam w pierwszej kolejności. Wszystko zależy od modelu laptopa, bo np. HP nie opłaca się naprawiać, ponieważ po prostu się przegrzewają i to ich bolączka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP nie opłaca się naprawiać, ponieważ po prostu się przegrzewają i to ich bolączka.

Zwłaszcza seria DV9xxx i DV6xxx :facepalm:, do tego z nieudanym czipsem Nvidii... :facepalm: :facepalm:

Nie wystarcza, to ze masz szczęście to nie znaczy ze każdy będzie miał. Jedyna metoda to zmiana chipu, bo problem nie leży w kulkach miedzy PCB a chipem, a w samym chipie miedzy strukturą, a ekspanderem.

No tak, tak! Lepiej zrobić raz, pewnie i porządnie chip niż się pałować z reballem.. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minęły prawie 2 tygodnie i pojawił się tylko jeden telefon:facepalm: Skoda Octavia 1.9TDI 110KM ***pełne wyposażenie*** (4250208815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

auto jest naprawdę w świetnym stanie, bez żadnej ściemy, czy Waszym zdaniem (ale na poważnie) powinienem coś w tym ogłoszeniu zmienić?

Ogłoszenie profeska zdjęcia ładne czasu potrzeba albo cene obniżyć jak się spieszysz . Ogólnie auto teoretycznie bardzo chodliwe. Może w promowanie na stronie głównej zainwestować ?

Jak zacznie promować to wyjdzie że jakis handlarzyk z niego . :decayed:

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Banan rzuć jeszcze na tablice ogłoszenie z tamtad auta szybko znikają :wink:

właśnie wczoraj wrzuciłem, dzięki :)

Banan z tego co wyczytałem w ogłoszeniu. Ojciec byłby zadowolony:wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9-quattro-avf-2004r-146tys-km-329972/#post4279593

dzięki, zainteresuję się autem, trochę Q się boję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, zainteresuję się autem, trochę Q się boję

:facepalm::facepalm::facepalm: kolejny fajny egzemplarz od czestera - wcześniejszego grubasa wziął Armi, brałbym to bez dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...