Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To chyba się skończy tak ze pojadę do Cwiary i on mnie zaprowadzi do swojego kolegi. Skoro on poleca to musi być dobrze.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To chyba się skończy tak ze pojadę do Cwiary i on mnie zaprowadzi do swojego kolegi. Skoro on poleca to musi być dobrze.

1551487_255674481264377_2140698858_n.jpg

przeca od początku Ci to godom....

Opublikowano

:siema:

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano

zarypista :)

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ----------

Auto odebrane od lakiernika, cacunio :grin: haha dodatkowo w cenie prysnęli klamkę i całe auto umyli :grin: aaaa mało tego ustawili opadnięte drzwi kierowcy. Lakiernik do mnie - a bo tak się dziwnie zamykały i denerwowało mnie jak skrzypią :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

zapomniałem dodać, wymieniłem zacisk na urzywkę, póki co nie cieknie i wszystko działa jak należy. Zobaczymy jak długo :decayed:

Opublikowano

Mój mechanik powiedział że mi kata nie wyciągnie bo palnika nie posiada. Dlaczego mam zawsze pod górkę? :facepalm: Polecacie jakiegoś fachurę?

Opublikowano
Mój mechanik powiedział że mi kata nie wyciągnie bo palnika nie posiada. Dlaczego mam zawsze pod górkę? :facepalm: Polecacie jakiegoś fachurę?

po c**j mu palnik?! z całą puchą wycinasz i w to miejsce wspawać rure - ile to roboty!?

Opublikowano

kajak zdrowie :decayed:

Opublikowano
kajak zdrowie :decayed:

no ja pływam, ale po prochach :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Mój mechanik powiedział że mi kata nie wyciągnie bo palnika nie posiada. Dlaczego mam zawsze pod górkę? :facepalm: Polecacie jakiegoś fachurę?

po c**j mu palnik?! z całą puchą wycinasz i w to miejsce wspawać rure - ile to roboty!?

Trzeba grzac. Dobrze gada na zimno nie ruszy flanszy przy turbo

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

"Kolejna A4, która zmieniła właściciela

Skradziono B7, czarna, avant, chrom pakiet. Ostatnio widziana we Wrocławiu w okolicach ul. Pereca. Blachy LTM 10109. Może ktoś coś wie, więc proszę o kontakt."

https://www.facebook.com/Audi.A4.Klub.Polska

Opublikowano

Koledzy, ogarnia ktoś z Was naprawę pękniętej tapicerki?

Mój problem dotyczy tylnego prawego boku w bagażniku:

DSCN1798.jpg DSCN1802.jpg

Ktoś przede mną ściągał tapicerkę i zrobił to - jak widać - nieudolnie, przez co strasznie trzeszczy. Potrafiłby ktoś to ogarnąć, czy zostaje mi tylko spawanie plastiku w jakimś zakładzie?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Mój mechanik powiedział że mi kata nie wyciągnie bo palnika nie posiada. Dlaczego mam zawsze pod górkę? :facepalm: Polecacie jakiegoś fachurę?

po c**j mu palnik?! z całą puchą wycinasz i w to miejsce wspawać rure - ile to roboty!?

Trzeba grzac. Dobrze gada na zimno nie ruszy flanszy przy turbo

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Niekoniecznie u mnie problemu nie było żadnego.

Opublikowano
Mój mechanik powiedział że mi kata nie wyciągnie bo palnika nie posiada. Dlaczego mam zawsze pod górkę? :facepalm: Polecacie jakiegoś fachurę?

po c**j mu palnik?! z całą puchą wycinasz i w to miejsce wspawać rure - ile to roboty!?

Trzeba grzac. Dobrze gada na zimno nie ruszy flanszy przy turbo

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Niekoniecznie u mnie problemu nie było żadnego.

Dokładnie u mnie też nie było żadnego problemu, hehe zależy jaki specjalista :grin:

Opublikowano

Tylko że tu jest mowa nie o tdi a tak wogle dobry z pracy

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Mój mechanik powiedział że mi kata nie wyciągnie bo palnika nie posiada. Dlaczego mam zawsze pod górkę? :facepalm: Polecacie jakiegoś fachurę?

po c**j mu palnik?! z całą puchą wycinasz i w to miejsce wspawać rure - ile to roboty!?

Trzeba grzac. Dobrze gada na zimno nie ruszy flanszy przy turbo

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Niekoniecznie u mnie problemu nie było żadnego.

Dokładnie u mnie też nie było żadnego problemu, hehe zależy jaki specjalista :grin:

Specjalista od 1.8T a nie od 1.9TDI. :wink: W 1.8T turbo świeci jak żyrandol po przegonieniu i wszystko się zapieka. Mechaniory wołają zwykle koło 300 pln za wywalenie bo wiadomo ze będa jaja z odkręceniem.

Opublikowano

u mnie puściły bez grzania.

Opublikowano

szczuraz masz racje, dokładnie jest tak jak piszesz. Przypomniałem sobie jak kiedyś koleszka z 1.8T pałował się z katem i faktycznie bez palnika się nie obeszło. A powiedzcie mi ostatnio wymieniłem lewy tylny zacisk bo stary ciekł, niby odpowietrzyłem i leciał już sam płyn, więc niby spoko. Problem polega na tym, że podczas jazdy naciskam na hamulec i miękko wpada, dopiero za drugim razem jest okej. Co może być przyczyną? powinienem odpowietrzyć też drugą stronę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.