Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

hmm... no to qrczak takie chyba nie ma ;D więc chyba nie mam wyjścia i muszę do tego gościa jechać... niejaki Kamil z Oleśnicy z polecenia Łukasza Szopy (tego od zabezpieczeń)

Kamil? Nie kojarzę w moim mieście żadnego Kamila, który ogarnia te tematy... Chyba że ktoś świeży. Wiktor na Dobroszyckiej ogarnia takie sprawy i z tego co wiem to chyba Wróbel obok Leclerca na Spalicach też coś grzebał. Oboje spod dobrej ręki wyszli jako mechanicy znam ich osobiście i mogę śmiało polecić:hi:

thx, pwdp do ecu podjadę to zrobić, chyba, że krzykną sobie nie wiadomo ile...

w ecu za to podłączenie grzałek krzyczą sobie 600zł (plus ja płacę za climatronic) :/ czyli lipa :/ ja nie wiem skąd te ceny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

negocjował, ale za tę cenę, to się nie opłaca. Za dużo jest do zrobienia i to auto jest w opłakanym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Witam przeprowadziłem się niedawno do Wrocławia i szukam dobrego mechanika do mojej niuni, potrzebuję wymienić płyn wspomagania u siebie nie mam warunków,za pomoc dziękuję :yes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwiema rękami i dwiema nogami polecam Tomcar.

Kontakt | TOM CAR Wysocki

gość robi baardzo dobrze. Szczerze polecam. Powołaj się na mnie (od białego a4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Witam przeprowadziłem się niedawno do Wrocławia i szukam dobrego mechanika do mojej niuni, potrzebuję wymienić płyn wspomagania u siebie nie mam warunków,za pomoc dziękuję :yes2:

Ja za to polecę trochę bliżej centrum :naughty:

Mechanika pojazdowa Wrocław WV AUDI SEAT SKODA - mechanik

Powiedz, że od Emila Kozakiewicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Dzięki za pomoc skorzystam z pierwszej opcji gdyż mieszkam w Siechnicach:notworthy:

właśnie pamiętałem, dlatego napisałem. A u Tomka robimy wszystkie auta i nigdy nie narzekaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za sprzęt poniżej tysiąca nigdy nie składałem i do tej pory nie miałem problemów. Jak chcesz mieć 100% spokoju to poskładaj papiery. Dadzą Ci pieczątkę że jesteś zwolniony z opłaty skarbowej i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że złożyć i tak trzeba...bo niby jeżeli kwota na umowie jest mocno zaniżona to liczą ze swojego katalogu (czy co oni tam mają)... No ale zawsze można się bronić, że sprzęt powypadkowy :eusathink:

No ale skoro mówisz, że nie ma problemów to nie zawracam sobie głowy papierkami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że złożyć i tak trzeba...bo niby jeżeli kwota na umowie jest mocno zaniżona to liczą ze swojego katalogu (czy co oni tam mają)... No ale zawsze można się bronić, że sprzęt powypadkowy :eusathink:

No ale skoro mówisz, że nie ma problemów to nie zawracam sobie głowy papierkami :wink:

Poniżej tysiąca nie składa się. Ja kiedyś tak poszedłem i babka odesłała mnie z kwitkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet i co z tymi wycierakami? :wink:

nie mam czasu ogarnąć tematu - sorry urwanie cyca mam przed końcem roku a jeszcze chcemy zrobić ala podarunki (paczki) dla Pań :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro poruszony został temat skarbówki. Panowie, jeśli po kupnie samochodu nie został opłacony podatek od wzbogacenia, to jakie są tego konsekwencje? WK powinien w ogóle wydać papiery do auta i blachy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyda normalnie, poźniej może się US doczepić :facepalm:

Z dużymi cyframi? I ile mogę czekać na dojebke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam niewiem, jak to jest jak liczą itd, jak znajda to sie doj**ia, jak nie to moze nie, sam nie placilem w kwietniu za a3 :decayed:

Natomiast w WK nie wymagali zadnego zaswiadczenia od US, wiec normalnie mozna zarejstrowac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na razie 2,5 roku mam spokój, zobaczymy co dalej :wink: jak doj**ią to doj**ią, to było w 2010, babka mi się plumkała w okienku w WK, że nie powinienem dostać tablic i dowodu bez opłaconego US, więc nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...