Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku kupie jednak zimowe, bo będę jechał na święta w góry a tam na bank się przydadzą. W tamtym roku a4 przejeździłem na letnich :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

He he co wy za zime macie we Wrocku :grin:

jak bym we Wrocku mieszkal tez bym na zimowe nie zmienial :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać śnieg !!!! ZIMO NAKURWIAJ !!!!

Wujek tak balował, że stracił zęba :facepalm: pękł więc trzeba było go usunąć i będzie implant..... 6k pójdzie się jebać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać śnieg !!!! ZIMO NAKURWIAJ !!!!

Wujek tak balował, że stracił zęba :facepalm: pękł więc trzeba było go usunąć i będzie implant..... 6k pójdzie się jebać :kwasny:

Z h*ja spadłeś wujek?! Który to ząb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coraz bogatsze to społeczeństwo. Wychodzę dzisiaj z chaty a tutaj czerwone Ferrari Italia sobie jedzie, ale na jakiś dziwnych blachach później pod Głównym stoi sobie na światłach białe Gallardo Spyder na rejestracji DW :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coraz bogatsze to społeczeństwo. Wychodzę dzisiaj z chaty a tutaj czerwone Ferrari Italia sobie jedzie, ale na jakiś dziwnych blachach później pod Głównym stoi sobie na światłach białe Gallardo Spyder na rejestracji DW :slina:

Starzy pruszkowscy wychodzą z pierdla, kraj niebawem odżyje, co już widać chociażby po furmanach na ulicach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać śnieg !!!! ZIMO NAKURWIAJ !!!!

Wujek tak balował, że stracił zęba :facepalm: pękł więc trzeba było go usunąć i będzie implant..... 6k pójdzie się jebać :kwasny:

Z h*ja spadłeś wujek?! Który to ząb?

4-ka

Spać nie mogę bo mnie ciągnie ta dziura po nim. Jeszcze młodemu się coś popierdzieliło i nie śpi.... teraz miał 3 dniówkę.... masakra jakaś. Mógłbym wybrać tańszą wersję,np most koronkowy ale jednak implant jest lepszy. Żeby to była 6, 7 to bym to olał ale bez 4 wyglądam jak pener z dworca. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz, bez czwórki to taki kulturalny menel. Typowy menel, to bez jedynki czy dwójki. Bez czwórki tragJedJi nie ma. No ale jak ma Cie wpieniać, to sprzedaj czerwonego i wkładaj monete w pape. Interes życia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet, moj tata robi na azotach, to moze jakis z kwasowki by Ci zrobili?:D

w których azotach ?? mam coś dla azotów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet w rawiczu masz całe dwie szufladki ( szczęki) za 550 zł na miejscu :decayed: no i opon nie zmienię pogoda szajse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet w rawiczu masz całe dwie szufladki ( szczęki) za 550 zł na miejscu :decayed: no i opon nie zmienię pogoda szajse

ale implant to nie szuflada :facepalm: pier**le wynalazki chce mieć dobrze zrobione a nie jakieś prowizorki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...